Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

catering weselny

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dorota234
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Mar 2021
Posty: 2

PostWysłany: Sob 20 Mar 2021, 20:21    Temat postu: catering weselny Odpowiedz z cytatem

Prowadzę własny catering, specjalizujący się w posiłkach weselnych. Od samego początku współpracuję z biurem rachunkowym Gama. Jestem mega zadowolona - wszystkie sprawy urzędowe to dla mnie koszmar, a to biuro sprawia, że nie muszę się tym martwić! Mogę zająć się interesem, czyli tym, co lubię robić, a oni załatwiają to, czego nie lubię. Zdecydowanie polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hubert37
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 05 Paź 2021
Posty: 726

PostWysłany: Pon 6 Gru 2021, 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z biuro wirtualne https://optioffice.pl/biuro-wirtualne nie musisz się już martwić o nic. Zajmij się swoją pracą a my przejmiemy resztę Twoich obowiązków. Będzie Ci lżej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ginamółł
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Paź 2021
Posty: 96

PostWysłany: Sro 12 Sty 2022, 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tort weselny to dodatek, którego nie powinno zabraknąć i u Was. To właśnie z tej okazji zdecydowaliśmy się na zainwestowanie we wspomniany tort, prosto z oferty Słodkie Marzenia https://www.slodkiemarzenia.com/oferta/torty-weselne . Smakowity i nietuzinkowy dodatek, który przypasował naszym gościom ale był charakterystycznym punktem całej imprezy!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madziula54
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Lut 2022
Posty: 2

PostWysłany: Wto 22 Lut 2022, 10:47    Temat postu: Dania regionalne na weselu Olsztyn Odpowiedz z cytatem

Latem brałam ślub z moim M. i przyjęcie weselne odbywało się w Olsztynie. Korzystaliśmy z cateringu firmy Krys-Stan i jestem bardzo zadowolona. Zależało nam na stworzeniu wyjątkowej atmosfery i zaserwowaniu dań kuchni polskiej. Wszystko było naprawdę smaczne i świeże, a goście nie mogli się nachwalić uśmiech. Polecam zapoznać się z ofertą na http://www.krys-stan.com.pl/catering/oferta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brett04
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Mar 2022
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro 2 Mar 2022, 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wesele chcę urządzić na świeżym powietrzu, na pewno przyda mi się znalezienie zdrowego cateringu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
virgie94
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Kwi 2022
Posty: 4
Skąd: Siepraw

PostWysłany: Czw 14 Kwi 2022, 8:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też tak myślę. Pozdrawiam! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
korek16
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Kwi 2022
Posty: 19

PostWysłany: Pon 2 Maj 2022, 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fanom posiłków mięsnych zalecam postawić na wędliny, czy inne przysmaki mięsne. Na naszym evencie zagościły potrawy zaproponowane przez Tołłoczko https://www.tolloczko.com.pl/produkty/dziczyzna / . Poza typowymi rodzajami mięs, którymi delektowali się nasi goście, na szczególną uwagę zasłużyła dziczyzna, która cieszyła się największym zainteresowaniem - i równie szybko zniknęła ze stołów!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 616

PostWysłany: Pon 9 Maj 2022, 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy możecie mi polecić jakiś sprawdzony catering weselny z okolic Krakowa?

spodnie odblaskowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wceen
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Wrz 2022
Posty: 11

PostWysłany: Wto 27 Wrz 2022, 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Thanks!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michalina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 561

PostWysłany: Sro 28 Wrz 2022, 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy kto przygotowuje swoje wesele wie, ile jest przy tym pracy, a także stresu. Jeżeli chodzi o catering, to myślę że bardzo ciekawą ofertę może Wam zaprezentować między innymi ta firma https://cateringowy.com/catering-na-wesele/. Jeżeli wcześniej o nich nie słyszeliście, to koniecznie przejrzyjcie sobie ich propozycję. Myślę że nie będziecie rozczarowani ich posiłkami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group