Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

najdziwniejsze objawy...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
only_hope
maniak
maniak


Dołączył: 17 Kwi 2011
Posty: 1201
Skąd: śląsk

PostWysłany: Pon 30 Lip 2012, 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja tak sobie myślę, że te objawy ciąży sa faktycznie uporczywe i ciężko się je znosi. Ale myślę, że kobieta czuje że jest w ciąży i w jakimś tam sensie jest to przyjemne uczucie. Na poczatku ciąży jak czytałam o młdłościach dziewczyn a ja nic to jakoś czułam się ciut "wybrakowana"oczko nadrobiłam;)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Pon 30 Lip 2012, 15:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś w tym jest, only, poza tym - w ciąży takie rzeczy jakoś lżej się znosi uśmiech. Jak mnie nie mdli, nie czuję, że jestem w ciąży i zaczynam się martwić uśmiech.

Ale od niedawna dokucza mi kręgosłup, kolejny "przyjemny" objaw uśmiech.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pon 30 Lip 2012, 16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BrAk mdłości Cię martwi?!uśmiech Fantastyczne język
Jakąś godzinę temu zaliczyłam pierwsze mdłości lol Trwały tylko chwilę, ale i tak musiałam usiąść, bo mi się słabo zrobiło. Teraz nasilił się ból brzucha. Poprosiłam T, żeby mnie zastąpił w sklepie, a ja wrócę do domu.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Pon 30 Lip 2012, 16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak byś je miała 24 na dobę przez trzy miesiące (plus wymioty), też byś się zastanawiała, czy wszystko ok, gdy nagle ustępują Wink . Można się do nich przyzwyczaić, jak do znanego wroga. Choć na początku myślałam, że nie zniosę... Ale organizm szybko się przystosowuje. Najgorszy jest pierwszy miesiąc mdłości, byłam bardzo osłabiona, teraz jakoś przywykłam.

Przeczytałam, że silny ból głowy jest typowy dla drugiego trymestru, oczywiście też książkowo głowa mnie od kilku dni łupie... na razie nie biorę tabletek, ale paracetamol podobno jest ok w ciąży.
Bólu brzucha nie miałam, jakoś to mnie dziwnie ominęło.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
only_hope
maniak
maniak


Dołączył: 17 Kwi 2011
Posty: 1201
Skąd: śląsk

PostWysłany: Pon 30 Lip 2012, 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie najbardziej dokuczał ból piersi, duzo bardziej niz młdlości
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Wto 31 Lip 2012, 7:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj tak, ból piersi. Zupełnie o nim zapomniałam, bo mam go dwa razy dziennie. Rano, gdy zakładam stanik muszę bardzo uważać, bo jak dotknę sutków to aż zęby zaciskam. I wieczorem gdy się kąpię. Gąbka odpada uśmiech Muszę jeszcze zrobić całą listę badań.
W sumie masz rację Marguś. Gdy coś dokucza Ci na tyle często i intensywnie to się po prostu do tego przyzwyczajasz. Mam nadzieję jednak, że ból głowy nie będzie mi dokuczał. Cierpię na naczynkowe bóle głowy i nie wyobrażam sobie, żeby mogły być jeszcze silniejsze.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asiulaaa019
guru
guru


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 5438
Skąd: wielkopolska

PostWysłany: Czw 2 Sie 2012, 18:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ból piersi, wymioty i ten ból pleców
aa no i ta straszna wrażliwość na zapachy Mad
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Nie 5 Sie 2012, 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masakra z tymi zapachami, mi powoli mija. Mąż dostał zakaz używania ulubionych perfum uśmiech.
Piersi aż pieką czasami, też już coraz rzadziej. Wymieniłam staniki na bawełniane i większe, o wiele lepiej się czuję.
Teraz dokucza mi kręgosłup najbardziej. I wciąż wymioty, jednak wyraźnie rzadziej.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Wto 7 Sie 2012, 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, a możecie mnie poratować radą w kwestii stosowania leków na alergię w ciąży. Byłam dzisiaj w przychodni, nie mam szans dostać się do alergologa, a moja lekarz na urlopie. Mam alergię na roztocza i pyłki. Od prawie miesiąca męczę się z kichaniem i smarkaniem. Ostatnio zaczyna już mnie pobolewać gardło. Wstrzymuję się z braniem zyrtecu, ale chyba nie dam rady już dłużej. Nie wiem co gorsze, kichanie, które wyrywa mi wnętrzności czy leki, które trafią do dziecka z moją krwią.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Wto 7 Sie 2012, 17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz brać Zyrtec i Claritine:

http://www.poradnikzdrowie.pl/ciaza-i-macierzynstwo/ciaza/Jak-radzic-sobie-z-alergia-gdy-jestes-w-ciazy_35823.html
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 5 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group