Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Garść wspomnień z 4.09.2010r.
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Sro 15 Wrz 2010, 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niunia32 dziękujęmy uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiula
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Cze 2010
Posty: 948
Skąd: mazowsze

PostWysłany: Pią 17 Wrz 2010, 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nasz ślub też obył się 4 września. W czwartek już byłam pogodzona z myślą, że w sobotę będzie padać deszcz. W piątek ostatnie przygotowania na sali, sprawdzenie dekoracji, wyglądu stołów itp. Wieczorem moje buciki powędrowały na parapet bardziej dla tradycji niż z przekonania,że zapewni nam to piękną pogodę. W sobotę piękne słońce dzień idealny na zawarcie małżeństwa. Idę do łazienki a tu niespodzianka dostałam okresu, który spóźnił się cały tydzieńwykrzyknik!Twisted Evil
10.30 fryzjer - heh fryzura wykonana w 30minut w obskurnym salonie w mojej miejscowości podobała się wszystkim. Godz. 12 kosmetyczka dokonała cudu tak,że ja nawet się sobie podobałam:) Od kosmetyczki pojechałam odebrać kwiaty dla mnie i świadkowej oraz kosze dla rodziców(mój P.mieszka ode mnie 50km więc zamówiliśmy kwiaty u mnie). Chwila zamieszania w domu i o 15.30 zaczęło się. Przyjechał kamerzysta i nagrywał jak mnie ubierają. Zaczęli się zjeżdżać goście a później przyjechał mój P. Bardzo dziwne uczucie i niesamowity stres. Później było błogosławieństwo na którym nie wytrzymałam i troszkę sobie popłakałam. Wyjście z domu i do kościoła.... Mój P. był tak wystraszony i zestresowany,że zapytałam go po kilku próbach nawiązania kontaktu czy na pewno chce wsiąść ze mną ślub - na szczęście się zgodził i tak weszliśmy do kościoła w asyście strażaków z pracy mojego P. Przysięga była piękna i oboje bardzo to przeżywaliśmy ale płaczu i śmiechu nie było. Jak wychodziliśmy z kościoła chłopcy ze straży zrobili nam szpaler - było cudownie. Później życzenia, gratulacje i uściski....
Na sali małe zamieszanie gdyż goście siadając przy stołach zostawiali w środku 1 lub 2 puste miejsca(masakra), musieliśmy prosić o to aby się przesunęli aby wszyscy się zmieścili. Gdy mieliśmy już to za sobą to o zgrozo pękł lampion z wodą w którym były świeczki!wykrzyknik Obsługa pogasiła pozostałe aby zapobiec pękaniu kolejnych i do rana było już tylko lepiej...
Orkiestra spisała się cudownie, goście bawili się wyśmienicie a my nie mieliśmy czasu nic zjeść bo każdy chciał z nami zatańczyć i porozmawiać. Wytańczyłam się za wszystkie czasy. Wiejski stół a raczej trunki jakie na nim stały wykończyły co niektórych gości:)
Po piosence dla rodziców musiałam wyjść na chwilę z sali aby się uspokoić bo ja, która w kościele prawie żadnej łzy nie uroniłam płakałam jak boberek.
Wesele trwało do rana o godz.7 dotarliśmy w końcu do domu tak wyczerpani że od razu poszliśmy spać! Na noc poślubną musieliśmy czekać aż się skończy okres Crying or Very sad Ogólnie było fantastycznie a słowa MAŻ i ŻONA jeszcze dziwnie dla nas brzmią. Polecam każdemu ten stan jest fantastycznie!wykrzyknik

PS. CUDOWNEGO MAM MĘŻA buźki buźki buźki
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MagdalenkaS
guru
guru


Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 8021

PostWysłany: Pią 17 Wrz 2010, 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje uśmiech szampan bukiet
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiula
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Cze 2010
Posty: 948
Skąd: mazowsze

PostWysłany: Pią 17 Wrz 2010, 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękujemy uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sony85
maniak
maniak


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 1152
Skąd: śląsk

PostWysłany: Pią 17 Wrz 2010, 17:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

super że wszytko się udało. GRATULUJĘ uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Pią 17 Wrz 2010, 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gratuluję lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiula
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Cze 2010
Posty: 948
Skąd: mazowsze

PostWysłany: Sob 18 Wrz 2010, 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki dziewczynki uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emi0112
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Maj 2010
Posty: 763
Skąd: za górami za lasami.....

PostWysłany: Czw 23 Wrz 2010, 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewqa04 i kasiula obu Wam bardzo Gratuluje uśmiech
fantastycznie że wszystko sie udało uśmiech
Wszystkiego najlepszego na nowych drogach życia Very Happy
zazdrosze Wam
buzialki buźki
_________________

"Nie obiecuję Ci wiele, bo tylko po prostu siebie."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Czw 23 Wrz 2010, 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziekuje bardzo w imieniu własnym i męża uśmiech

Emi - doczekasz się i TY uśmiech Zobaczysz jak jest pięknie uśmiech Mi sie życie teraz bardziej podoba niz przed slubem język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sol
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Lis 2008
Posty: 299

PostWysłany: Pią 29 Paź 2010, 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkiego naj naj lepszego uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group