Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

moje zaręczyny
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sylwia_puchatek
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Lip 2010
Posty: 236
Skąd: Mysłowice

PostWysłany: Czw 9 Wrz 2010, 23:25    Temat postu: moje zaręczyny Odpowiedz z cytatem

Witam Was, wiem ze nie ładnie sie chwalic ale chciałam podzielić sie z Wami historią moich zaręczyn.
Była to piękna, mroźna, grudniowa niedziela. Z racji tego ze studiujemy w Krakowie wybraliśmy sie z M. na rynek bo tam przed świetami jest świetny klimat: kolędy, grzańce i te sprawy. No więc gdy tylko doszliśmy na Rynek M. stwierdził ze napiłby sie grzańca (teraz wiem ze było to na odwage:P ). Po dodaniu odwagi wymyślił ze nie byliśmy jeszcze na dzwonie Zygmunta wiec jak juz jestesmy na rynku to może sie wybierzemy. No i poszliśmy. Gdy pokonaliśmy już wszystkie schody wiodące na góre wieży podeszłam do okna by spojrzeć na panoramę miasta a gdy się odwróciłam moj M. klęczał a w jego dłoniach było czerwone pudełeczko w kształcie serduszka i zapytał czy zostanę jego żoną. . . To była najromantyczniejsza i najpiękniejsza chwila w moim życiu.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eliza
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 163
Skąd: 51°47'N 19°28'E

PostWysłany: Czw 9 Wrz 2010, 23:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No takimi wspomnieniami warto się chwalić uśmiech

Faktycznie romantycznie i miło uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natie
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Sie 2010
Posty: 527
Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: Pią 10 Wrz 2010, 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo romantyczny pomysł uśmiech gratulujęuśmiech
_________________
ślub cywilny - 17.11.2010

ślub kościelny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lady_S.
guru
guru


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 4114

PostWysłany: Pią 10 Wrz 2010, 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

piękna chwila uśmiech a jakie wspomnienia Wam zostaną uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MagdalenkaS
guru
guru


Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 8021

PostWysłany: Pią 10 Wrz 2010, 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje uśmiech

I jest już taki temat o tutaj http://forum.slub-wesele.pl/viewtopic.php?t=4256
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolbielski
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Wrz 2010
Posty: 1

PostWysłany: Pią 17 Wrz 2010, 14:42    Temat postu: Nasze Zaręczyny Odpowiedz z cytatem

uff szczerze mówiąc zaręczyny moje z Moniką to było niezłe pomieszanie z poplątaniem. Najpierw długo się zastanawiałem and wyborem pierścionka. Więc zajrzałem do neta i mój wybór padł akurat na ten:

http://www.selana.pl/pierscionek-z-bialego-i-klasycznego-zlota-z-cyrkonia-swarovski-p057.html

Towar doszedł abrdzo szybko zapakowanyw gustowne pudełeczko. Pora była zrealizować ceremonie zaręczynową. Zaprosiłem na niedziele do mojego domu rodziców moich i moniki wraz z nią. Oczywiście rodzinka się polubiła, w końcu ja uroczyscie pokręciłem słowa i z przesłodzoną wrażliwością społęczną zwróciłem się z podziękowaniem do rodziców Moniki za to, ze wychowali tak wspaniała córkę na wspaniałą kobietę. Następnie spytałem rodziców Moniki czy zgodzą sie oddać mi ją za żonę. Więc chwila niepewnosci co powie przyszły teścio (bo teściowa to od pocżatku mnie uwielbiała i przekarmiała). Ostatecznie teścio też się zgodził.
Klęknąłem i przemowa zajęła mi az 2 minuty pełnych nerów ze wzruszenia to raz a z powagi chwili to dwa . Oczywiscie monia sie zgodziła nałożyłem ten pierścionek na palec. potem było miłe uzgadnianie szczegółów. Ostatecznie jestesmy juz od niedawna szczęsliwym małzeństwem:)))
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arsandra
moderator
moderator


Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 5223
Skąd: Mazowieckie

PostWysłany: Sob 18 Wrz 2010, 11:46    Temat postu: Re: moje zaręczyny Odpowiedz z cytatem

sylwia_puchatek napisał:
Witam Was, wiem ze nie ładnie sie chwalic ale chciałam podzielić sie z Wami historią moich zaręczyn.
Była to piękna, mroźna, grudniowa niedziela. Z racji tego ze studiujemy w Krakowie wybraliśmy sie z M. na rynek bo tam przed świetami jest świetny klimat: kolędy, grzańce i te sprawy. No więc gdy tylko doszliśmy na Rynek M. stwierdził ze napiłby sie grzańca (teraz wiem ze było to na odwage:P ). Po dodaniu odwagi wymyślił ze nie byliśmy jeszcze na dzwonie Zygmunta wiec jak juz jestesmy na rynku to może sie wybierzemy. No i poszliśmy. Gdy pokonaliśmy już wszystkie schody wiodące na góre wieży podeszłam do okna by spojrzeć na panoramę miasta a gdy się odwróciłam moj M. klęczał a w jego dłoniach było czerwone pudełeczko w kształcie serduszka i zapytał czy zostanę jego żoną. . . To była najromantyczniejsza i najpiękniejsza chwila w moim życiu.



jednak ten Kraków, Kraków.... ma coś w sobie...uśmiech my zaręczyliśmy się w zamku w Przegorzałach:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niunia32
maniak
maniak


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1310
Skąd: Tychy

PostWysłany: Sob 18 Wrz 2010, 13:11    Temat postu: Re: moje zaręczyny Odpowiedz z cytatem

arsandra napisał:


jednak ten Kraków, Kraków.... ma coś w sobie...uśmiech my zaręczyliśmy się w zamku w Przegorzałach:)


ooo tak... kraków ma coś w sobie oczko
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arsandra
moderator
moderator


Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 5223
Skąd: Mazowieckie

PostWysłany: Sob 18 Wrz 2010, 13:44    Temat postu: Re: moje zaręczyny Odpowiedz z cytatem

niunia32 napisał:
arsandra napisał:


jednak ten Kraków, Kraków.... ma coś w sobie...uśmiech my zaręczyliśmy się w zamku w Przegorzałach:)


ooo tak... kraków ma coś w sobie oczko



piękne, magiczne miasto:) Dobrze się mi ułożyło, bo w połowie października jadę na wycieczkę na weekend do Krakowa, także po 2 miesiącach powrócą mi wspomnienia i znów będą jak żywe:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lidka1986
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 325
Skąd: Jarocin

PostWysłany: Pon 20 Wrz 2010, 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my zareczyliśmy się nad morzem... w dziwnowie...... byłam kompletnie zaskoczona.....w sumie nie ukląkł przede mna na plazy poniewaz padało... ale za to wieczorem w domku, gdy wyszłam spod prysznica kompletnie nie uszykowana i nieświadoma - on wywinął mi taki numer:)uśmiech:)uklekl przede mna jak byłam w reczniku uśmiechuśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group