Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Czy szczur laboratoryjny musi zginąć?! Przygarnij albinoska!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Zwierzyniec
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Smużka
maniak
maniak


Dołączył: 25 Lut 2010
Posty: 1386

PostWysłany: Nie 10 Paź 2010, 16:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ponieważ nie mam jak teraz sfotografować tymczasowiczów - pokażę zdjęcia innych moich laboratoryjnych ogonów.

Takie maluszki przywoziłam z Puław - jako niepotrzebne, nadliczbowe samce, mające iść do utylizacji, bo doświadczenia były na samiczkach tylko.
Choć ten na zdjęciu to akurat Misugi - szczur z laba w Chorzowie.





To jest Cyryl - z SGGW - po doświadczeniach żywnościowych (w 100% bezpiecznych - był tylko karmiony i ważony) i mały Oliver z UW.

Cyryl znów...

Oliver


Cyryl ze swoim bratem Marcysiem


A to Samuel


W moich albumach na fotosiku jest masa zdjęć kolorowych szczurów - ale nie wrzucałam ich tu.
_________________
Ślub cywilny

Ślub kościelny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Nie 10 Paź 2010, 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nienawidzę i brzydzę się szczurami...
sama szczura w wieku 5 lat wyrzuciłam przez balkon z 3 piętra przez barierki.w panice..jak mi jego własciciel "dobrodusznie" dał mimo sprzeciwu na kolana..jedyny bliski kontakt z tą zwierzyną.

co do szczurów "po przejsciach" w labolatorium... zgadzam się z damą..
chociaż nie jestem zwolenniczką testowania na zwierzętach i tu raczej bym się temu sprzeciwiała.


ja sama nie mam zwierząt...w domu rodzinnym był pies. ale marzy mi się kot brytyjski... Cool ale to po ciąży

a co do Twojego "zwierzyńca" podziwiam...
moja ciocia ma 2 psy i 2 koty i coś klatkowego ( nie wiem co teraz) masakra.. mimo tego że dba o to wszystko,to jednak czuć jak dla mnie smród w całym mieszkaniu...

Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Smużka
maniak
maniak


Dołączył: 25 Lut 2010
Posty: 1386

PostWysłany: Nie 10 Paź 2010, 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po co piszesz w tym temacie, skoro Cie to brzydzi?
Nie rozumiem takich ludzi jak Ty i Dama.
Ja się nikomu nie narzucam, nie wciskam nic nikomu na siłę.
Nie stoję z puszką Wam przed nosem.
Temat jest dla tych, którzy chcą pomóc - Nie chcesz - Twój wybór i ja go szanuję, ale w takim razie po co tu wchodzisz, czytasz i oglądasz moje zdjęcia, którymi się brzydzisz, po co chwalisz się okrutnym zachowaniem sprzed lat?

Każdy decyduje o swoim życiu.
Ja nie umiałabym żyć bez psów i szczurów - Ty nie umiałabyś żyć z nimi.
Każdemu według potrzeb.
Do swojego domu Cię nie zapraszam, wąchać moich smrodów nie każę, więc o co chodzi?
_________________
Ślub cywilny

Ślub kościelny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Nie 10 Paź 2010, 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Równie dobrze ja mogę napisać,że nie rozumiem takich ludzi jak Ty.

po pierwsze to jest to FORUM OGÓLNODOSTĘPNE i KAŻDY MA PRAWO wejść,zobaczyć i jak ma ochotę to skomentować. i jeśli Ci się to nie podoba,to jest to Twój problem.
WYPOWIEDZIAŁAM SWOJE OSOBISTE ZDANIE.

okrutna to była postawa znajomego,że małemu dziecku dał na kolana szczura... mimo tego,że wiedział jak się brzydzę i boję.
A z psem żyłam w domu. nawet spał u mnie w łóżku... więc nie pisz mi co ja potrafię a co nie. bo ja Cię nie oceniam i nie życzę sobie też tego.

to Tobie dziewczyno o co chodzi??wykrzyknik ja napisałam o tym,co jest u mojej cioci...i co ja o tym myślę, co nie odejmuje jej tego,że serce do zwierząt ma ogromne i pomaga jak może bezpańskim. i podziwiam Ją i jej zapał.
i napisałam Ci,że Cię podziwiam. nie dałam głupich uśmiechów czy czegoś takiego,żebyś mi tu wymyślała.
a to,że ja bym tak żyć nie mogła- każdy ma prawo wypowiedzieć SWOJE ZDANIE. mi by przeszkadzało to. i tyle.



