Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Logo producenta na obrączce - spotkaliście się z tym?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Stefcia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Cze 2010
Posty: 695
Skąd: Aleksandrów Kujawski/Toruń

PostWysłany: Czw 28 Paź 2010, 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No zdaje sie, ze w Aparcie na wewnętrznej stronie jest może nie logo, ale jakiś znaczek określany jako imiennik, który ma świadczyć o oryginalności. Mam coś takiego na pierścionku i ja przyznaję, że mi to nie przeszkadza

http://www.apart.pl/pl/ekspert,ekspert_obraczki
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sony85
maniak
maniak


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 1152
Skąd: śląsk

PostWysłany: Czw 28 Paź 2010, 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bym tam wolała jednak bez zadnego "imiennika" czy logo....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Czw 28 Paź 2010, 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to ja chyba też mam takie maleńkie logo ...albo to po prostu próby wszytko.. bez lupy nie dojrzę dokładnie co to jest język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stefcia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Cze 2010
Posty: 695
Skąd: Aleksandrów Kujawski/Toruń

PostWysłany: Czw 28 Paź 2010, 19:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ja bym nie zwróciła na to szczególnej uwagi szczerze mówiąc bo to malutkie jest i dyskretne.

Rozumiem, że to może przeszkadzać, ale w sumie to dość chyba powszechne, że producent umieszcza swoje logo na swoim produkcie.
Przynajmniej w Aparcie tego nie ukrywają
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asia24
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Paź 2010
Posty: 1

PostWysłany: Nie 31 Paź 2010, 15:39    Temat postu: Logo na obraczkach Breuning Odpowiedz z cytatem

Hej,

nam bardzo sie podobają piękne obrączki Breuning, ta jakość wykonania i przede wszystkim co dla mnie najważniesze że nie mają przeszłości, są wykonane ze [b]złota kupionego na giełdzie [/b]uśmiech, a nie z jakiś przetopów. A to istotne dla jakości i dla mnie moralnie bo wiem że moja jedyna obrączka jest czysta jak nasz związek.

Co do loga, czytając waszą uwage, zapytałam się u nas jubilera dokładniej.
Obrączki Breuning mają Logo producenta jest to "Serce" i bardzo malutkie nieprzeszkadające w niczym, prawie niezauważalne dwie literki FB czyli skrót inicjałów założycieła firmy Franz Breuning. To logo musi być, ponieważ jeżeli w przyszłosci chcecie sobie odświeżyć obrączkę bądz zmienić rozmiar to nie musicie mieć dowodu zakupu, a Firma Breuning dożywotnio świadczy pomoc. Myśle że to jest najważniejsze.
Każdy oryginalny produkt jest zapakowany w torebkę i piękne białe pudełeczko wszystko marki Breuning. Jeżeli moja obrączka będzie miała Brylanty (a Firma Breuning daje najwyższej jakości) to otrzymamy certyfikat.

Markowy producent zawsze podpisuje się i przyznaje do swoich produktów.

Mam kumpelę, która kupiła sobie z innej firmy obrączki i jak miała problemy, to tamta (polska firma) nie chciała jej pomoc.

Ja kupuję obrączki na całe życie i dla mnie najważniejsze jest, że mam opiekę producenta. Jeszcze jedna ważna uwaga, Breuning robi połówki rozmiarów, ten jubiler powiedział, że jest jedyna firma, która to robi.
A zmiana rozmiaru polega na tym że obrączkę otwierają, korygują rozmiar, nakladają struktury. Obrączka nie traci swojego wyoblonego kształtu, kamień nigdy nie wypadnie i wyglada jak nowa.
Tak więc za taka renowację i korektę nie bedę żałowac. Bo żaden inny producent tak tego nie robi. A koszt nie jest znowu taki wielki.

My już mamy upatrzone nasze obrączki marki Breuning.
Ale sie rozpisałam ale warto wiedzieć te informacje bo obrączki kupuje się jeden raz a one są naszym symbolem Miłości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Nie 31 Paź 2010, 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tyle, że z przetopów bywają ładniejsze niż nowe, a i nikt nie daje samego czystego złota, bo jest za miękkie.
Nie wiem gdzie kumpela kupiła obrączki, moja POLSKA firma daje dożywotnią gwarancję i zawsze pomagają.

