Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Co byście zrobiły?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwyczaje weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bozena
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Wrz 2010
Posty: 22
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Pon 11 Paź 2010, 18:25    Temat postu: Co byście zrobiły? Odpowiedz z cytatem

Witajcie.

Nie wiem czy to jest odpowiednie miejsce do tego pytania ale nie znalazłam innego odpowiedniego.
Chciałabym wiedzieć co byście zrobiły na moim miejscu.Tak więc jestem ze swoim narzeczonym od prawie 11 lat a od 9 lat mieszkamy ze sobą.Tak wyszło....
Przyjęte jest że panna młoda ubiera sie w swoim domu a pan mlody w swoim i przyjeżdza z rodzicami do młodej po nią i razem jadą do kościoła....
Wiadomo że jak my tyle lat ze sobą mieszakamy i mam tu znajomych,sąsiadów itd to chciałabym tu gdzie teraz mieszkam ubrać się i stąd wyjechać do kościoła wraz z narzeczonym.Ale mój tata wyraził łagodnie swoje zdanie i spytał mnie czy nie chciałabym ubierać się w swoim domu rodzinnym....mówił że taka jest tradycja i jemu byłoby bardzo miło.

Dodam że tam gdzie mieszka tata już nikt praktycznie mnie nie pamięta a tu gdzie mieszkam teraz mam wielu którzy mnie (nas) znają.......i że jestem zameldowana tu gdzie teraz mieszkam więc i tu w kościele będą zapowiedzi.

Co byście zrobiły na moim miejscu?

pozdrawiam serdecznie
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bozena
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Wrz 2010
Posty: 22
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Pon 11 Paź 2010, 18:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dodam że ja osobiście chcę wyjść ubrana w suknie stad gdzie obecnie mieszkam ale jednocześnie nie chcę sprawić tacie przykrości......
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Pon 11 Paź 2010, 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na Twoim miejscu wyszlabym z mieszkania w ktorym obecnie mieszkasz z narzeczonym. Nie widze sensu robienia farsy, ze wychodzisz z rodzinnego domu dopiero teraz, skoro od lat tam nie mieszkasz.

Ja przystalam na propozycje mojej mamy i wyszlam z jej domu, ale mieszkamy z M 2 lata razem i nie bylo problemu, poza tym nasze mieszkanie bylo przed remontem, zdjecia nie wyszlyby ladne, bralismy rowniez to pod uwage.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sony85
maniak
maniak


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 1152
Skąd: śląsk

PostWysłany: Pon 11 Paź 2010, 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liziii napisał:
Na Twoim miejscu wyszlabym z mieszkania w ktorym obecnie mieszkasz z narzeczonym. Nie widze sensu robienia farsy, ze wychodzisz z rodzinnego domu dopiero teraz, skoro od lat tam nie mieszkasz.



...zgadzam się....po co udawać...skoro tyle czasu mieszkacie razem..jest wiele par w takiej sytuacji jak wy.....
...jeśli chcesz w waszym mieszkaniu sie ubierać to tak zrób..a z ojcem poprostu porozmawaiaj i wytłumaczmu co myślisz...napewno nie bedzie mu przykro...
wyjście z rodzinnego domu było by dobre tylko jakbyś tego chciała...np dlatego że niechcesz żeby cie narzeczony widział wcześniej tylko już w pełnej klasie przed ceremonią
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Pon 11 Paź 2010, 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my chcieliśmy zachować to,że młody przyjeżdza do młodej....
więc mój D wyjeżdzał z hotelu... i do mojego domu . w ten sposób nie widział mnie wcześniej oczko

a Ty zrób jak czujesz.bo to Twój dzień
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bozena
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Wrz 2010
Posty: 22
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Pon 11 Paź 2010, 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziękuje dziewczynki
no z tym żeby mnie mój P nie widział podczas ubierania tylko już ubraną to nie będzie problemu bo on poszedłby ubierać się do swojej mamy kilka bloków dalej a ja w naszym mieszkaniu i wtedy przyjdzie po mnie do nas
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Pon 11 Paź 2010, 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to tymbardziej masz argument żeby ubierać się u siebie. pogadaj z tatą. napewno zrozumie
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monika1
guru
guru


Dołączył: 03 Maj 2010
Posty: 4301
Skąd: zachodniopomorskie

PostWysłany: Pon 11 Paź 2010, 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bożenko ja miałam podobną sytuację byliśmy razem 12 lat, 8 mieszkaliśmy razem. Uważałam, że nie ma sensu robić farsy w dniu ślubu i ubieraliśmy się w naszym mieszkaniu, w osobnych pokojach uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JanW
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Paź 2010
Posty: 29
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon 18 Paź 2010, 21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spotkałem się z tym, że panna młoda była w salonie kosmetycznym, tam się ubierała itd. i stamtąd jechała do kościoła gdzie czekał pan młody.
Nie wydaje się wam to wszystko farsą ten cały zwyczaj?
_________________
uśmiech!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JubilerLublin
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Paź 2010
Posty: 59
Skąd: Lublin

PostWysłany: Wto 19 Paź 2010, 23:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zrób tak, żebyś nie żałowała, w końcu to Wasz dzień.
_________________
Hi! Sylwester Lublin Suknie Ślubne Lublin Dom weselny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwyczaje weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group