Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pomysł na zaręczyny
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mary
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Lut 2015
Posty: 16

PostWysłany: Pon 23 Lut 2015, 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piękny, romantyczny pomysł. Ehhh chyba każda kobieta marzy o takich zaręczynach... i takim romantyku uśmiech Powodzenia
_________________
http://zaproszenia.marsgraf.pl/ - zaproszenia ślubne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ZlotaLinia_com
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 177
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto 3 Mar 2015, 8:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To się zgadza,dlatego w powyższych postach pisałam iż wiele zależy od kreatywności naszego partnera bo warto w jakiś sposób oprócz samych kwiatów uwzględnić dodatkową niespodziankę,jakoś zaaranżować ten dzień. A najważniejsze to i tak główna atrakcja czyli magiczny pierścionek i na tym się skupmy,chętnie pomożemy:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
nataliapstryk
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Kwi 2015
Posty: 4

PostWysłany: Wto 28 Kwi 2015, 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałam cudowne zaręczyny, jak z bajki.. Jak się później dowiedziałam firma aj-event zorganizowała nam zaręczyny, tak wypadły cudownie, że zdecydowaliśmy się później na zorganizowanie ślubu w plenerze, efekt .. powalający. polecam !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Duśka
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Paź 2012
Posty: 168

PostWysłany: Wto 5 Maj 2015, 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój połowek sam wszystko zaplanował, nie było fajerwerków ale z uczuciem uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
juzniemlody
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Maj 2015
Posty: 5

PostWysłany: Pon 18 Maj 2015, 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie do drogich pań. Nie wiem co mam robić. Chciałbym żeby oświadczyny były skromne i intymne. Moja luba nawet się z tym zgadza (dyskretnie podpytałem). Problem polega na tym, że jej rodzina uważa, że powinienem najpierw zapytać o pozwolenie jej ojca a później wydać imprezę z wielką pompą i kamerą. Jak rozwiązać ten problem żeby nie stworzyć sobie konfliktów z przyszłymi teściami?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mariolakrynica
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Cze 2015
Posty: 5

PostWysłany: Wto 2 Cze 2015, 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super pomysłem zabrać swoja narzeczona nad morze i potem o zachodzie słońca się oświadczyć.
_________________
pensjonaty krynica morska
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ani-Gold
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 47

PostWysłany: Pon 16 Lis 2015, 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadza się,to bardzo fajny,dobry pomysł na zaręczyny i każdy to jest romantykiem,zapamięta tą chwile na zawsze:) Poza tym inne ciekawe miejsca to Tatry i oświadczyny na szlaku,to też ma swój klimat:)
_________________
www.Ani-Gold.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
OlaPawlak
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Mar 2016
Posty: 7
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 7 Mar 2016, 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ani-Gold napisał:
Zgadza się,to bardzo fajny,dobry pomysł na zaręczyny i każdy to jest romantykiem,zapamięta tą chwile na zawsze:) Poza tym inne ciekawe miejsca to Tatry i oświadczyny na szlaku,to też ma swój klimat:)

Coś o tym wiem. Mój narzeczony oświadczył mi się właśnie w taki sposób. Szliśmy w góry i na wysokości schroniska w dolinie roztoki, poprosił kobietę o zrobienie nam kilku zdjęć, po czym uklęknął przede mną. Powiedziałam "tak", ale co zabawne, kobieta, która robiła nam zdjęcia okazała się być fotografem ślubnym z Warszawy. Very Happy Tutaj możecie obejrzeć jej zdjęcia: http://www.agnieszkaklosinska.pl/
Z Panią Agnieszką Kłosińską mamy kontakt po dziś dzień.
Uwielbiam takie zbiegi okoliczności. Z narzeczonym poznaliśmy się na w tym schronisku 3 lata temu i okazało się, że jest taternikiem, a miesiąc wcześniej do zeszytu z marzeniami, wpisałam "wspinaczkę w tatrach".Very Happy
_________________
"Nie ma rzeczy niemożliwych"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
instantfoto
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Lut 2016
Posty: 6
Skąd: Dolny Śląsk - Wrocław

PostWysłany: Nie 13 Mar 2016, 17:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nasze zaręczyny wyglądały tak, że wybraliśmy się na wypad do Pragi. Tam na moście Karola jest pomnik Jana Nepomucena, którego głaszcze się po stopie i myśli życzenie. Zatem zabrałem moją (ówcześnie) przyszłą żonę w tamto miejsce. Chwilę po tym, jak pomyślała życzenie oświadczyłem się jej. Podobno spełniło jej się wtedy życzenie, o którym myślała uśmiech
_________________
Fotobudkainstantfoto.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zarejtowski
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Kwi 2016
Posty: 2
Skąd: wągrowiec

PostWysłany: Nie 10 Kwi 2016, 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moja ukochana chce zobaczyć poraz 1 nasze polskie góry więc planuję tam się oświadczyć oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 5 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group