Poza tym ładna reklama i można było po prostu tak napisać zamiast wypisywać to wszystko.

Mam nadzieję, że zaraz nie pojawi się nowo zarejestrowana koleżanka, która przypadkowo kupiła te same obrączki i też je poleca...
_________________


Ostatnio zmieniony przez straszna_dama dnia Nie 31 Paź 2010, 19:12, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vella
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Paź 2010
Posty: 349
Skąd: Lublin -> Warszawa

PostWysłany: Nie 31 Paź 2010, 17:00    Temat postu: Re: Logo na obraczkach Breuning Odpowiedz z cytatem

taaaa, uwielbiamy "przypadkową" reklamę Twisted Evil

asia24 napisał:

Obrączki Breuning mają Logo producenta jest to "Serce" i bardzo malutkie nieprzeszkadające w niczym, prawie niezauważalne dwie literki FB czyli skrót inicjałów założycieła firmy Franz Breuning. To logo musi być, ponieważ jeżeli w przyszłosci chcecie sobie odświeżyć obrączkę bądz zmienić rozmiar to nie musicie mieć dowodu zakupu, a Firma Breuning dożywotnio świadczy pomoc.

To sie producent zdziwi, bo zamierzam natychmiast F przerobić na E język
i niech tylko spróbuje z tego powodu odmówić na przykład zmiany rozmiaru...
Za która zresztą każe słono płacić, o dodatkowym koszcie przesyłki kurierskiej do Niemiec nie wspominając. Kilka polskich firm dawało mi zmianę rozmiaru gratis: dożywotnio, przez trzy lata, albo określoną liczbę zmian.

Wiem, że z nowego złota bez historii (przynajmniej oficjalnie), ale co z tego, gdy obrączka z wygrawerowanymi (całkiem sporymi) literami koło serca, wygląda jakby była spadkiem po parze o takich imionach.
Bardzo mi się to nie podoba.


Aha, a certyfikat do diamentu to daje chyba każda firma.
Swoją drogą chciałam bez kamyka, to kazali mi za to dopłacić, niech się wypchają Evil or Very Mad


Wybraliśmy Breuninga, bo akurat z tej firmy jeden wzór nas urzekł. Nie wiem czy to był dobry pomysł. W zasadzie już żałuję, więc raczej nie polecam.
_________________
4 grudnia 2010. No to mam już z głowy...


Ostatnio zmieniony przez Vella dnia Nie 31 Paź 2010, 17:06, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Nie 31 Paź 2010, 17:02    Temat postu: Re: Logo na obraczkach Breuning Odpowiedz z cytatem

Widzisz Vella, już osoba pracująca u Twojego jubilera, urywająca się pod pseudonimem "ania24", wszystko Ci wyjaśniła Wink

asia24 napisał:
A to istotne dla jakości i dla mnie moralnie bo wiem że moja jedyna obrączka jest czysta jak nasz związek.

Raczej emocjonalnie, a nie "moralnie" Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vella
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Paź 2010
Posty: 349
Skąd: Lublin -> Warszawa

PostWysłany: Nie 31 Paź 2010, 17:07    Temat postu: Re: Logo na obraczkach Breuning Odpowiedz z cytatem

Juliette napisał:
asia24 napisał:
A to istotne dla jakości i dla mnie moralnie bo wiem że moja jedyna obrączka jest czysta jak nasz związek.

Raczej emocjonalnie, a nie "moralnie" Rolling Eyes

Bo wiesz, obrączki z przetopionego złota są niemoralne wyśmiewacz


Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne, albo tuczące
język
_________________
4 grudnia 2010. No to mam już z głowy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pon 1 Lis 2010, 14:12    Temat postu: Re: Logo na obraczkach Breuning Odpowiedz z cytatem

Vella napisał:
Juliette napisał:
asia24 napisał:
A to istotne dla jakości i dla mnie moralnie bo wiem że moja jedyna obrączka jest czysta jak nasz związek.

Raczej emocjonalnie, a nie "moralnie" Rolling Eyes

Bo wiesz, obrączki z przetopionego złota są niemoralne wyśmiewacz


Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne, albo tuczące
język


wesoły
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 2 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group