Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pomysł na zaręczyny
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sundiamore
bywalec
bywalec


Dołączył: 30 Lis 2015
Posty: 139

PostWysłany: Wto 25 Paź 2016, 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie to bardzo indywidualna kwestia, ale jakoś tak publiczne zaręczyny nie przemawiają do mnie bo to ma być tylko Wasz moment i chwila którą zapamiętacie do końca życia uśmiech
_________________
http://sklep.sundiamore.pl

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aduska165
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Lip 2016
Posty: 8

PostWysłany: Sob 29 Paź 2016, 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam,że zaręczyny powinny być wyjątkowa chwilą dla niej i dla niego, dlatego zachęcam do przeczytania http://www.planowaniewesela.pl/warto_wiedziec/zareczyny Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucinda
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Paź 2016
Posty: 25

PostWysłany: Pon 30 Sty 2017, 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz zbliżają się Walentynki więc oświadcz się w ten wyjątkowy dzień uśmiech Możesz zaplanować specjalną oprawę tego wydarzenia np. wykupić pobyt w luksusowym hotelu. Ja mogę polecić Ci ofertę Hotelu Dana w Szczecinie. Zerknij sobie na ich stronie ale generalnie mają pakiet z noclegiem, butelką wina i owocami na powitanie, kolacją przy świecach w restauracji hotelowej i śniadaniem do łóżka. Gwarantuję, że zaręczyny w takiej scenerii będą niezapomniane uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
graz
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Lip 2015
Posty: 174

PostWysłany: Sro 22 Lut 2017, 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy romantyczny pomysł fajny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kitka90
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Lut 2017
Posty: 30
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sro 1 Mar 2017, 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My byliśmy na naszym wymarzonym wyjeździe w Tajlandii i tam mi się oświadczył oczko Kompletnie się nie spodziewałam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
donkaszka
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Mar 2017
Posty: 1

PostWysłany: Pią 17 Mar 2017, 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysł spoko uśmiech ja bym na taki nie wpadł Very Happy ale czapki z głów, ale tak jak mowa wyżej jeżeli ją znasz i uważasz że to może się jej spodobać to owszem pomysł trafiony uśmiech powodzenia uśmiech
http://www.fabjanscy.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strona 7 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group