Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

moje zaręczyny
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anna15
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 2

PostWysłany: Nie 26 Wrz 2010, 4:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się oświadczył w hotelu Ara w Jastrzębiej podczas uroczystej kolacji cała obsługa hotelu była w to zaangażowana, kwiaty, szampan, nawet pokój z płatkami róż, jak w bajce... Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnes22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Lip 2010
Posty: 501

PostWysłany: Nie 26 Wrz 2010, 9:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anka no no to się chlopak wytracił. uśmiech
_________________



"Kochać to znaczy dawać siebie całego drugiej osobie"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nutka
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Wrz 2010
Posty: 66

PostWysłany: Nie 26 Wrz 2010, 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anna, miałaś bardzo romantyczne zaręczyny, zazdroszcze ci uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Pon 27 Wrz 2010, 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kraków jest strasznie romantyczny, to prawda Cool Szczególnie jesienią, jak jest tyyyle kolorów i można spacerować po plantach czy na bulwarach wiślanych. Jak jest mniej ludzi na Wawelu, to też jest super romantycznie (wiadomo, że teraz mnustwo ludzi chodzi tam na pielgrzymki) język
Na dziedzińcu Wawelskim ja i A. w gorący letnbi wieczór staliśmy się parą, tam był nasz pierwszy pocałunek i ogólnie to mam wielki sentyment buja w obłokach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
the bride
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 500
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 27 Wrz 2010, 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aniu Twoje obydwa posty na tym forum odnoszą się tylko i wyłącznie do tego hotelu (jakiegoś tam), w którym miałaś rzekomo i zaręczyny i wesele....pytanie do piszącego/piszącej-(przez chwilę na pewno Ani)-nie łatwiej po prostu zainwestować w reklamę?
_________________


Ostatnio zmieniony przez the bride dnia Wto 12 Paź 2010, 20:51, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agata85
guru
guru


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 4318

PostWysłany: Pon 27 Wrz 2010, 18:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich! uśmiech
Niebawem minie pierwszy rok, od chwili, gdy zostałam Narzeczoną mojego Narzeczonego Very Happy Było to pewnej ciepłej, listopadowej nocy. Z okazji pierwszej rocznicy bycia ze sobą mój przyszły Mąż zorganizował romantyczny rejs do szwedzkiego portu Ystad. Wiedziałam, że ta data prawdopodobnie stanie się jedną z najpiękniejszych i najintymniejszych chwil w naszym życiu, lecz nie wiedziałam, w jaki sposób się to odbędzie. Przez cały rejs praktycznie nic się nie działo - uczestniczyliśmy w zabawach na promie, zwiedzaliśmy pokład statku i podziwialiśmy toń Bałtyku uśmiech Dopiero w szwedzkim porcie, około godziny 21.30 Michał powiedział, że ma dla mnie niespodziankę. Wyszliśmy w okolice recepcji promu Polonia, po chwili powitał Nas menager statku i po chwili znaleźliśmy się...na mostku kapitańskim, a tam cała główna załoga, z kapitanem na czele. Kapitan zapytał mnie o wrażenia, pokazywał wyposażenie, ster...aż tu nagle...przede mną wyrasta przepiękny bukiet czerwonych róż i Michał klęcząc drżącym głosem powiedział:"Agatuś, tutaj, w najważniejszym miejscu na promie, bo i Ty jesteś najważniejsza w moim życiu, chciałbym się zapytać...czy zostaniesz moją żoną?" I mimo, że spodziewałam się tego pytania, z trudem wyszeptałam odpowiedź, oczywiście twierdzącą. To była najpiękniejsza i najbardziej magiczna, niepowtarzalna chwila w moim życiu.
A w najbliższą Wielkanoc narodzi się nowe życie. Nasze wspólne uśmiech
Pozdrawiam wszystkich serdecznie. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnniaG84
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 76
Skąd: Otwock

PostWysłany: Pon 27 Wrz 2010, 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla każdego z nas zaręczyny to cudowny moment w życiu uśmiech
Ja pamiętam jak mój obecny mąż na tą okazję wynajął limuzynę co miał nas nad samo morze zawieść i tam kolacja na plaży uśmiech samochód złapał kapcia 100 metrów za postojem, a dużo do przejechania nie miał Very Happy więc zrobiliśmy sobie tylko sesję na upamiętnienie... a zaręczyny odbyły się na plaży...przy butelce wina...zachodzie słońca i chmarze turystów z Niemiec, oczko Mimo wielu przeszkód jakie stanęły na drodze mojemu ukochanemu...był to najbardziej wzruszający i piękny dzień w moim życiu uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnes22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Lip 2010
Posty: 501

PostWysłany: Sro 29 Wrz 2010, 17:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeju dziewczyny piękne te wasze zareczyny. uśmiech uśmiech Macie cudownych narzeczonych. i mężów uśmiech uśmiech
_________________



"Kochać to znaczy dawać siebie całego drugiej osobie"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niecierpliwa
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Paź 2010
Posty: 72

PostWysłany: Sob 9 Paź 2010, 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

.............

Ostatnio zmieniony przez niecierpliwa dnia Wto 8 Lut 2011, 10:13, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jagoda
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Paź 2010
Posty: 5

PostWysłany: Wto 12 Paź 2010, 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już sobie opowiadamy to i ja się pochwalę jak to mój kochany mi się oświadczył uśmiech
W sierpniu 2009 r po którymś z wesel (a mieliśmy ich 6 tego lata) jak wróciliśmy do mnie do domu (mieszkam sama) zebrało nas na igraszki. W najmniej spodziewanym momencie, mój kochany zaczął zadawać dziwne pytania, np. czy go kocham itp. no i w końcu zapytał czy zostanę Jego żoną uśmiech To były takie tylko "nasze" oświadczyny bez pierścionka. Pierścionek kupiliśmy razem, chciał żebym sama sobie wybrała i 26 grudnia zrobiliśmy zaręczyny oficjalne z rodzicami:)
Później przyznał się, że wstępnie planował mi się oświadczyć na weselu, chciał ustawić to z orkiestrą, ale pomyślał że mogę się zdenerwować i zrezygnował. I bardzo dobrze uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group