Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

miesiaczka po pigulkach
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
carmelo.kessler
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Wrz 2021
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 22 Wrz 2021, 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miesiączka jest naturalnym procesem fizjologicznym, który występuje u każdej zdrowo rozwijającej się kobiety. Co wpływa na moment, kiedy pojawia się pierwsza miesiączka? Czy waga ma wpływ na rozpoczęcie menstruacji? W jaki sposób przygotować córkę w tym temacie? W sieci znalazłam ciekawy artykuł https://wylecz.to/choroby-u-dzieci/pierwsza-miesiaczka/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
poosayu1
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 3

PostWysłany: Pon 4 Paź 2021, 9:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Edukacja seksualna jest niesamowicie ważna. Cieszę się, że jest coraz większa samoświadomość jej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazikdobry
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Sty 2019
Posty: 759

PostWysłany: Czw 4 Lis 2021, 9:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

carmelo.kessler napisał:
Miesiączka jest naturalnym procesem fizjologicznym, który występuje u każdej zdrowo rozwijającej się kobiety. Co wpływa na moment, kiedy pojawia się pierwsza miesiączka? Czy waga ma wpływ na rozpoczęcie menstruacji? W jaki sposób przygotować córkę w tym temacie? W sieci znalazłam ciekawy artykuł wylecz.to/choroby-u-dzieci/pierwsza-miesiaczka/.


Edukacja o naszym ciele , edukacja seksualna jest bardzo ważna . Szkoła temat zaniedbuje , my z żoną w domu często rozmawiamy z dziećmi.

----------
https://mak.edu.pl/

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Wto 7 Gru 2021, 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych ma wiele zalet poza działaniem antykoncepcyjnym, jedną z nich jest możliwość przesunięcia miesiączki na przykład z powodu urlopu. Tu https://antykoncepcjanamiare.pl/miesiaczka-w-wakacje-czy-mozna-przesunac-okres-2/ o tym czytałam uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamia23
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Sie 2018
Posty: 120

PostWysłany: Pią 31 Gru 2021, 5:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tabletki antykoncepcyjne właśnie powinny wyregulować cykl, zarówno na nich jak i po odstawieniu większa szansa, że miesiączki będą na czas. Ja na drovelis mam jak w zegarku, co 28 dni. Wcześniej ruletka, nawet co 35 dni krwawiłam. nie miałam nigdy pewności kiedy dostanę okres, teraz nie mam takiego problemu. I myślę, że tak zostanie jeśli będę kiedyś odstawiać ze względu na planowanie ciąży.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group