Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Patrycja Krystyna i mama Kasia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 50, 51, 52, 53  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Wto 11 Gru 2012, 9:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że Myszka jest mądrą mamą, kochającą braci mniejszych i nie da zrobić krzywdy kotu. Jednak, jeśli chodzi o zwierzynę to zazwyczaj zgadzam się z Juli (tylko może delikatniej bym to ujęła).
Prawda jest taka, że tak kot dla Patrycji, jak Patrycja dla kota są nowością i tak naprawdę od Myszki zależy ich wspólne życie w przyszłości. To właśnie Myszka musi nauczyć Patrycję, że kot czuje ból, strach, głód, chęć do zabawy, zmęczenie. A kot powinien wiedzieć, że to Patrycja jest wyżej w hierarchii ważności.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
blondyna142
guru
guru


Dołączył: 20 Sie 2010
Posty: 2559

PostWysłany: Wto 11 Gru 2012, 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kasiek ma rację. Nie można wyciągać pochopnych wniosków o kimś tylko dlatego, że w domu pojawił się kot - Patrycja pewnego dnia przestanie zwracać na niego uwagę, a jak na razie jest to dla niej coś nowego - i kot też musi przywyknąć do nowej sytuacji.
Ja nie lubię kotów - koty chyba jakoś szczególnie za dziećmi nie przepadają..

Moja babcia ma kota, który ciągle siadał na szafie i przymierzał się żeby wskoczyć do wózka z Antkiem w środku..
i wskoczył... ale jak antka w nim nie było na szczescie - od tej pory nawet uwagi na nas nie zwraca.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lusilla
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 6913
Skąd: inąd

PostWysłany: Wto 11 Gru 2012, 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koty różne są Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myszka426
moderator
moderator


Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 4826
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto 11 Gru 2012, 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koniec Tematu KOT!wykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
myszka426
moderator
moderator


Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 4826
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sob 19 Sty 2013, 22:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od kilku tygodni zawzięcie nocnikujemy. Młoda sama załapała o co chodzi bardzo szybko , jak jej się chce to majty w dół i siada sama , sama pupę wytrze. Kot u nas też jest szczęśliwy co prawda Patrycja nadal uwielbia go nosić ale robi to tak aby kotu było wygodnie. Całymi dniami gada , jak nie z nami to z kotem. Do kota się przytula i pyta go"Kochanie jesteś głodny", a kot jak to kot chyba ją rozumie bo zaraz leci do miski zobaczyć czy coś dostał.
Po za tym zaczepiają się na zmianę , Patrycja lubi oglądać tv leżąc na podłodze. A on do niej podchodzi i ją zaczepia , a jak ona go zaczepia to on ucieka. A jak ona śpi wieczorem to on miałczy bo nie ma kto się z nim bawić.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Nie 20 Sty 2013, 8:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gratuluję nocnikowania.....ja niby też próbuję, ale widzę, że jeszcze troszkę za wcześnie. Aczkolwiek Dotka kilka godzin lata w majtusiach zamiast pieluchy. Kasiu a bunt u Ciebie już byłpytajnik?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myszka426
moderator
moderator


Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 4826
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Nie 20 Sty 2013, 9:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nimfa napisał:
gratuluję nocnikowania.....ja niby też próbuję, ale widzę, że jeszcze troszkę za wcześnie. Aczkolwiek Dotka kilka godzin lata w majtusiach zamiast pieluchy. Kasiu a bunt u Ciebie już byłpytajnik?


Bunt zaczął się jakieś 5 miesięcy temu. Dziecko ma tyle energii do rozrabiania i wszystko o co poproszę odpowiedź brzmi Nie. np
odłóż zabawki na miejsce "Nie", zjedz śniadanie NiE, ubierz się Nie.
I tak bez przerwy. Przynajmniej na ulicy nie ucieka i nie krzyczy , dopiero by było. Ale widzę że bardzo pomału to zaczyna mijać.
A co do nocnikowania Ulcia , Dociak sam poczuje zew nocniczka i nie będzie trzeba jej mówić żeby zrobiła siusiu.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Nie 20 Sty 2013, 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myszko wiem o tym i do niczego jej nie zmuszam ja nie chce na nocnik to nie język no ale jak już zaczęła (a zaczęłam jak odparzyła sobie pupcie i chciałam żeby bez pieluchy latała) to nie chcę przerywać Twisted Evil
aczkolwiek jakieś tam postępy widzę....zsika się na podłogę to leci do mnie woła sisi i pokazuje gdzie się zsikała lol
no i mam mniej pieluch do prania lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myszka426
moderator
moderator


Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 4826
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Nie 20 Sty 2013, 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OJ tak tak, Patrycja przychodziła do pokoju stawała w rozkroku koło nas sikała i mówiła o już zrobiłam.
Hi hi dobrze że nie mam wykładziny .
Patrycja na kupkę mówi bobki.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
monika1
guru
guru


Dołączył: 03 Maj 2010
Posty: 4301
Skąd: zachodniopomorskie

PostWysłany: Nie 20 Sty 2013, 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale Wy macie dorosłe już te swoje pannice. Gratuluję nocnikowania Myszko uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 50, 51, 52, 53  Następny
Strona 51 z 53

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group