Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Małe co nieco o foto/video Dobre porady i ostrzeżenia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Na wesele/ślub zamówię:
fotografa freelancera (wolny strzelec)
32%
 32%  [ 22 ]
Zakład fotograficzny z renomą
20%
 20%  [ 14 ]
Fotografa którego polecą znajomi
47%
 47%  [ 32 ]
Wszystkich Głosów : 68

Autor Wiadomość
olga_93
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Maj 2018
Posty: 1

PostWysłany: Pon 28 Maj 2018, 6:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie uśmiech nie wiem piszę w dobrym wątku, ale potrzebuje dobrej porady odnośnie ilości kamerzystów na ślub i wesele Rolling Eyes Wesele na ok. 130 osób, napewno będzie jeden fotograf i jeden kamerzysta od przygotowań do oczepin i pytanie moje jest takie czy na taką ilość gości wystarczy jeden operator kamery czy powinno być ich dwóch ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Pon 28 Maj 2018, 9:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy jakiego filmu oczekujesz i jakie fundusze masz na ten cel. Pamiętaj, że bardziej profesjonalne nagranie kosztuje znacznie więcej.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Alicjamedia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 870
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 28 Maj 2018, 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

olga_93 napisał:
Witajcie uśmiech nie wiem piszę w dobrym wątku, ale potrzebuje dobrej porady odnośnie ilości kamerzystów na ślub i wesele Rolling Eyes Wesele na ok. 130 osób, napewno będzie jeden fotograf i jeden kamerzysta od przygotowań do oczepin i pytanie moje jest takie czy na taką ilość gości wystarczy jeden operator kamery czy powinno być ich dwóch ?

Film realizowany kilkoma kamerami jest znacznie atrakcyjniejszy.
mamy do dyspozycji więcej ujęć i większą ich różnorodność.
Są momenty na ślubie i weselu, które bardzo trudno nagrać jedną kamerą.
Przykładowo pierwszy taniec. Z konieczności nagrany jest jako jedno długie ujęcie. Choć nie wiem co byśmy robili nie będzie nagrany tak ciekawie jak z przy realizacji wielokamerowej.
_________________
alicjamedia.pl
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
majka783
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Gru 2018
Posty: 3

PostWysłany: Pon 17 Gru 2018, 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie chciałam pleneru na filmie, w ogóle nie chciałam zdjęć. Zdjęcia ze ślubu mamy tylko w czołówce filmu. Jeżeli nie chcesz wstępu w "normalnych" ubraniach to myślę, że będzie można dogadać się z kamerzystą. A jeżeli nie będzie chciał się dogadać to radzę poszukać innego uśmiech
_________________
obróbka plastyczna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jacaszkowna
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Paź 2018
Posty: 27

PostWysłany: Czw 21 Lut 2019, 12:27    Temat postu: dodatkowe usługi Odpowiedz z cytatem

Uważajcie na wszystkie usługi, które oferują fotografowie po sesji, bo lubią sobie naliczyć dużo pieniędzy za coś co możemy zrobić sami. Np mój fotograf oferował, że może zrobić mi fotoksiążkę ze zdjęć ślubnych za 300 zł, wydało mi się to dość sporo i zrezygnowałam. Zrobiłam sama w Kserkopie, skorzystałam jeszcze ze zniżki -30%, którą mają na pierwsze zamówienie i zamknęłam się w dużo mniejszej kwocie. Poza tym układanie zdjęć w książce to była całkiem fajna zabawa Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewelina20
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Paź 2022
Posty: 35

PostWysłany: Pon 10 Paź 2022, 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

poszukaj tutaj, zapewne coś znajdziesz zarówno w zakresie filmu jak i zdjęć
https://www.gdziewesele.pl/fotovideo/kamerzysta
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Strona 10 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group