Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Co podać gościom?
Goto page 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Kasia i Tomek
początkujący
początkujący


Joined: 07 May 2007
Posts: 1

PostPosted: Mon 7 May 2007, 11:54    Post subject: Co podać gościom? Reply with quote

Potrzebujemy pomocy przy stworzeniu ciekawego (niedrogiego) menu weselnego. Dzięki za radę, służymy również swoimi radami. Nasze gg: 4953614
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
KarolinaNadolska
początkujący
początkujący


Joined: 18 Mar 2008
Posts: 1

PostPosted: Wed 19 Mar 2008, 11:18    Post subject: Reply with quote

hmmm no to tez zalezy od zwyczajow zywieniowych gosci oczko
ostatnio bylam na fajnym weselu w pieknym, nowym, wielkim hotelu za Gdanskiem i tam podawali piekne dania - jak na luksusowych statkach pasazerskich - mi sie na przyklad bardzo to podobalo bo mialo wielka klase i widac bylo ze zaplacili za to kupe kasy, ale pozniej goscie opowiadali ze zamiast proscuto powinni podac kupe ziemniakow i schabowego.. sa gusta i gusciki oczko
Back to top
View user's profile Send private message
butibuma
początkujący
początkujący


Joined: 19 Mar 2008
Posts: 7

PostPosted: Wed 19 Mar 2008, 17:16    Post subject: Reply with quote

i wanne bigosu lol
Back to top
View user's profile Send private message
magdaberbec
maniak
maniak


Joined: 12 Feb 2008
Posts: 1772
Location: Krasnystaw

PostPosted: Wed 19 Mar 2008, 21:15    Post subject: Reply with quote

a ja jestem za tradycyjnymi daniami jak np. kopytka i sos, bigos, gołąbki. tradycyjne i Polskie jedzonko mniam.
_________________

Back to top
View user's profile Send private message
m.a.r.t.a
kandydat
kandydat


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 45

PostPosted: Wed 19 Mar 2008, 22:41    Post subject: Reply with quote

a co myślicie o flaczkach, bo ja nigdy czegoś takiego do buzi nie brałam Confused
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
magdaberbec
maniak
maniak


Joined: 12 Feb 2008
Posts: 1772
Location: Krasnystaw

PostPosted: Wed 19 Mar 2008, 23:53    Post subject: Reply with quote

a co sądzicie o modnym ostatnio na weselach kąciku wiejskim z pieczoną świnką, gorzałką własnej roboty, kiełbasami, ogórkami kiszonymi i smalcem? ja jestem jak najbardziej za chociaż kurcze kurcze...kolejny wydatek...
_________________

Back to top
View user's profile Send private message
dianicho
maniak
maniak


Joined: 19 Mar 2008
Posts: 1089

PostPosted: Tue 25 Mar 2008, 15:43    Post subject: Reply with quote

moja przyjaciolka ma duza rodzine, wujek jej zrobi szynkę jako prezent weselny, tata z mama wodke, ktos kielbase i to ma sens - bo ona mniej zaplaci, a w niektorych salach jak u mnie - na tej co ja wybralam mozna bez dodatkowych oplat taki kacik wygospodarowac, z wlasnym jedzeniem... smalec latwo zrobic.. ja akurat mam tate kucharza..
ale ja sie nie bawie w ten stolik.. nie bede udawac ze mnie stac na mega wesele, jak wszyscy znajomi i rodzina wiedza ze nie...
wydaje mi sie ze kącik wiejski - tzw stół wiejski - jak najbardziej ok, ale jeżeli ktoś szczypie sie z kaska to nie oplaca sie brac kolejnego wydatku na siebie...
_________________


Back to top
View user's profile Send private message
trufla
początkujący
początkujący


Joined: 08 Apr 2008
Posts: 1

PostPosted: Tue 8 Apr 2008, 21:23    Post subject: Reply with quote

byłam ostatniop na weselu gdzi epoza wymyslnym menu na poczatku(nie na końcu) poczęstowano gości mini prezentami
były to jednocześnie winietki
zapytałam oczywiście uli, panny młodej skąd ten pomysł, bo sama się szykuje na czerwiiec
gorąco wie polecam:http://www.fajnewesele.pl/index.php/fs_home/category/cat/4
Back to top
View user's profile Send private message
magdaberbec
maniak
maniak


Joined: 12 Feb 2008
Posts: 1772
Location: Krasnystaw

PostPosted: Tue 8 Apr 2008, 21:48    Post subject: Reply with quote

fajnie wyglądają (szczególnie te białe krzesełka lub serduszka) ale są drogie.moim zdaniem.
_________________

Back to top
View user's profile Send private message
dianicho
maniak
maniak


Joined: 19 Mar 2008
Posts: 1089

PostPosted: Tue 8 Apr 2008, 23:40    Post subject: Reply with quote

sliczne, lecz za drogie jak na nas... ewentualnie ale zobaczymy jak z kaska bedziemy stac na miesiac przed slubem kupimy gosciom po ferrero rocher - orzechowym i w zlotym papierku poprosimy o postawienie na talerzyku. wtedy zrobie karteczki, dziekujemy za przybycie... ale to mnostwo czasu a na pewno taniej wyjdzie niz te migdalki... bo za 8zł bede miala conajmniej 5szt tych czekoladek.. a złoty kolor - bedzie towarzyszyl naszym zaproszeniom i stylistyce uśmiech
_________________


Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next
Page 1 of 13

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group