Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Logo producenta na obrączce - spotkaliście się z tym?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Stefcia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Cze 2010
Posty: 695
Skąd: Aleksandrów Kujawski/Toruń

PostWysłany: Czw 18 Lis 2010, 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak, myślałam, że mnie logo nie przeszkadza, M też nie. Ja rozumiem, że Wam się to nie podoba, tylko są różne opinie na ten temat.

A z zaliczką jest niestety tak, że przepada, a nie ma domniemania, ze coś jest zadatkiem,jeśli nie zostało wyraźnie określone
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vella
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Paź 2010
Posty: 349
Skąd: Lublin -> Warszawa

PostWysłany: Czw 18 Lis 2010, 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oo, nie zauwazyłam Twojego postu i dopisałam w moim poprzednim. Skojarzyłam już, że to Ty pisałas o imienniku.

Bardzo niedobrze z tą zaliczką.
Nie wiem co robić smutny
Pozostaje tylko miec nadzieję, ze jednak zdążą.
Że zdążą przed slubem, że rozmiar bedzie odpowiedni, że logo nie będzie zbyt wielkie, że da się dograwerować kreseczkę, że...



ja zwariuję, ileż stresu przez taką głupotę jak zmiana stanu cywilnego, po kiego czorta ja się w to władowałam boi się
_________________
4 grudnia 2010. No to mam już z głowy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stefcia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Cze 2010
Posty: 695
Skąd: Aleksandrów Kujawski/Toruń

PostWysłany: Czw 18 Lis 2010, 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no tak, po cholewę brać ślub Very Happy
na pewno da się dorobić tę kreseczkę i poza tym zdążą. ale ciężko się nie przejmować
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Helgha
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 775
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Czw 18 Lis 2010, 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

namoich obrączkach teżjest "logo"ajest tocecha złotnika,każdymistrz złotnictwa posługuje sięczymstakim.To taki podpis,zewiadomo ktowykonał daną rzecz .Wykonyje sięcoś takiego na kazdym wyrobie złotniczym ,od pierscionków,po wielkie elementy do przemysłu.Mi tonieprzeszkadza,awręcz dodaje uroku obrączce- bo osoba która ją topiła jest mi jakoś bliższa no i w sumie jest to mistrz wswoim fachu uśmiech
_________________

[url=http://www.weddingcountdown.com]

[/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Czw 18 Lis 2010, 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też mam "logo" na obrączce, właściwie są to inicjały "mistrza, który je wykonywał. Tak na prawdę nie wiedziałam o ich istnieniu dopóki tu nie przeczytałam i nie sprawdziłam...
U mnie wygląda to jak próba, u męża bardziej widoczne bo obrączka większa. Ale mi to logo nie przeszkadza, bo niby w czym?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stefcia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Cze 2010
Posty: 695
Skąd: Aleksandrów Kujawski/Toruń

PostWysłany: Czw 18 Lis 2010, 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no właśnie to jest to samo co metka na ubraniu (tylko nie da się odciąć) czy jakiekolwiek inne logo producenta na swoich wyrobach. Nie wiem skąd oburzenie. Dobre marki coś takiego zapewniają, potem w razie czego wiadomo, że jest to oryginalny wyrób producenta i oni też to mogą stwierdzić. Czy tak wiele osób się oburza na metkę producenta przy bluzce? Fakt no często się odcina, bo drapie, ale sam fakt , że jest , jest aż taki straszny?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Czw 18 Lis 2010, 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stefcia oklaski
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oliwier
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Lis 2010
Posty: 4

PostWysłany: Sob 20 Lis 2010, 13:44    Temat postu: logo na obrączkach Odpowiedz z cytatem

witam wszystkich
zaciekawiła mnie rozmowa na temat loga , dzisiaj zamawialiśmy u jubilera we wrocławiu obrączki i się pytaliśmy o logo pan nam odp. że to jest imiennik który powinien być na wszystkich wyrobach. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oliwier
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Lis 2010
Posty: 4

PostWysłany: Sob 20 Lis 2010, 13:55    Temat postu: Re: Logo na obraczkach Breuning Odpowiedz z cytatem

asia24 napisał:
Hej,

nam bardzo sie podobają piękne obrączki Breuning, ta jakość wykonania i przede wszystkim co dla mnie najważniesze że nie mają przeszłości, są wykonane ze [b]złota kupionego na giełdzie [/b]uśmiech, a nie z jakiś przetopów. A to istotne dla jakości i dla mnie moralnie bo wiem że moja jedyna obrączka jest czysta jak nasz związek.

