Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

zawitał u nas robaczek :)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 73, 74, 75  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Wto 26 Paź 2010, 9:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LadyKey napisał:
Mąż wieczorem spojrzał na mnie (akurat wyszłam z łazienki przebrana w piżamkę) i krzyknął:
"kochanie ty masz piersi!wykrzyknik diabełek diabełek te twoje dwa pryszczyki urosływykrzyknik! diabełek diabełek daj potrzymać Very HappyVery HappyVery Happy"

ręce mi o opadły Very Happy no co za łobuz paskudny! Very Happy i jeszcze się cieszy że mi dokucza Very Happy


cudowne! lol
pozdrowienia dla pana mającego poczucie humoru Wink

a clown jest świetny! Twisted Evil
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LadyKey
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Sty 2010
Posty: 535
Skąd: okolice Wawy

PostWysłany: Wto 26 Paź 2010, 18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

błeee nie wrzucę obrazka z usg smutny strasznie nie wyraźnie wychodzi zdjęcie a skanera tu w domku nie mam tzn. w domu jest ale u siostry M w pokoju i musiałabym się wydać, gdybym poszła do niej skanować.

Poza tym za tydzień kolejne usg to będzie widać więcej napewno Very Happy
***

dziś teściowa ugotowała zupę grochową, zjadłam małą miseczkę i tak straszliwie jest mi po niej nie dobrze... przeszło mi nawet w pewnej chwili przez myśl czy nie iść do łazienki i nie zmusić się do zwrócenia jej, ale ostatecznie uznałam że to głupi pomysł...
teraz leżę i nie mogę się zebrać do czegokolwiek... ehhh

nawiasem mówiąc... czy nie powinnam unikać produktów rozdymających jak groch czy fasola? myślący
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Wto 26 Paź 2010, 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powinnaś uśmiech
Ale ja mam metodę - organizm sam pokazuje czego potrzebuje, jesli nie mam ochoty, albo cos się we mnie buntuje, to nie ruszę uśmiech Tak jest z moimi ukochanymi plackami ziemniaczanymi, nie wezmę do ust Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LadyKey
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Sty 2010
Posty: 535
Skąd: okolice Wawy

PostWysłany: Sro 27 Paź 2010, 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaczyna mi chyba odbijać...

ciągle siedzę i zastanawiam się czy ciąża się prawidłowo rozwija, czy wszystko jest dobrze i dlaczego ten pęcherzyk teraz miał tylko 2 mm bez żadnego echa zarodka pytajnikpytajnik
Wiem że mam jechać za tydzień na usg i że wytrwałam już tydzień, ale to najdłuższe dwa tygodnie... jejku jak się dłuży... jeszcze ten bolący brzuszek smutny aż boję się że przyjdzie @

Zaczęłam nawet wertować net żeby się czegoś dowiedzieć i znalazłam tylko jakieś forum, w którym był temat pt. "4tc a zarodka brak". w tym wątku dziewczyna pisała, że martwi się bo na usg było widać jedynie pęcherzyk wielkości 1.5mm (czyli mniejszy niż mój). Dziewczyny jej odpowiadały, że czasem jagódka oczko pojawia się czasem troszkę później a to wcale nie wpływa na prawidłowość ciąży. Inna napisała, że do porodu leżała z dziewczyną, do której zarodek "zamrugał oczkiem" dopiero w 9tc a w 8tc już zaczęli rozważać z Ginem zabieg, ale postanowili się tydzień wstrzymać uśmiech

uspokoiło mnie to troszkę, ale nadal to będzie straszliwie długi tydzień uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Sro 27 Paź 2010, 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lady uszy do góry kochana.będzie dobrze wszystko uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sro 27 Paź 2010, 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, że będzie dobrze, musi być przytul
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
katarzyna
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Lip 2009
Posty: 332
Skąd: Suwalszczyzna

PostWysłany: Sro 27 Paź 2010, 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lady spokajnie ja Bicie serduszka dopiero usłyszałam w 6 albo 7 tygodniu, a lekarz mowil ze czsem czekaja nawet do 10 i jest wszystko dobrze. Nie stresuj sie teraz Ci spokoj jest potrzebny uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Sro 27 Paź 2010, 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Roznie to bywa.. Czasem zawodzi sprzet, bo nie jest najnowszej generacji i jeszcze nie widzi fasolki, czasem jest to tak wczesna ciąza, ze fasolka jest taka maciupka ze nawet najlepsze usg jej nie pokaze. Stad to czekanie uśmiech
Z biciem serca jest tak, ze jesli zarodek przekroczy 3mm (zarodek, nie pecherz!) to serduszko powinno bic - tak powiedzial mi lekarz w szpitalu. A zarodki rosną roznie - w tak wczesnej ciazy nie ma sie co porownywac, bo roznica kilku dni jest znaczaca, a owulacja wcale nie musi miec miejsca 14 dnia cyklu.
Spokojnie LadyKey - wyczekasz swoje i bedziesz mogla cieszyc sie widokiem malej istotki rosnącej w Tobie.
A w internecie jak bedziesz szukala, to znajdziesz informacje o tym najgorszym..po co sie gnebic? Przeciez nie ma powodow :*
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Sro 27 Paź 2010, 18:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lady nie pisz tak, bo sama zaczynam się martwić. A myśli tego typu staram sie odganiac najdalej jak tylko sie da!
Bedzie dobrze, musi być!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emi0112
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Maj 2010
Posty: 763
Skąd: za górami za lasami.....

PostWysłany: Sro 27 Paź 2010, 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje i głowa do góry wszystko będzie dobrze uśmiech
_________________

"Nie obiecuję Ci wiele, bo tylko po prostu siebie."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 73, 74, 75  Następny
Strona 3 z 75

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group