Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

moje zaręczyny
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aniak
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Kwi 2011
Posty: 94

PostWysłany: Sob 9 Kwi 2011, 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

straszna_dama napisał:
Darful, miejsce nie jest ważne, tu liczy się bardziej magia chwili. Można się oświadczyć na dalekiej, egzotycznej wyspie i oprócz tej wyspy niczego nie pamiętać, a można to zrobić w przedpokoju i rozpamiętywać chwilę do końca życia uśmiech



Też bardzo fajnie, sama lubię spontaniczność uśmiech Najważniejsze, że powiedziałeś co czułeś, miejsce nie jest juz takie ważne uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magda80
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 249

PostWysłany: Pon 11 Kwi 2011, 7:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

atmosfera jest najistotniejsza,słowa, gesty,spojrzenie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paula_139
maniak
maniak


Dołączył: 12 Kwi 2011
Posty: 1801
Skąd: w-wa

PostWysłany: Sro 13 Kwi 2011, 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje zaręczyny do końca życia chyba będę wspominać z ogromnym uśmiechem na ustach... Salę mieliśmy już zarezerwowaną, termin wybrany. Kuzynka mojego M. ochrzaniła go ze jak to tak bez zaręczyn. Więc on porwał mnie na długi weekend nie mówiąc gdzie jedziemy (a trafiliśmy do Pragi Czeskiej- kocham to miasto) i ostatniego dnia kiedy już prawie straciłam nadzieję że mi się kiedykolwiek oświadczy ja patrze a on coś tak drepcze z nogi na nogę, coś tam mruczy pod nosem.... tak mi się śmiać chciało....
No ale zachowałam powagę choć teraz jak to z nim wspominam to śmieję się do łez....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Sob 16 Kwi 2011, 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mój ukochany spytał mnie, czy chcę mieć z nim dom i dzieci jakoś tak krótko po poznaniu, po czym się zgodziłam i oboje się niemal popłakaliśmy ze wzruszenia. Pół roku temu dostałam piękny pierścionek z brylantami i szafirem, potem zarezerwowaliśmy salę... A tradycyjnej formułki z przyklękiem nie słyszałam ani razu... i nie żałuję, bo najważniejsze, że się bardzo kochamy. Podobają mi się różne romantyczne formy zaręczyn, ale spontaniczność i prawdziwe uczucie cenię najbardziej. A poza tym - najważniejsze pytanie padnie w kościele oczko.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sopocianka
maniak
maniak


Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 1453

PostWysłany: Wto 19 Kwi 2011, 22:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś formalnie dołączyłam do grona szczęśliwych narzeczonych. uśmiech
Od dawna wiedziałam, kiedy ten dzień nastąpi, w październiku sami wybieraliśmy zaręczynowe obrączki... lecz i tak to było cudowne zaręczynowe popołudnie.

Czekał na mnie pod moją pracą w garniturze, pod krawatem, z kwiatami w dłoni (trzy pąsowe róże - każda za jeden rok znajomości, jak półżartem wyjaśnił). Poszliśmy do restauracji "Żuraw" nad Motławą, gdzie wcześniej zarezerwował dla nas stolik. Przy wetach się oświadczył. Wzruszyliśmy się oboje; to było takie piękne... zwłaszcza, że ostatnio mieliśmy trochę problemów i chwilami poważnie wątpiłam, czy się nie rozejdziemy.
Obrączki zaręczynowe włożyliśmy sobie wzajem na palce w parku, w którym spędziliśmy naszą pierwszą randkę, nawet na tej samej ławce. Dopełniwszy tego ceremoniału, wstąpiliśmy na drinka do przytulnej knajpki.
_________________


Razem od 19 kwietnia 2008.
Mąż i żona od 20 lipca 2013.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aniak
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Kwi 2011
Posty: 94

PostWysłany: Sob 7 Maj 2011, 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sopocianka napisał:
Dziś formalnie dołączyłam do grona szczęśliwych narzeczonych. uśmiech
Od dawna wiedziałam, kiedy ten dzień nastąpi, w październiku sami wybieraliśmy zaręczynowe obrączki... lecz i tak to było cudowne zaręczynowe popołudnie.


Gratulujęwykrzyknik uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mila021
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Maj 2011
Posty: 165
Skąd: Mysłakowice/Dania

PostWysłany: Wto 10 Maj 2011, 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi mój ukochany oświadczył się w sylwestra chwilę po północy uśmiech Tego sylwestra spędzalismy w domku, pare minut przed północą wyszliśmy przed dom oglądać fajerwerki...kiedy tak oglądaliśmy mój R zaczął mnie wypytaywać czy napewno go kocham i jak bardzo, kiedy mu odpowiedziałam, uklękną przede mną i wyciagną pierścionek...zapytał czy zostanę jego żoną Shocked bardzo się zdziwiłam i łzy mi napłyneły do oczu, kiedy doszłam do siebie, powiedziałam że TAK... Dla mnie będzie to jeden z najpiękniejszych dni Very Happy
_________________
MIŁOŚĆ-powiedzieć to sekundy, całe życie aby udowadniać.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nataliapstryk
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Kwi 2015
Posty: 4

PostWysłany: Wto 28 Kwi 2015, 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałam cudowne zaręczyny, jak z bajki.. Jak się później dowiedziałam firma aj-event zorganizowała nam zaręczyny, tak wypadły cudownie, że zdecydowaliśmy się później na zorganizowanie ślubu w plenerze, efekt .. powalający. polecam !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kinia8
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 5

PostWysłany: Czw 18 Cze 2015, 14:04    Temat postu: zaręczyny Odpowiedz z cytatem

fajnie uśmiechżyczę szczęścia uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
m-ka91
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Cze 2015
Posty: 21

PostWysłany: Czw 25 Cze 2015, 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój ukochany chciał oświadczyć się pod ziemią, zabrał mnie do Wieliczki i jest tam taka piękna sala, ołtarz, rzeźby z soli... Do tego jeszcze wyłączono zbędne światła i zorganizowano przepiękną, romantyczną atmosferę ale oczywiście było pełno ludzi, tłum i hałas, co najwidoczniej Go rozpraszało. Poprosił mnie żebym jeszcze została w tej sali, dogonimy naszą grupę i jak na złość weszła kolejna wycieczka. Mój się spłoszył i poszliśmy dalej. Ostatecznie nie wybrał odpowiedniego momentu pod ziemią i jak wyszliśmy z Wieliczki, spacerowaliśmy przez rynek, nastepnie przycupnęłam pod fontanną podświetlaną na kolorowo, wieczorem... a on już klękał z pierścionkiem. Emocje sięgneły zenitu! Podobno powiedziałam "TAK" ale do dzisiaj nie pamiętam tego momentu lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group