Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ewelina i Miki 18.IX. 2010
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewelina1123
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Lip 2010
Posty: 36

PostWysłany: Pon 20 Wrz 2010, 17:53    Temat postu: Ewelina i Miki 18.IX. 2010 Odpowiedz z cytatem

Drogie Forumowiczki!
Nie mogę uwierzyć,że to tak szybko minęło uśmiech Było cudownie, wszystko poszło po naszej myśli,a nawet sto razy lepiej:)

Piątkowy wieczór spędziłam w towarzystwie moich sióstr,przyjaciółek oraz mamy chrzestnej w domu mojej siostry w sąsiednim mieście(stamtąd też zabierał mnie mąż,ponieważ w tym mieście odbywał się ślub). Miki zaś w naszym (już) wspólnym mieszkanku,wraz z bratem i kilkoma kuzynami.

Sobotnie przedpołudnie minęło,że się tak wyrażę koncertowo uśmiech Wszystko odbywało się na pełnych obrotach,ale mimo wszystko stresu nie było-bynajmniej u mnie,bo dziewczyny troszkę szalałyoczko
W okolicach 12 wizyta u fryzjera-wszystko wyszło pięknie-koczek śliczny i kwiat trzymał się b.dobrze.
Następnie makijaż i tutaj także całość bez przeszkód uśmiech

Po powrocie do domu siostry,zaczęłyśmy się przygotowywać. W międzyczasie fotograf pracował pełną parą uśmiech

No nie powiem,troszkę "spękałam" kiedy zobaczyłam Mikiego wchodzącego z bukietem,ale szybko się otrząsnęłam:)

Błogosławieństwo-błogosławili rodzice Mikiego,mój tato,oraz moja mama chrzestna,były to bardzo wzruszające słowa tego dnia.

Kiedy podjechaliśmy pod Kościół,czekali tam już goście i nasi wspaniali szczudlarze-anioły. Rozdali wszystkim przybyłym woreczki z płatkami kwiatów oraz bańki mydlane:)

Podczas naszego wejścia do Kościoła wszyscy goście byli już wewnątrz i podziwiali;) W czasie nabożeństwa mój brat czytał fragmenty z PŚ.

Przysięga małżeńska-krótko mówiąc MASAKRA,ale w jak najlepszym tego słowa znaczeniu:) Nie byłabym sobą,gdybym się nie poryczała oczko Moja siostra powiedziała,że nie w tym sama uśmiech

Podczas składania życzeń przed Kościołem, każdy z gości dostawał w prezencie gipsowego aniołka z naszymi imionami i datą ślubu:)
Na sali- pierwszy taniec, totalnie wszystkich zaskoczył,bo zapewne czekali na jakiś standard,a tymczasem wyskoczyliśmy z naszym "latynoamerykańcem" uśmiech Jak ja się ciesze,że jednak nie zdecydowałam się na inna sukienkę,tylko tę w stylu empire,bo innaczej z pewnością bym nie podołała tym figurom uśmiech

W niedziele pierwsza sesja w plenerze, bardzo sympatycznie spędzony czas:)

Podsumowując - wszystkie nasze pomysły udało się zrealizować,a najbardziej ciesze się z księgi gości+polaroidu ....wszyscy skorzystali uśmiech
Zespół się sprawdził,obsługa na sali itd było ok:)

Podczas wesela staraliśmy się z Mikim spędzić czas z każdym z gości i całkiem nieźle to wyszło.

Teraz czeka nas -wyjazd nad morze-na drugą sesje plenerowąuśmiech
-Paryż uśmiech
-i jeśli się uda, maleńkie słoneczko,które(nie chcę zapeszyć) prawdopodobnie rozwija się w moim brzuchu uśmiech

Małżeństwo to cud uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Pon 20 Wrz 2010, 18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cieszę sie, że jesteście tacy szczęśliwi uśmiech
Życzę Wam wszystkiego najlepszego, szczęścia i wzajemnej miłości !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AniaKicia87
guru
guru


Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 3846
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pon 20 Wrz 2010, 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również dołączam się do życzeń i życzę Wam samych radosnych dni przepełnionych miłością uśmiech Super ze wszystko udało się tak jak chcieliście uśmiech prezent bukiet
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monika1
guru
guru


Dołączył: 03 Maj 2010
Posty: 4301
Skąd: zachodniopomorskie

PostWysłany: Pon 20 Wrz 2010, 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serdeczne życzenia Ewelinko na nowej drodze życia. Świetnie, że wszystko się tak pięknie udało. Samych pogodnych dni. A słoneczko - super wiadomość - gratulacje. uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiSe
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 2269
Skąd: Poznań/Oświęcim

PostWysłany: Wto 21 Wrz 2010, 9:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wszystkiego co najlepsze, duuuuuuuużo miłości i pełni szcęścia wykrzyknikwykrzyknik
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Wto 21 Wrz 2010, 9:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ogromne GRATULACJE, szczęścia i miłości! by nigdy Wam tego nie zabrakło uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kiewka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Sie 2009
Posty: 532

PostWysłany: Wto 21 Wrz 2010, 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jol szczudlarze, aniolu i banki ale bylo bajecznie.

Super ze sie wszystko udalo.

Duuuuuzo szczescia, milosci i niech slonko rosnie i swieci Wam przez cale zycie lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Wto 21 Wrz 2010, 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo szczęścia Wam życzęuśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justyś:)
maniak
maniak


Dołączył: 26 Lip 2009
Posty: 1754
Skąd: Ruda śląska

PostWysłany: Wto 21 Wrz 2010, 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wszystkiego dobrego, gratulacje Smile
_________________

(...) żadne serce nie cierpiało nigdy, gdy sięgało po swoje marzenia...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lady_S.
guru
guru


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 4114

PostWysłany: Wto 21 Wrz 2010, 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najszczersze gratulacje!! trzymam kciuki uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group