Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

menu weselne..informacja dla gości..tak czy nie?
Idź do strony 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sony85
maniak
maniak


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 1152
Skąd: śląsk

PostWysłany: Sro 20 Paź 2010, 20:50    Temat postu: menu weselne..informacja dla gości..tak czy nie? Odpowiedz z cytatem

(przepraszam jeśli był ten temat..nie znalazłam w kilkunastu pierwszych tematach)
mam do Was pytanie...
...co myślicie o drukowaniu menu dla gości ..dla ich wiadomości..żeby wiedzieli jakie potrawy kiedy będa podawane albo co bedzie wogóle podawane na weselu...
...ja sie zastanawiam nad taką możliwością....osobiście zawsze będąc na czyimś weselu zdażało mi sie przegapić jakiś smakowity posiłek..bo akurat byłam na zewnątrz czy z innego powodu...a następnym już było np jakieś danie którego nielubie i tym sposobem siedziałam wygłodniała..jeśli chodzi o ciepłe dania bo wiadomo ze zimna płyta jest prawie stale....
....ale myślę ze to by się podobało gościom...taki spis od początku do końca co bedzie podawane....i mniej więcej o której godzinie....
....co Wy o tym sądzicie?....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Czw 21 Paź 2010, 7:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My przygotowaliśmy menu dla gości uśmiech
Na każdym stole stały 4 menu w niewielkich odstępach uśmiech
Z tego co słyszałam od gości - byli z tego powodu zadowoleni uśmiech A nam też się to podobało wesoły
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Czw 21 Paź 2010, 7:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja w sumie nigdy nie potrzebowałam takiego menu...ale przeszkadzać nie będzie...albo ludziom będzie obojętne czy jest czy nie...albo będą bardzo zadowoleni. Więc suma sumarą fajny pomysł język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vella
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Paź 2010
Posty: 349
Skąd: Lublin -> Warszawa

PostWysłany: Czw 11 Lis 2010, 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Planuję drukowane na tę okazję menu, to ułatwi każdemu wybór spośród 3-4 potraw. Drażniły mnie zawsze pytania obsługi "grzybowa czy rosół" - a jeszcze bardziej brak tego wyboru oczko
_________________
4 grudnia 2010. No to mam już z głowy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Elmuszka
moderator
moderator


Dołączył: 15 Sie 2010
Posty: 4494

PostWysłany: Pon 15 Lis 2010, 9:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Vella,
czyli planujesz mieć w jednym momencie na weselu rózne dania do wyboru? (pytam, bo pierwszy raz się z czymś takim spotykam. Różne dania to u mnie będą tylko dla 2 wegeterian i dla mojej mamy bo jest bezglutenowcem. Reszta standardowo).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Pon 15 Lis 2010, 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przedewszystkim to pewnie kwestia obiadu.często spotyka się zupełnie domu wyboru.drugiej daniel to też duży wybor oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vella
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Paź 2010
Posty: 349
Skąd: Lublin -> Warszawa

PostWysłany: Pon 15 Lis 2010, 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, Elmuszko.
Ale ja jestem w tej komfortowej sytuacji, że nie będę mieć tłumu gości, więc nie muszę ich karmić przymusowo wszystkich tym samym, jak w szkolnej stołówce.
Na normalnym weselu to pewnie nie byłoby takie łatwe. To znaczy spotkałam się z tym, że kelner pyta "kotlet czy ryba?", "rosół czy grzybowa?", ale jakiś porządniejszy wybór chyba by nie wchodził w grę.
Ja mogę zaszaleć oczko
_________________
4 grudnia 2010. No to mam już z głowy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Elmuszka
moderator
moderator


Dołączył: 15 Sie 2010
Posty: 4494

PostWysłany: Pon 15 Lis 2010, 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No drugie, to rozumiem. U mnie będą różne rodzaje mięs na półmiskach, do wyboru. Ale reszta tak jak pisałam- raczej standardzik uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oleandra86
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lis 2010
Posty: 23

PostWysłany: Sob 20 Lis 2010, 17:33    Temat postu: menu Odpowiedz z cytatem

swietny pomysł z tym menu. zawsze mnie wkurzało, że nie wiem kiedy co bęzie do edzenia na weselu. na pewno skorzystam.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
E-kwiaty
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 491
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 29 Lis 2010, 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny,z jednej strony to fajny pomysł z tym menu,ale z drugiej ja wiem czy sztywno należy trzymac się ram? Chodzi mi głównie o to,że może po drodze wypadnie coś innego i goście będa zdezorientowani. Ja zawsze otrzymywałam zaproszenia bez podanego menu weselnego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Następny
Strona 1 z 14

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group