Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kilka słów o pieluchach i nawilżanych chusteczkach.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 40, 41, 42  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Pią 24 Lut 2012, 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi się haggisy podobały (chusteczki), pampersy fajnie nawilżone, ale bardzo mocny zapach. Ostatnio kupiłam cleanic kindii dzidziuś dla skóry delikatnej, te nie mają tak mocnego zapachu, ale słabiej są nasączone, i jakoś tak włożone że nie wyjmują się tak jedna po drugiej ładnie, tylko co dwie (no nie wiem jak to dokładnie wyjaśnić... Rolling Eyes )

Pampersy sleep and play, takie sobie, zapięcie nie jest elastyczne,
pampers new baby, bardzo miękkie, wręcz takie hmmm "szmaty"
pampers premium care, bardzo fajne, chłonne. Nawet jak jest duużo sików, to nic na wierzchu nie jest mokre.
Dada chłonne, ale wydają mi się być sztywne...
Co do przyjmowania kupy, to jak dla nas wszystkie jednakowe, jak Filip nasadzi, to raz dwa trzeba zmieniać bo nogawkami leci... język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Pią 24 Lut 2012, 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to jak lubicie hugissy to w kauflandzie jest przecena 11zł za 3-paka język dla mnie gdzieś twarde są język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Pią 24 Lut 2012, 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas nie ma kauflandu bezradny
a i zapomnałam, że pieluszki huggies new born bardzo fajne, delikatne, dodatkowo miały wcięcie na pępuszek,
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią 24 Lut 2012, 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez nigdzie w pobliżu nie mam Kaufa.
Teraz już dużo mnie ich zużywam więc raz na dwa miesiące kupię paczkę w Rossmanie i mi styka.

U mnie z pieluch sprawdziły się Babydreamy (rewelacja), Dady i te z Lidla.
Huggisy też były ok, ale porównywalne z tymi wymienionymi wyżej. Sleep&Play dla mnie fuj i ble, dodatkowo Diana miała na nie uczulenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Inka83
guru
guru


Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 2075
Skąd: z piekła rodem

PostWysłany: Pią 24 Lut 2012, 22:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czuję się wywołana do tablicy. język

Wielkiego doświadczenia nie mam, więc może więcej napiszę za miesiąc lub dwa, kiedy większą ilość tego dobra przetestuję.

Na dzień dzisiejszy rzecz, odnośnie pieluszek, ma się tak: na początku używaliśmy Huggies Newborn, głównie przez to, że mają wycięcie na pępek, co jest dużym ułatwieniem. Są chłonne, dosyć miękkie, nie mam zastrzeżeń.
Jak się pępek wygoił spróbowaliśmy Pampers New Baby (kilka sztuk mieliśmy do spróbowania) i mam podobne wrażenie, jak Kasiek, są bardzo, bardzo elastyczne. Ale też chłonne.
Teraz używamy Pampers Premium Care i te mi odpowiadają najbardziej. Delikatne, ale i "stabilne", bardzo chłonne, przyjemne w dotyku.

Jeśli chodzi o chusteczki, to na razie wypróbowałam Nivea Soft&Care i je polubiłam, bo nie są suche, tylko dobrze nawilżone i delikatne. Sama też ich od czasu do czasu używam. Mam też chusteczki Musteli z serii Bebe, są znakomite, używałam ich podczas wysypki, ale ich cena jest powalająca.
Mam jeszcze chusteczki Penaten, ale jeszcze ich nie otwierałam.

Tyle na razie ode mnie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Czw 8 Mar 2012, 18:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.dzieciowo.pl/2011/04/wszystkie-fitti-nasze-sa-czyli-pieluszki-raz-jeszcze.htmlcv
blogerka ma fioła na punkcie testowania. Opisała testowane pieluchy, chusteczki i nie tylko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LadyKey
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Sty 2010
Posty: 535
Skąd: okolice Wawy

PostWysłany: Pią 9 Mar 2012, 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ktoś jeszcze przed porodem polecił mi huggies new born te z bawełną... były rewelacyjne więc zostaliśmy przy huggiesach.
teraz używamy huggies premium lub huggies economy 4.
w tak zwanym między czasie sprawdzaliśmy pampersy i dady i sie nie sprawdziły, ale może dlatego że w tamtym pamiętnym okresie Jagoda wyrzucała z siebie tak wielkie bomby ekologiczne że górą pieluch wychodziły Very Happy po same pachy była (....) hehehe
jedynie huggies economy zatrzymały te bomby Very Happy

co do husteczek to z początku używaliśmy huggiesów również a potem przeżuciliśmy się na dady. Mają ładny zapach - kremowy, lawendowy lub taki inny kremowy (w zależności od koloru opakowania - zielony z lanoliną, niebieski z panthenolem i fioletowy z lawendą) i są nieźle nawilżone.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Czw 12 Kwi 2012, 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.dzieciowo.pl/category/oceniamy
poprawiam linka z poprzedniego postu.

Ostatnio testowałam chusteczki dodupne huggies soft skin http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRBf7wTvndBoiJFOJJK8stplmYLMo2feyTOV2T2k24SVNoXJmM- (w realu 6sztuk za bodajże 25 zł).
Fajnie pachną, ładnie się wyjmują, ale są masakrycznie mocno nawilżone. Normalnie można było wodę z nich wyżymać.
Ponadto w biedronce kupiłam pieluchy huggies premium 3 sztuk 99 za 40 zł.
Świetne! elastyczne boki i tył, nic, absolutnie nic nie wycieka, co przy Dada zdarza się przy każdej kupie. Bardzo chłonne. Nie musiałam przez całą noc zmieniać pieluchy, a i tak rano mimo, że pielucha pełna, żadne kropelki nie zostawały na skórze.
Natomiast wydaje i się, że ostatnio Dady się pod względem chłonności mocno pogorszyły (albo Filip ma większy sik język ). Godzina w pieluszce skóra na dupci wilgotna Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
blondyna142
guru
guru


Dołączył: 20 Sie 2010
Posty: 2559

PostWysłany: Czw 12 Kwi 2012, 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak mój brat był niemowlakiem to używaliśmy różnie ale głównie huggisów i pampersów i często gęsto zdarzała się kupa na plecach .. nie wiem od czego to zależy
ja kupiłam teraz 1 paczke pampers premium care, a jedną tych huggis newborn ciekawe które będą lepsze
więcej nie kupuje bo jak bedzie miał odpukać alergie po mamusi to dupa
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
e-nina
guru
guru


Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 2492
Skąd: Małopolska

PostWysłany: Wto 24 Kwi 2012, 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a my używamy pampersów premium care,dają radę uśmiech wcześniej używaliśmy naprzemiennie pampersów i bella happy ale tylko 1 i 2 i byłam zachwycona bo miały taką siateczkę jak premium cere.Happy 3 to już porażka,nie są chłonne Rolling Eyes .Jeśli chodzi o chusteczki to tylko bambino sa delikatne a po chusteczkach z pampers mała miała czerwoną pupe Shocked
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 40, 41, 42  Następny
Strona 3 z 42

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group