Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kilka słów o pieluchach i nawilżanych chusteczkach.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 40, 41, 42
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rashel
maniak
maniak


Dołączył: 13 Maj 2013
Posty: 1613

PostWysłany: Sro 25 Lut 2015, 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Asiulaaa019 napisał:
Mój co dziwne zawsze przesikiwał właśnie pampersy.
Pomarańczowe były totalną tragedią za to zielone zawsze tak napuchnięte jak by miał kilka kg sików język
A zmieniamy często pampersy.
Na dady nie narzekam.
Małej nie szukam innych bo dady też się sprawdzają.


U nas identycznie uśmiech do tego strasznie zimne od siusiów były Pampersy. :/ aż nie miło po całej nocy.
Dada spisują się super póki co oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Wto 23 Cze 2015, 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mi się dzisiaj zrobił mętlik w głowie. Dyskutowałyśmy o pieluchach w wątku dotyczącym wyprawki i Pearl.jeamka odesłała mnie tutaj. Prześledziłam cały wątek i jakoś chwyciłam się opinii Nimfy na temat wielorazówek. Na początku byłam utwierdzona w fakcie, że będziemy używać tetrowych, ale nie miałam pojęcia że jest coś takiego jak wielorazowe. Więc muszę się do edukować w tej kwestii.

Dziewczyny które używacie wielorazowych, jak wrażenia po dłuższym użytkowaniu? I czy używałyście zaraz po porodzie, czy dopiero jak Maluszek podrósł? Dziękuję z góry za odpowiedź oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klaxx
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Lut 2020
Posty: 46

PostWysłany: Sro 20 Maj 2020, 13:01    Temat postu: Re: Kilka słów o pieluchach i nawilżanych chusteczkach. Odpowiedz z cytatem

florzak napisał:
Które uważacie za najlepsze? Które sprawiają jakieś problemu? Generalnie co jest warte polecenia?

My używaliśmy do tej pory Happy 1 i te pieluchy byłyby ok gdyby nie to, że Szymek je przesikiwał. Teraz jesteśmy na pampersach i są rewelacyjne przesikiwań prawie nie odnotowujemy (ewentualne zdarzają się jak przy wielkim wiercipięcie przypadkiem pieluszka odepnie się, ale jakąś dziwną pozycje przyjmnie).

Chusteczki jakie używałam to happy, pampers, nivea, i takie z lidla i generalnie wszystkie się sprawdziły i są dobre. Do tej pory zero uczuleń.


Pieluchy niestety lubią opcierać i odparzać :/ Jeśli wasze dzieci też to przeżywają, to polecam wam balsam sos z eeny meeny - radzi sobie świetnie język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Czw 28 Maj 2020, 17:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak zapatrujesz się na używanie laktatora? ja zaczęłam sie zastanawiać nad lakta zoe z strony https://www.simed.pl/ obawiam sie o brak laktacji a wiem że model ten pobudza brodawki do produkcji pokarmu. Czytałam wiele pozytywnych opinii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darful
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Mar 2011
Posty: 65

PostWysłany: Sro 1 Lip 2020, 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele ciekawych tematów,ale też pielęgnacji dziecka znajdziecie na stronie portalu http://zagojeni.pl/
Polecam odwiedzić i poszukać informacji na temat różnych leków,kremów i preparatów,dostępnych w aptekach...
_________________

Planujecie pożyczyć na wesele?
Koniecznie odwiedźcie moją stronę i skorzystajcie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 40, 41, 42
Strona 42 z 42

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group