Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Logo producenta na obrączce - spotkaliście się z tym?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Stefcia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Cze 2010
Posty: 695
Skąd: Aleksandrów Kujawski/Toruń

PostWysłany: Sob 20 Lis 2010, 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja rozumiem, że odcinasz metki, ja też odcinam, ale dlatego, że mnie drapią i nie mam ubrań, co krzyczą metką, ale to, że jest metka pod spodem to mi nie przeszkadza, rozumiem, prawo producenta do oznaczenia produktu.

Współczuję problemów z obrączkami, a na kiedy miały być
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nomika
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Lis 2010
Posty: 112
Skąd: Pszczyna

PostWysłany: Wto 23 Lis 2010, 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My odebraliśmy obrączki wczoraj. Jest w nich prócz graweru sygnatura jubilera, ale na tyle mała że gdyby nie Pani, która obrączki nam dawała, nie powiedziała o tym, to bym pewnie nie zwróciła na to uwagi. A sygnatura jest po to, że jak byśmy chcieli w przyszłości je zwiększać/zmniejszać żeby mieli pewność że to u nich były obrączki robione (bo pierwsza poprawka jest za darmo, za ewentualne inne trzeba będzie juz płacić)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vella
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Paź 2010
Posty: 349
Skąd: Lublin -> Warszawa

PostWysłany: Wto 23 Lis 2010, 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uffff, załatwione



No to tak, po kolei. Obrączki miały być już jakiś czas temu, ale kurier zaginął w akcji, w zeszłym tygodniu zrobiliśmy awanturę i wreszcie dziś dotarły.
Rozmiar - ufff - jest dobry. Nawet trochę ciasnawe. Miałam obawy, że będą spadać z palca, bo te miarki w sklepie były dość idiotyczne, "to prosze zmierzyć to kólko i tamto kółko, od tego obraczka będzie mniejsza, a od tamtego większa", i jeszcze wszyscy w sklepie kibicowali żebym brała rozmiar większe "bo palce spuchną", wzięłam i się martwiłam. A są naprawdę lekko ciasnawe - strach pomyśleć co by było gdybym wzięła normalny rozmiar na styk.
Zmiany rozmiaru oczywiście płatne, i wymagają wysyłki do szkoplandii, ech.


Logo...
no cóż, logo jest niestety tak paskudne jak się obawiałam. smutny
Zwłaszcza w mojej obrączce, bo jest mniejsza i grawerowany napis (nasz napis) jest malutki - moje litery są mniejsze niż to logo!
W męskiej to nie wygląda tak źle, grawerunek jest sporo większy niż w mojej, litery są więc takiej wielkości jak logo. Na oko, nie mierzyłam jeszcze, chociaż pewnie później to zrobię Wink

Nie polecam Breuninga, ale przynajmniej obrączki mamy, są gotowe i już mamy to z głowy. Jeszcze tylko znajde jakiegoś grawera, co mi to logo przerobi, i będzie wszystko ok. uff.
_________________
4 grudnia 2010. No to mam już z głowy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nomika
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Lis 2010
Posty: 112
Skąd: Pszczyna

PostWysłany: Wto 23 Lis 2010, 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Vella napisał:
Nie polecam Breuninga, ale przynajmniej obrączki mamy, są gotowe i już mamy to z głowy. Jeszcze tylko znajde jakiegoś grawera, co mi to logo przerobi, i będzie wszystko ok. uff.


Moja siostra ma obrączki właśnie z tej firmy. I dzisiaj specjalnie spojrzałam na to logo. I jak dla mnie serce jest nawet ok, ale te literki tam są nie potrzebne. Jej to nie przeszkadza, ale skoro Ty piszesz że "grawerowany napis (nasz napis) jest malutki - moje litery są mniejsze niż to logo!" to faktycznie kiepsko to musi wyglądać. Mam jednak nadzieje że uda Wam się to logo "zlikwidować" Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stefcia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Cze 2010
Posty: 695
Skąd: Aleksandrów Kujawski/Toruń

PostWysłany: Wto 23 Lis 2010, 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to nieciekawie, jeśli napis mniejszy niż logo, tak nie powinno byc. U nas logo jest malutkie i to na pewno przyczynia się do faktu, że nie przeszkadza nam. Niby wewnątrz nic nie widać i nie sądzę, by się tam ciągle zaglądało, ale mogę zrozumieć, ze takie duże i paskudne może razić, choć nadal podtrzymuję zdanie, że sam fakt zamieszczenia loga / imiennika nie jest dla mnie zły czy nienormalny.
A z zewnątrz spełniają wasze oczekiwania?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vella
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Paź 2010
Posty: 349
Skąd: Lublin -> Warszawa

PostWysłany: Wto 23 Lis 2010, 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, z zewnątrz są takie jak oglądaliśmy, wystawowe nie były atrapami, wyglądały dokładnie tak samo, tu na szczęście bez niespodzianek. Może nie podobają mi się już tak bardzo jak przy wybieraniu, ale to raczej z powodu tych wszystkich problemów, niż krytyki wyglądu.
Chociaż bardzo się różnią od tego co sobie wcześniej umyśliłam (nie chciałam diamentu - jest diament, chciałam falki - nie ma falek, chciałam z białym żółte złoto - jest różowe), ale spodobały nam się najbardziej, więc plany poszły na bok, trzeba być elastycznym oczko


_________________
4 grudnia 2010. No to mam już z głowy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stefcia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Cze 2010
Posty: 695
Skąd: Aleksandrów Kujawski/Toruń

PostWysłany: Wto 23 Lis 2010, 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ładne i eleganckie uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Manager Kreatywny
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Lis 2010
Posty: 2

PostWysłany: Wto 23 Lis 2010, 23:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem nie powinno być, żadnego loga. tak szczerze firma, która robi logo na obrączce nie jest profesjonalna.Reklama firmy może być najwyraźniej na pudełku od obrączek....

jeżeli jest logo firmy wewnątrz obrączki to katastrofa!wykrzyknik ( TO JEST NIEZWYKŁY PREZENT!wykrzyknikwykrzyknik)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stefcia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Cze 2010
Posty: 695
Skąd: Aleksandrów Kujawski/Toruń

PostWysłany: Sro 24 Lis 2010, 17:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w takim razie firma, która wszywa metki wewnątrz ubrań nie jest profesjonalna. Ponadto firma jakoś powinna rozpoznać swój produkt. Co innego, że takie logo powinno być małe i nie zwracać na siebie zbytniej uwagi
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Smużka
maniak
maniak


Dołączył: 25 Lut 2010
Posty: 1386

PostWysłany: Sro 24 Lis 2010, 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi tam rozpoznawanie przez firmę własnego produktu nie jest potrzebne.
Wolałabym zapłacić za poprawki niż mieć je gratis, ale plus logo.
Zresztą nie mam logo na swoich obrączkach, a zmianę rozmiaru/grawer i tak mamy gratis.
_________________
Ślub cywilny

Ślub kościelny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 5 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group