A tak wogóle to pierwszy raz odkąd jestem na forum ktoś mi ciśnienie podniósł....
więc musiałam odpowiedzieć.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lusilla
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 6913
Skąd: inąd

PostWysłany: Nie 10 Paź 2010, 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wątek miał na celu pokazanie szczurków oraz znalezienie im domu... Mimo, że nie każdy te zwierzęta lubi czy akceptuje to, co robi Smużka, nie powinno się tu pisać jak okropne są szczury itd. To jest po prostu nie na temat. I myślę, że dorotam się zagalopowała pisząc o wyrzuceniu szczurka przez balkon.. To zbyt wiele. Nie na ten wątek na pewno..
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Smużka
maniak
maniak


Dołączył: 25 Lut 2010
Posty: 1386

PostWysłany: Pon 11 Paź 2010, 10:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na szczurzych forach są od lat ci sami ludzie, mają już pękające w szwach klatki i choćby chcieli, pomóc całej 50tce nie potrafią, dlatego weszłam z tematem na grunt ogólny - jeszcze nie przepełniony ogonami. oczko

Trochę z moich obserwacji:

LUCJUSZ jest najbardziej płochliwy, zawsze stara się ukryć w kącie, nie chce się rzucać w oczy. Wyciągany z klatki na siłę, zapiera sie jak tylko potrafi.
SYMPLICJUSZ jest bardzo odważny. Zawsze jako pierwszy podbiega do ręki. Gdy ktoś się zbliża do klatki, Sympli już stoi przy drzwiczkach i wpycha nosek między pręty.
KLEMENS jest największy, dość przeciętny. Pozwala się brać na ręce bez większych problemów. Raczej spokojny, choć widziałam go już w akcji rozpoczynania bójek, więc na dwoje babka wróżyła.

Szczury są zwierzętami stadnymi!
SPS nie wyda pojedynczego osobnika komuś, kto nie ma dla niego towarzystwa!
_________________
Ślub cywilny

Ślub kościelny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Smużka
maniak
maniak


Dołączył: 25 Lut 2010
Posty: 1386

PostWysłany: Wto 2 Lis 2010, 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogłoszenie nieaktualne.
Biali chłopcy zostają u nas na zawsze - Mąż się nie zgodził, żeby oddać, jak już ktoś się zaczął nimi interesować. Wink
_________________
Ślub cywilny

Ślub kościelny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vella
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Paź 2010
Posty: 349
Skąd: Lublin -> Warszawa

PostWysłany: Wto 2 Lis 2010, 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smużka napisał:
Ogłoszenie nieaktualne.
Biali chłopcy zostają u nas na zawsze - Mąż się nie zgodził, żeby oddać, jak już ktoś się zaczął nimi interesować. Wink

Tak zazwyczaj kończą tymczasy Wink


Moje dwie panienki, pozdrawiają Twoich panów

PS. Fajne imiona, lubię takie „tematyczne”. Moje często kojarzą się z medycyną: Prozac, Sepsa, Ebola, etc.
_________________
4 grudnia 2010. No to mam już z głowy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Smużka
maniak
maniak


Dołączył: 25 Lut 2010
Posty: 1386

PostWysłany: Wto 2 Lis 2010, 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się udało parę tymczasów oddać.

Zostało więcej niż wydałam (w tym jeden kot i jeden pies).. Ale co tam.
Chwilowo żadnych tymczasowiczów już nie przewiduję.
_________________
Ślub cywilny

Ślub kościelny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lusilla
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 6913
Skąd: inąd

PostWysłany: Wto 2 Lis 2010, 18:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio oddałam tymczasa,ale zawsze to przeżywam.. Czasem sobie myślę, a może by tak tego zostawić, ale rozsądek zwycięża. Za mało miejsca.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Zwierzyniec Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group