Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Logo producenta na obrączce - spotkaliście się z tym?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Vella
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Paź 2010
Posty: 349
Skąd: Lublin -> Warszawa

PostWysłany: Sro 27 Paź 2010, 6:34    Temat postu: Logo producenta na obrączce - spotkaliście się z tym? Odpowiedz z cytatem

Podczas zamawiania przez nas obrączek sprzedawcy wypsnęło się, że od środka wygrawerowane będzie, oprócz naszego tekstu, także logo producenta (serce i dwie litery).
I że nie możemy z tego logo zrezygnować, ono musi być, i koniec.

Spotkaliście się z taką praktyką?
_________________
4 grudnia 2010. No to mam już z głowy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Sro 27 Paź 2010, 7:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie coś tam jest w środku,ale tak maleńkimi literkami że nie widzę w takim świetle.. wiem,że napewno jest próba na każdej obrączce... co do reszty najwyżej zaedytuje potem.

ale jeśli nawet to myślę,że będą to tak maleńkie literki że nawet nie będzie się to rzucało w oczy ( grawer zazwyczaj jest robiony prawie na szerokość-więc dość spore litery
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vella
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Paź 2010
Posty: 349
Skąd: Lublin -> Warszawa

PostWysłany: Sro 27 Paź 2010, 7:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzielismy jak to wygląda, bo jest wewnątrz każdej obrączki wystawowej (tyle, że w wystawowych jest jeszcze jakiś długi numer, pewnie model). Literki nie są wcale tak mikroskopijne jak próba, wyraźnie można je przeczytać, nie wiem jakiej wielkości będą litery w naszym napisie, ale nie zdziwiłabym się, gdyby rozmiar czcionki był ten sam.
Rzucać w oczy z pewnością sie nie będzie, wszak to od wewnętrznej strony obrączki, ale wystarczy, że my o tym wiemy, nie?
Serduszko jest ładne, i samo by nam nie przeszkadzało, ale litery, a przede wszystkim sam fakt wykorzystania miejsca "na reklamę" baaardzo mi się nie podoba.
Zdecydowałam się pomimo tej reklamy, bo serduszko i tak chciałam miec (własnie jak wybierałam kształt tego znaczka sprzedawcy się wyrwało, że przecież jedno serce i tak już będzie z automatu), a litery przypadkowo są podobne do naszych inicjałów. Znaczy jak uda mi się dograwerować jedną kreseczkę (albo wydrapać szpilką) to będą obok serduszka pierwsze litery naszych imion. Obeszłabym sie bez tego, bo i tak grawerujemy pełne inicjały, ale skoro już mus, to trzeba sobie jakoś radzić... Rolling Eyes


Jestem zła, bo jeszcze nie odebraliśmy obrączek, a ja już jestem z nich niezadowolona. I mam złe przeczucia co do rozmiaru, bo były problemy ze zmierzeniem, trzy różne rodzaje miarek i niejasne objasnienia "gotowa obrączka będzie tak pomiędzy tym rozmiarem na tej miarce, a tamtym rozmiarem na tamtej, tu się przelicza, tu odpowiednik, od tej trochę luźniejsze, od tamtej węższe..." Confused A jak rozmiar będzie zły to jego zmiana wymaga odesłania obrączek do Niemiec, a to przecież potrwa, nie mamy czasu, i do tego zmniejszanie i powiększanie jest już płatne.
Zaczynam żałować, ze nie wybralismy naszego typu numer dwa, zwłaszcza, że tamte kosztowały raptem połowę tego co te...
_________________
4 grudnia 2010. No to mam już z głowy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Smużka
maniak
maniak


Dołączył: 25 Lut 2010
Posty: 1386

PostWysłany: Czw 28 Paź 2010, 9:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My na obrączkach żadnego logo nie mamy.
Też nie podobałoby mi się coś takiego.
_________________
Ślub cywilny

Ślub kościelny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiSe
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 2269
Skąd: Poznań/Oświęcim

PostWysłany: Czw 28 Paź 2010, 10:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas tez nie ma uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Czw 28 Paź 2010, 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas nie ma żadnego loga i powiem Ci, że jeszcze się z tym nie spotkałam u nikogo, a sporo obrączek różnych osób oglądałam oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vella
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Paź 2010
Posty: 349
Skąd: Lublin -> Warszawa

PostWysłany: Czw 28 Paź 2010, 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to jestem coraz bardziej wściekła Evil or Very Mad
_________________
4 grudnia 2010. No to mam już z głowy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kathleen
maniak
maniak


Dołączył: 02 Mar 2010
Posty: 1216

PostWysłany: Czw 28 Paź 2010, 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze się z tym u nikogo nie spotkałam. A jak będziemy wybierać obrączki, to zwrócę na to uwagę, bo ja też bym nie chciała. To ma być obrączka a nie jakaś reklama... Rolling Eyes



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vella
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Paź 2010
Posty: 349
Skąd: Lublin -> Warszawa

PostWysłany: Czw 28 Paź 2010, 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To od razu uprzedzę, chodzi o niemieckie obrączki Breuning.

Bo szukam teraz w necie, i nigdzie nie widzę ani słowa o tym logo, a i nam sprzedawca wcale się nie wyrywał z informacją, wyszło przypadkiem w rozmowie, jak już podjęliśmy decyzję, wybralismy rozmiar i wszystko, i układalismy tekst do wygrawerowania.
_________________
4 grudnia 2010. No to mam już z głowy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Czw 28 Paź 2010, 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Vella jeśli masz być potem niezadowolona to może jednak spróbujcie zamówić w innym miejscu?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 1 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group