Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Śpiewnik dla gości
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sylwia_puchatek
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Lip 2010
Posty: 236
Skąd: Mysłowice

PostWysłany: Pią 10 Wrz 2010, 0:25    Temat postu: Śpiewnik dla gości Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny co myślicie o przygotowaniu śpiewników dla gości by mogli razem wszyscy pośpiewać w trakcie wesela, a po weselu została im pamiątka.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Pią 10 Wrz 2010, 1:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To może być dobry pomysł dla osób, które nie bywają często na weselach i nie znają tego typu przyśpiewek. Choć w większości przypadków śpiewane za stołami są te same piosenki, więc wiekszość jest jakby osłuchana i choćby pierwszą zwrotkę znają wszyscy (lub niemal wszyscy).
Niemniej myślę ,że taki śpiewnik nie zaszkodzi uśmiech

My myśleliśmy nad czymś takim, ale we wszystkich przygotowaniach ten pomysł podupadł bo wykonanie zostawiłam na ostatnią chwile oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiula
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Cze 2010
Posty: 948
Skąd: mazowsze

PostWysłany: Pią 17 Wrz 2010, 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mi się wydaje, że śpiewnik jest zbędny, tylko przewalałby się na stole. Przecież goście całe wesele śpiewać nie będą a to co zazwyczaj jest śpiewane na weselach wszyscy znają
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
markowewesele
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Kwi 2012
Posty: 11
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Pon 23 Kwi 2012, 16:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja myślę, że warto takie śpiewniki stworzyć uśmiech Tzn. sami wiecie najlepiej jakich gości macie na weselu czy bardziej tanecznych czy przeciwnie - siedzących przy stole i dla tych drugich szczególnie takie śpiewniki dedykuję. Ale jest inny ważny powód dla którego warto to zrobić? A no np. jak braknie prądu uśmiech Wtedy hop siup - zapalamy świece, wyciągamy śpiewniki i śpiewamy uśmiech Śpiewniki jeść nie wołają a mogą się przydać uśmiech do czasu naprawy usterki. Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Pon 23 Kwi 2012, 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłam na weselach ze śpiewnikami i bardzo mi się ten pomysł podoba uśmiech To nieprawda, że ludzie znają słowa - większość zna najwyżej pierwszą zwrotkę, a później mimo chęci i znajomości melodii, nie ma szans na śpiewanie, a szkoda.
Śpiewniki nie muszą leżeć na stołach cały czas, po prostu jak przychodzi ten moment, gdzie ludzie zaczynają śpiewać, to się je przynosi i rozdaje chętnym uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Wto 24 Kwi 2012, 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja raz na weselu miałem takie śpiewniki. Zdało to egzamin, goście świetnie się bawili, zespół przygrywał przy stołach.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Marti
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Maj 2012
Posty: 11
Skąd: Bełchatów

PostWysłany: Czw 17 Maj 2012, 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od gości, byłam na weselu na którym były rozdane śpiewniki, osobiście mi się to nie podobało, może dlatego że pan który prowadził zabawy przy stołach był nachalny ...
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Pią 18 Maj 2012, 18:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marti napisał:
Wszystko zależy od gości

Doświadczenie mi mówi, że nasi na pewno będą chętni na śpiewanie Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marti
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Maj 2012
Posty: 11
Skąd: Bełchatów

PostWysłany: Pią 18 Maj 2012, 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że u mnie też to mogło by się sprawdzić ale jakoś mam nie miłe doświadczenie ....
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Czw 13 Cze 2013, 23:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas będą śpiewniki uśmiech
Okładka:

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group