Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

zawitał u nas robaczek :)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 73, 74, 75  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sob 20 Sie 2011, 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajna Smile i jaka radosna minka Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sandra88
guru
guru


Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 2877

PostWysłany: Sob 20 Sie 2011, 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

śliczna ta wasza laleczka Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnusss
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 947

PostWysłany: Sob 20 Sie 2011, 17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LadyKey napisał:
No właśnie o to chodzi Agnuss uśmiech to najnormalniejsza zazdrość o małą Very Happy taka matczyna zazdrość uśmiech ale zmęczenie jest silniejsze, poza tym wtedy. gdy jestem zmęczona robię się poirytowana i złości mnie każde jej kwęknięcie więc zdrowsze dla nas obu jest jak czasem posiedzi u babci... ale nie spełna 5 min po odniesieniu jej do teściów mam wyrzuty sumienia i tęsknię za nią Very Happy

Miałam i mam to samo Very Happy

a tak na marginesie... to nasza lalka uśmiech



M sięz nią bawił uśmiech i było "nosek, policzek, policzek, bródka" uśmiech a wiosłowała przy tym łapkami i kopała nóziami Very Happy


a laleczka prześliczna, kolejna kandydatka na żonę dla Olka Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
KiSe
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 2269
Skąd: Poznań/Oświęcim

PostWysłany: Sob 20 Sie 2011, 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kochaniutkie maleństwo uśmiech
_________________




Ostatnio zmieniony przez KiSe dnia Sob 20 Sie 2011, 20:30, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gosiula
guru
guru


Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 3139
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pon 22 Sie 2011, 9:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

śliczne maleństwo Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LadyKey
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Sty 2010
Posty: 535
Skąd: okolice Wawy

PostWysłany: Pią 2 Wrz 2011, 8:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dawno mnie znów nie było uśmiech A to co u nas:

Jagoda ma skończone dwa miesiące. Od kilku tygodni podnosi już główkę. Ostatnio udało mi się zrobić jej zdjęcie - miała dobry dzień i podniesioną główkę trzymała ponad dwie minuty... udało mi się całą sesję jej zrobić oczko


Od tygodnia próbuje też siadać... wystarczy dać jej palce a od razu zacznie się na nich podciągać uśmiech wczoraj podciągnęła się do pełnego siadu na moich kolanach i próbowała puścić ręce co skończyło się asekurowanym opadnięciem na kolana i... złością uśmiech oczywiście Very Happy
Zwykle ćwiczy siadanie na moich kolanach więc nie mam jak zrobić zdjęcia, ale jak mi się uda to od razu wrzucę uśmiech

Jagoda zaczyna też próby z terroryzowaniem nas i wymuszaniem noszenia na rękach Very Happy gdy w sobotę odłożyłam ją na leżaczek zaczęła niby płakać ale żadna łezka nie pociekła, więc nie podniosłam jej... im dłużej to trwało tym donośniej krzyczała... ostatecznie tak się zanosiła że aż zsiniała i zaczęła kaszleć... M z piwnicy przybiegł, bo "pewnie znów ją upuściłam i tym razem zrobiłam jej krzywdę" Evil or Very Mad teściowa też z tym tekstem wbiegła Evil or Very Mad
Wyjaśniłam, przekrzykując Jagodę,że ona próbuje wymusić noszenie na rękach i na dowód podniosłam ją. Minęło jak ręką odjął. Zapadła grobowa cisza, a przecież gdyby bolało ją coś to nie przestałaby płakać no i łezki by leciały... M zaczął się śmiać i stwierdził, że jest w szoku jaki mały cwaniak nam rośnie...
Oczywiście żadne mnie nie przeprosiło za pomyłkę... ehhh... będę pokutować jeszcze długo, coś mi się zdaje...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monika1
guru
guru


Dołączył: 03 Maj 2010
Posty: 4301
Skąd: zachodniopomorskie

PostWysłany: Pią 2 Wrz 2011, 9:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jagoda jest cudna, jak się spina żeby dobrze wypaść, a cwana jest, pierwsze przepychanki charakterowe z rodzicami. Lady, a Ty jesteś wspaniałą matką, masz intuicję rodzicielską i nie daj sobie wmówić czegoś innego. uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MagdalenkaS
guru
guru


Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 8021

PostWysłany: Pią 2 Wrz 2011, 9:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lady Jagódka jest śliczna i widać dzielna, bo zawzięcie ćwiczy uśmiech No i cwana jaka tak udawać przed mamusią no no I to nie Ty będziesz pokutować długo, tylko oni za swoje zachowanie. Normalnie nie mogę jak to czytam, aż mam chęć wpaść tam do Ciebie i przetrzepać im zdrowo tyłki Evil or Very Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LadyKey
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Sty 2010
Posty: 535
Skąd: okolice Wawy

PostWysłany: Pią 2 Wrz 2011, 9:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki dziewczyny Very Happy

to jeszcze się pochwalę tym, że... kilka dni temu siostra M została z Jagodą w ogrodzie. Mała nie spała i po jakimś czasie zaczęła jej marudzić, węc zapytała M co z nią zrobić bo czytać nie może przez to marudzenie. M na to "poczytaj jej w takim razie... siostra Kamili chętnie słuchała czytania"
Jagoda nie chciała ponoć słuchać, a uspokoiła się jak wzięła ją na ręce...

Dwa dni temu wzięłam Baśnie braci Grimm i zaczęłam czytać. Przeczytałam "Kopciuszka" i w trakcie bajki "O rybaku i złotej rybce" Jagoda usnęła. Podczas czytania wpatrywała się we mnie sprawiając wrażenie, że słucha.
Od tamtej pory codziennie robimy sobie godzinę na czytanie i będzie to naszym rytuałem Very Happy Wczoraj podczas bajki "O wesołym skowroneczku" gaworzyła do mnie Very Happy hihihihi
pochwaliłam się tym mojej mamie a ona na to "ponagrywaj siebie jak czytasz... wtedy zawsze będziesz mogła jej to odtworzyć a sama robić coś innego" hehehe
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sandra88
guru
guru


Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 2877

PostWysłany: Pią 2 Wrz 2011, 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o widzę ze z Jagódki rośnie mała terrorystka Very Happy

A Jeśli chodzi o ten pomysł mamy z nagrywaniem siebie jak czytasz, to wydaje mi się że to może być dobry pomysł i może się sprawdzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 73, 74, 75  Następny
Strona 74 z 75

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group