Co do loga, czytając waszą uwage, zapytałam się u nas jubilera dokładniej.
Obrączki Breuning mają Logo producenta jest to "Serce" i bardzo malutkie nieprzeszkadające w niczym, prawie niezauważalne dwie literki FB czyli skrót inicjałów założycieła firmy Franz Breuning. To logo musi być, ponieważ jeżeli w przyszłosci chcecie sobie odświeżyć obrączkę bądz zmienić rozmiar to nie musicie mieć dowodu zakupu, a Firma Breuning dożywotnio świadczy pomoc. Myśle że to jest najważniejsze.
Każdy oryginalny produkt jest zapakowany w torebkę i piękne białe pudełeczko wszystko marki Breuning. Jeżeli moja obrączka będzie miała Brylanty (a Firma Breuning daje najwyższej jakości) to otrzymamy certyfikat.

Markowy producent zawsze podpisuje się i przyznaje do swoich produktów.

Mam kumpelę, która kupiła sobie z innej firmy obrączki i jak miała problemy, to tamta (polska firma) nie chciała jej pomoc.

Ja kupuję obrączki na całe życie i dla mnie najważniejsze jest, że mam opiekę producenta. Jeszcze jedna ważna uwaga, Breuning robi połówki rozmiarów, ten jubiler powiedział, że jest jedyna firma, która to robi.
A zmiana rozmiaru polega na tym że obrączkę otwierają, korygują rozmiar, nakladają struktury. Obrączka nie traci swojego wyoblonego kształtu, kamień nigdy nie wypadnie i wyglada jak nowa.
Tak więc za taka renowację i korektę nie bedę żałowac. Bo żaden inny producent tak tego nie robi. A koszt nie jest znowu taki wielki.

My już mamy upatrzone nasze obrączki marki Breuning.
Ale sie rozpisałam ale warto wiedzieć te informacje bo obrączki kupuje się jeden raz a one są naszym symbolem Miłości.


WITAM MY ZAMÓWILIŚMY U JUBILERA WE WROCŁAWIU MAMY CERTYFIKAT NA BRYLANCIK I USŁUGI ZWIĄZANE Z ODNOWĄ ORAZ KOREKTOM ROZMIARÓW GRATIS DO KOŃCA ŻYCIA CO DO ROZMIARÓW U KAŻDEGO JUBILERA MOŻNA ZAMÓWIĆ POŁÓWKI KTÓRY SAM WYKONUJE OBRĄCZKI, NIE WIEM KTO TAKICH GŁUPOT WAM NA OPOWIADAŁ ...
POZDRAWIAM
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vella
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Paź 2010
Posty: 349
Skąd: Lublin -> Warszawa

PostWysłany: Sob 20 Lis 2010, 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stefcia napisał:
no właśnie to jest to samo co metka na ubraniu (tylko nie da się odciąć) czy jakiekolwiek inne logo producenta na swoich wyrobach. Nie wiem skąd oburzenie. Dobre marki coś takiego zapewniają, potem w razie czego wiadomo, że jest to oryginalny wyrób producenta i oni też to mogą stwierdzić. Czy tak wiele osób się oburza na metkę producenta przy bluzce? Fakt no często się odcina, bo drapie, ale sam fakt , że jest , jest aż taki straszny?

niezłe porównanie, akurat należę do tych co metki odcinają, i nie noszę rzeczy, które "krzyczą marką", żadne koszulki z widocznym logo adidasa, etc. Zawsze wychodziłam z założenia, że jeśli mam być żywą reklamą, to mnie powinni za to płacić, a nie ja im. Twisted Evil

Dziwne, że niektórzy piszą "logo ZAWSZE musi być", a inni "u nas nie ma, u znajomych nie ma, pierwsze słyszę".
Jak już pisałam, myślę, że małe logo, jakiś znaczek, tak jak ten imiennik Aparta (obejrzałam go sobie, faktycznie niewielki i niekrzykliwy), nie przeszkadzałby nam tak bardzo, jak spore serce i takież inicjały - no po prostu nie da się nie skojarzyć tego z grawerunkiem ślubnym na obrączkach z drugiej ręki.


Ale i tak najbardziej martwi mnie w tej chwili fakt, że nadal tych obrączek nie mam. Z całego serca żałuję, że pokusiłam się na Breuninga. smutny smutny smutny
Niech już będą, nawet z tym idiotycznym logo, ale niech będą. Albo niech oddadzą kasę, żebyśmy mogli zrobić ekspres gdzie indziej, póki jeszcze to możliwe. Evil or Very Mad
_________________
4 grudnia 2010. No to mam już z głowy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 4 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group