Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Małe co nieco o foto/video Dobre porady i ostrzeżenia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Na wesele/ślub zamówię:
fotografa freelancera (wolny strzelec)
32%
 32%  [ 22 ]
Zakład fotograficzny z renomą
20%
 20%  [ 14 ]
Fotografa którego polecą znajomi
46%
 46%  [ 31 ]
Wszystkich Głosów : 67

Autor Wiadomość
olga_93
początkujący
początkujący

PostWysłany: Pon 28 Maj 2018, 6:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie uśmiech nie wiem piszę w dobrym wątku, ale potrzebuje dobrej porady odnośnie ilości kamerzystów na ślub i wesele Rolling Eyes Wesele na ok. 130 osób, napewno będzie jeden fotograf i jeden kamerzysta od przygotowań do oczepin i pytanie moje jest takie czy na taką ilość gości wystarczy jeden operator kamery czy powinno być ich dwóch ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator

PostWysłany: Pon 28 Maj 2018, 9:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy jakiego filmu oczekujesz i jakie fundusze masz na ten cel. Pamiętaj, że bardziej profesjonalne nagranie kosztuje znacznie więcej.
Alicjamedia
uzależniony
uzależniony

PostWysłany: Pon 28 Maj 2018, 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

olga_93 napisał:
Witajcie uśmiech nie wiem piszę w dobrym wątku, ale potrzebuje dobrej porady odnośnie ilości kamerzystów na ślub i wesele Rolling Eyes Wesele na ok. 130 osób, napewno będzie jeden fotograf i jeden kamerzysta od przygotowań do oczepin i pytanie moje jest takie czy na taką ilość gości wystarczy jeden operator kamery czy powinno być ich dwóch ?

Film realizowany kilkoma kamerami jest znacznie atrakcyjniejszy.
mamy do dyspozycji więcej ujęć i większą ich różnorodność.
Są momenty na ślubie i weselu, które bardzo trudno nagrać jedną kamerą.
Przykładowo pierwszy taniec. Z konieczności nagrany jest jako jedno długie ujęcie. Choć nie wiem co byśmy robili nie będzie nagrany tak ciekawie jak z przy realizacji wielokamerowej.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Strona 10 z 10

Skocz do: