Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dlaczego brak autentycznych obrączek?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bozena
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Wrz 2010
Posty: 22
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Wto 28 Wrz 2010, 9:35    Temat postu: Dlaczego brak autentycznych obrączek? Odpowiedz z cytatem

Witajcie.
Chciałabym sie dowiedzieć czy tylko ja mam takie szczeście czy taka zasada została juz wprowadzona we wszystkich salonach jubilerskich i u złotników.Mianowicie do jakiego salonu nie pójde z narzeczonym w celu obejrzenia obrączek i ewentualnego zakupu to spotykamy sie z atrapami obrączek lub tylko katalogami z obrączkami.A przecież wiadomo że obrączka na zdjęciu czy atrapa nie odzwierciedla jej prawdziwego uroku na żywo.Jak spytałam dlaczego maja atrapy to usłyszałam ze to jest swoboda dla sprzedajacego bo nie musi pilnowac jednych klientow i w tym czasie moze zajac sie innymi....
Fakt nie chodzimy z moim P do sklepów typu Apart bo nas poprostu nie stac na obraczki z tego rodzaju sklepów,chodzimy do zwykłych sklepów jubilerskich lub prywatnych złotników.
A jak to jest u Was?Spotykacie sie z prawdziwymi obrączkami i możecie sie im dokładnie przyjrzeć czy też są to atrapy lub tylko zdjęcia (oczywiście w zdjęciach chodzi o to ze jak nam sie jakas spodoba to oni je robią na zamówienie).
pozdrawiam
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Smużka
maniak
maniak


Dołączył: 25 Lut 2010
Posty: 1386

PostWysłany: Wto 28 Wrz 2010, 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie spotkałam się z atrapą ani zdjęciem! Shocked
Ale my kupiliśmy obrączki w Arenie.
Oglądaliśmy w Aparcie, Kruku, Yes i kilku innych.
Fakt, że w osiedlowych jubilerach nie szukaliśmy.
_________________
Ślub cywilny

Ślub kościelny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaja
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Mar 2010
Posty: 887

PostWysłany: Wto 28 Wrz 2010, 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że tak jest! i to w bardzo wielu sklepach, wydaje mi się, że w Aparcie też. Tylko większość z nas w ogóle sobie nie zdaje z tego sprawy - te obrączki bardzo przypominają prawdziwe. Ja się dowiedziałam dopiero, jak przymierzyłam obrączkę, a Pani mi powiedziała: "Tak, jest piękna, bo to prawdziwe złoto i prawdziwy brylant" . Ja pytam: jak to, to inne są nieprawdziwe? A ona, że tak, że to tylko wzory.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stefcia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Cze 2010
Posty: 695
Skąd: Aleksandrów Kujawski/Toruń

PostWysłany: Wto 28 Wrz 2010, 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Yes nie było obrączek ze złota, tylko z jakiegoś zwykłego metalu. W Aparcie z tego, co wiedziałam to były ze złota, tylko no rozmiary duże i to był trochę ból, bo ciężko było ocenić jak to na łapce będzie wyglądać. Te, co potem dostaliśmy, to nie różniły się zbytnio od tych co przymierzaliśmy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niunia32
maniak
maniak


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1310
Skąd: Tychy

PostWysłany: Wto 28 Wrz 2010, 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mierzyłam obrączki u Yesie i u jubilera gdzie zamówiliśmy i nie spotkałam się z atrapami czy samymi zdjęciami do oglądania. jedynie mieli miarki rozmiarowe metalowe
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Wto 28 Wrz 2010, 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My kupiliśmy obrączki firmy Łazur. Przymierzając, oglądając mieliśmy w rękach prawdziwe obrączki. Jestem pewne. I to było w normalnym sklepie jubilerskim uśmiech
W drugim - rzeczywiście dostaliśmy do reki atrapy, były leciutkie i miały dziwny kolor
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bozena
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Wrz 2010
Posty: 22
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Wto 28 Wrz 2010, 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NO WŁAŚNIE A JA SIE WIECZNIE SPOTYKAM Z ATRAPAMI I WYDAJE MI SIE ŻE ONE NIE ODDADZĄ NATURALNEGO PIĘKNA OBRĄCZEK I DLATEGO JEST NAM BARDZO CIĘŻKO WYBRAĆ TE JEDNE JEDYNE
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BlankaB
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Gru 2009
Posty: 167

PostWysłany: Wto 28 Wrz 2010, 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też spotkałam się z takimi atrapami- właśnie w małym, "osiedlowym" jubilerze, mieli tam tylko katalog i atrapy obrączek, chyba nie zdecydowałabym się na zakupu u takiego jubilera- bo nie wiadomo jak takie obrączki będą wyglądały w oryginale.
_________________


Miłość odkrywa się kochając…
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lady_S.
guru
guru


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 4114

PostWysłany: Wto 28 Wrz 2010, 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To my mieliśmy szczęście,bo przymierzaliśmy prawdziwe obrączki... wszystkie na wystawie były prawdziwe,a to może dlatego że aby wyjść ze sklepu trzeba poczekać aż otworzą drzwi,bo tak to nikt nie wyjdzie coś kradnąc... tak więc zostawiła nam kobitka chwilę do namysłu i obsługiwała innych uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Smużka
maniak
maniak


Dołączył: 25 Lut 2010
Posty: 1386

PostWysłany: Wto 28 Wrz 2010, 16:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My w Arenie to nawet mierzyliśmy prawdziwe podczas dobierania rozmiaru (znaczy nie dali nam metalowych kółeczek jak w Aparcie tylko kilka obrączek - dla porównania zwykłe i z soczewką).
Były prawdziwe - opisane wagą i ceną każda.
_________________
Ślub cywilny

Ślub kościelny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group