Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dylemat
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
konwalia27
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Lut 2015
Posty: 21

PostWysłany: Sob 13 Cze 2015, 15:29    Temat postu: Dylemat Odpowiedz z cytatem

Przepraszam, że zakładam kolejny wątek, ale nie umiem sobie poradzić z pewnym problemem.
Jestem w zwiążku od 2 lat i 7 miesięcy, mój partner ma 36 lat ja mam 27.
Ja pragnę już deklaracji, stabilizacji, on się do tego póki co nie kwapi, odpowiada zdawkowo, że nie wie kiedy rodzina, że może za 2-3 lata.
Chciałabym zaręczyn, ma tez swoje mieszkanie i nawet się nie wyprowadził od swoich rodziców, mówi, że jeszcze ma czas, że musi jeszcze to kupić tamto.
Ode mnie wymaga, że jak się "ogarnę", czyli zrobię prawo jazdy i studia podyplomowe to wtedy ślub...Czekać dalej, czy przeprowadzić konkretną rozmowę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karjes
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Cze 2015
Posty: 4

PostWysłany: Pon 15 Cze 2015, 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zrób prawo jazdy, skończ studia i wtedy zobaczysz. Jeżeli dalej będzie wymyślał wymówki to.. no cóż, czeka was na prawdę ciężka rozmowa.
_________________
http://oneofgroup.pl/oferta/


Ostatnio zmieniony przez karjes dnia Czw 25 Cze 2015, 11:25, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
konwalia27
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Lut 2015
Posty: 21

PostWysłany: Pon 15 Cze 2015, 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sęk w tym, że nie lubię być przymuszana do czegoś. Zaoferował nawet, że odda mi swój samochód, a sobie kupi nowy, większy. Tylko, że ja mam lęki przed jazdą, próbowałam jeździć i niestety nie wychodzi mi, wolę po prostu komunikację miejską...a co do studiów, prace mam, ale mam inne wydatki a studia podyplomowe, trochę kosztują. Mam wrażenie, że dopiero jak będę taka jak on to się ożeni ze mną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
angelicar
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Cze 2015
Posty: 4

PostWysłany: Wto 16 Cze 2015, 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ty nie lubisz być przymuszana a jego chcesz przymusić do ślubu oczko? Związek to kompromisy.
_________________
https://www.new-nails.com/masaz/kurs-masazu.html


Ostatnio zmieniony przez angelicar dnia Pią 26 Cze 2015, 10:48, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adam.sowa
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 9

PostWysłany: Czw 18 Cze 2015, 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pójdź na studia podyplomowe w Katowicach, i do niczego się nie zmuszaj, nie zmuszaj do tego także chłopaka. Jasno powiedz, albo w jedną albo się rozstajecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
konwalia27
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Lut 2015
Posty: 21

PostWysłany: Czw 18 Cze 2015, 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Źle mnie zrozumiałaś, nie chcę go zmusić do ślubu, tylko, żeby się określił, albo planuje ze mną życie albo nie. Nie chodzimy ze sobą rok, czy dwa, tylko prawie 3 lata, mam 27 lat, chcę wiedzieć, na czym stoję, marzę o rodzinie, mam prace, niczego nie brakuje, żeby podjąć jakieś kroki.
Czekam, bo go kocham ale nie mogę w nieskończoność...
Mówi, że chce rodzinę, ślub, ale to narazie słowa rzucane na wiatr...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnkaS
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Cze 2014
Posty: 16

PostWysłany: Sro 8 Lip 2015, 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziwna sytuacja, wydaje mi się, że trafiłaś na nieodpowiedniego partnera. Mężczyzna, który ma 36 lat to dojrzały facet, zatem nie powinien mieć dylematów już związanych z założeniem rodziny czy przyjęciem na siebie odpowiedzialności za nią. Tym bardziej, że Ty jesteś osobą niezależną, masz pracę.
Wydaje mi się, że prawo jazdy czy studia to sztuczne wymagania, które stawia przed Tobą, aby zrzucić z siebie odpowiedzialność za decyzję. Trochę to niefajne z jego strony.
Zastanów się, przeanalizuj sytuację i odważ się na stanowczą i bardzo poważną rozmowę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Sro 8 Lip 2015, 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój facet tez tak ciągle mówił. Że jeszcze czas, że to, że tamto. Aż w końcu powiedział, że tego chce. Zrobił to w momencie, kiedy przestałam o tym w kółko gadać.uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ZlotaLinia_com
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 177
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon 27 Lip 2015, 8:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może faktycznie to jest jakiś sposób,czyli przestać naciskać bo każdy facet musi dojrzeć do tej decyzji o stabilizacji i małżeństwie. Daj mu więcej czasu,nie naciskaj i zobaczysz jak to się dalej rozwinie. Swoja drogą wiek 36 lat nie jest najmłodszy i też powinien zdać sobie z tego sprawę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Pon 27 Lip 2015, 15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ZlotaLinia_com napisał:
Może faktycznie to jest jakiś sposób,czyli przestać naciskać bo każdy facet musi dojrzeć do tej decyzji o stabilizacji i małżeństwie. Daj mu więcej czasu,nie naciskaj i zobaczysz jak to się dalej rozwinie. Swoja drogą wiek 36 lat nie jest najmłodszy i też powinien zdać sobie z tego sprawę.

Na mojego ta trójka z przodu zadziałała motywująco. A jak obok trójki pojawiła się druga trójka to już zrobił się mega poważny.język
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group