Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

menu weselne..informacja dla gości..tak czy nie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Justyna24
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 18
Skąd: woj. podkarpackie

PostWysłany: Sro 23 Lut 2011, 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak, o wiele łatwiej jest organizować przyjęcie w okolicy z tradycjami. U nas jest tzw. pomieszanie z poplątaniem i tort "wjeżdża", że tak powiem kiedy chce - o 19.00, 20.00,22.00, 23.00, 1.00. Właściwie na każdym weselu na jakim byłam było inaczej, stąd pomysł napisania tego na menu.

Nie wiem czy zaglądałaś na poprzedni link - ja też nie opisywałam potraw, każdy wie z czego składa się rosół Very Happy

Faktycznie, tak ujmując sprawę, lepiej sobie nie zaprzątać głowy czymś co się na weselu nie przyda. Czasami przeszkadzające, czasami wręcz niezbędne - to zależy od organizatorów i od preferencji gości oraz tradycji lokalnych.

Pozdrawiam (podtrzymując własną opinię) uśmiech uśmiech uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
czkawka
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 21
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Wto 1 Mar 2011, 9:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z kwestią menu jest tak jak napisala moja poprzedniczka.. tym co nie chca nie przeszkadza. Jednak z mojej praktyki wiem ze wiekszośc jest zadowolona. Menu może stac co kawałek na stole jest to tez traktowane jako dekoracja:)
Nie jest to tez az taki drogi interses. Mozna złożyc kolorową kartkę na pół w srodek dodrukować drugą troszkę mniejsząz menu i razem złączyc je dekoracyjna kokardką lub sznureczkiem.
Very Happy
_________________
www.slub-organizacja.com.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Wto 1 Mar 2011, 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My na stolach nie mielismy osobnego menu, dlatego ze obiad byl w formie szwedzkiego stolu. Za to ustawilismy winietki przy potrawach z ich nazwami. Sprawdzily sie doskonale.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azadi
guru
guru


Dołączył: 21 Sty 2011
Posty: 2992
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto 1 Mar 2011, 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja nigdy nie sądziłam że będę się nad tym zastanawiać uznając to za jakąś duperelkę, a im bardziej czytam tym bardziej się zastanawiam nad takim właśnie planem wesela oczko w sumie fajny pomysł, też się spotkałam z sytuacją 'ominęły was lody z truskawkami' a że jesteśmy z różnych rejonów Polski, nasi znajomi też, niektórzy nie byli nigdy na żadnym weselu... Chyba to rozważę na poważnie Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martita8503
guru
guru


Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 2092
Skąd: okolice Krakowa

PostWysłany: Wto 1 Mar 2011, 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak menu to fajna sprawa, ale jak się policzy koszty wesela, to poźniej zaczyna się skreślać pewne pomysły.
Takie menu w moim wypadku musiałoby pasować do winietek, zaproszeń zawieszek, więc jeśli moje winietki są dość drogie to menu byłyby jeszcze droższe.
Jak ostatnio robiłam listę rzeczy za które chcemy z P zapłacić sami, to prawie padłam i zrobiłam 3 wersje:
1sza najdroższa- wszystko o czym marzyłam ( oczywiście w granicach normy )
2 ga okrojona ( np brak drink baru - który bardzo bym chciała, zmiana fotografa na tańszego)
3cia skromna ( wypadło menu, drink bar, tablica do winietek, zaproszenia tańsze i kilka rzeczy)
buuuu
_________________
"[...] miłość trzeba budować, odkryć ją to za mało"



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azadi
guru
guru


Dołączył: 21 Sty 2011
Posty: 2992
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Czw 3 Mar 2011, 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak, wiadomo. To boli jak trzeba z czegoś rezygnować w takim dniu.. Choć wolę wybrać tańsze zaproszenia i zrezygnować z menu-planów niż rezygnować z porządnego fotografa uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Czw 3 Mar 2011, 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

martita...ja też myślę,ze na fotografie nie warto oszczędzać uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martita8503
guru
guru


Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 2092
Skąd: okolice Krakowa

PostWysłany: Pon 7 Mar 2011, 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tez nie chce rezygnować z fotografa, ale wybranie tańszego oznacza u mnie rezygnacja z tego za 3,5 tys i zamiana na takiego za 2 Ts, wiem, ze 3,5 to dużo i wiele z osób by takeigo nie wybrało, ale mnie zdjęcia tak zauroczyły, że wzięłam dodatkową pracę żeby na niego uzbierać uśmiech
ehhh
_________________
"[...] miłość trzeba budować, odkryć ją to za mało"



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
borusia
maniak
maniak


Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 1665

PostWysłany: Pon 7 Mar 2011, 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie warto oszczędzać na fotografie. Za 20 lat nie będziesz pamiiętać winietek, a będą piękne zdjęcia oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sro 9 Mar 2011, 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że to bez sensu, większe zamieszanie będzie tylko. Może lepiej podać dania na półmiskach, tak żeby każdy miał możliwość wyboru/spróbowania różnych dań?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  Następny
Strona 3 z 14

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group