Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Co zrobić z synkiem?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bozena
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Wrz 2010
Posty: 22
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Nie 17 Paź 2010, 10:25    Temat postu: Co zrobić z synkiem? Odpowiedz z cytatem

Witajcie.
Poradzcie mi kochane co zrobić z naszym synkiem który w dzien naszego ślubu bedzie miał 3 latka,mianowicie chodzi mi o to co z nim zrobic gdy nastanie godzina np. 22.00-23.00 i bedzie chcial isc spac.Nie bedzie mozliwosci gdzie go polozyc spac a nie mamy nikogo do pilnowania.Do wozka jest za duzy zeby go polozyc spac w przeciez nie mozemy wziasc ze soba lozeczka.Nie ma tam ani foteli ani nic innego na czym mozna bybylo go ulozyć.Co radzicie?
pozdrawiam
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nutka
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Wrz 2010
Posty: 66

PostWysłany: Wto 19 Paź 2010, 16:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem dobrym rozwiązaniem byłoby wzięcie ze sobą dmuchanego materaca, nie zajmuje on dużo miejsca a synkowi byłoby wygodnie uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Wto 19 Paź 2010, 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

są łóżeczka turystyczne- coś na wygląd kojca. łatwo spakować. a dziecko bezpieczne. a nie możecie wynająć niani na ten czas??
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaja
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Mar 2010
Posty: 887

PostWysłany: Wto 19 Paź 2010, 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też myślę, że z nianią byłoby najlepiej i najbezpieczniej. Dziecko mogłoby spokojnie spać.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bozena
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Wrz 2010
Posty: 22
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Sro 20 Paź 2010, 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lózko turystyczne,materac pomysły niezłe ale z nianią to raczej nie bo dziecko musi znać kogoś np.jak się obudzi i zobaczy obcą osobę to będzie się jej bał.Musiałby znać tą osobę wcześniej,trochę z nią pobyć a wszystkie moje koleżanki są zaproszone i naprawdę nie zostaje nikt zaufany........
będziemy mieć pokój nad salą weselną ale jak uśnie to nie mogę go tam zostawić samego bo tak jak wyżej napisałam w razie jakby się obudził i zobaczyłby że nie jest w domku i jest sam to by płakał a w takim hałasie nikt mógłby go nie usłyszeć

ten kojec chyba najlepszy........

dzięki
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Sro 20 Paź 2010, 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a może po prostu wynajmij nianę-moze ktoś bliski ma kogoś takiego. daj jej tel i jednocześnie komuś z niepijących.. i w razie "w" szybki tel na dół i leci ktoś do dziecka . ja jak pilnowałam koleżance maleństwa to tak robiłyśmy na weselu
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Czw 21 Paź 2010, 7:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na naszym weselu było bardzo dużo dzieci, m. in. była moja 1,5 roczna bratanica, ale były dzieci i młodsze od niej. Ponieważ nasze wesele było w hotelu, więc wynajęliśmy pokój dla "matki z dzieckiem". Na wypadek, jeśli trzeba będzie bobasa przebrać, nakarmić.
Kiedy Iga padła ze zmęczenia, położono ją spać w tym pokoju, a żeby wiedzieć czy sie nie budzi - włączono elektryczna nianię uśmiech Więc rodzice dobrze wiedzieli, czy u małej nie dzieje się coś złego uśmiech W naszym przypadku sprawdziło się to rewelacyjnie Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
spasi
maniak
maniak


Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 1036
Skąd: okolice Warszawy

PostWysłany: Czw 27 Paź 2011, 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my planujemy naszego szkraba ok 22 odwieźć do domu (poproszę jego chrzestnego żeby nie pił do tej 22 to go odwiezie) i tak na noc zostanie z koleżanką siostry (taką którą zna, żeby go z obcą osobą nie zostawiać), której za pilnowanie całonocne zapłacimy jakąś ustaloną kwotę.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group