Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

miesiaczka po pigulkach
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
_zuzka_
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Wrz 2009
Posty: 31

PostWysłany: Czw 9 Wrz 2010, 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wczoraj byłam u ginekologa no i troszkę się zdziwił ze pomimo iż tyle lat brałam tabletki dostałam w miarę normalnie miesiączkę. Zbadał powiedział, ze wszystko ok pobrał cytologie i zobaczymy za 3 tyg jak wynik. Powiedział ze spokojnie możemy rozpocząć starania nad potomkiem, dostałam skierowanie na badania krwi i kwas foliowy dla mnie i S. Ale my chcemy jeszcze poczekać troszkę... chyba że ... uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monika1
guru
guru


Dołączył: 03 Maj 2010
Posty: 4301
Skąd: zachodniopomorskie

PostWysłany: Czw 23 Wrz 2010, 17:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez mam pytanie dziewczyny. Przepraszam dorotam nie mogę znaleźć wątku o okresie.
Brałam pigułki 11 lat odstawiłam miesiąc temu i miałam miesiączkę z odstawienia. Dziś mija 29 dzień nowego cyklu, wczoraj miałam lekkie plamienie (bardzo lekkie), a dzisiaj cisza. Do tego bolą mnie jajniki.
Podzielcie się swoimi doświadczeniami, bo nie wiem czy lecieć w poniedziałek do lekarza, czy może to normalne po odstawieniu?
Niby rozum podpowiada mi, że tak może być, ale........... wiecie same.
Proszę o pomoc w rozwianiu wątpliwości (ciąża nie wchodzi w grę)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AniaKicia87
guru
guru


Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 3846
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Czw 23 Wrz 2010, 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ehh Monia ja mam podobny problem... postanowiłam, że w tym miesiącu odstawie tabletki... po 6 latach... w niedziele jak zawsze powinien skończyć mi się okres i powinnam zaczynać nowe opakowanie... problem w tym, że niezbyt dobrze się czuje boli mnie brzuch (tak jak na okres ciągle) i mam plamienia cały czas, raz silniejsze - że potrzebna podpaska, raz lżejsze ze wystarcza wkładka higieniczna... nie wiem czy to normalne... może powinnam udać się do pani gin w przyszłym tyg uśmiech
Nie sądziłam, że będę tak marnie się czuć... smutny
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Czw 23 Wrz 2010, 18:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myślę, że wasze organizmy dostały "głupawki"...ja po odstawieniu tabletek pierwszy cykl miałam 28, ale każdy kolejny był dłuższy, aż w końcu wrócił do stanu sprzed tabletek. Myślę że po tylu cyklach z tabletkami organizm nie wie co się dzieje i być może w ten sposób reaguje na wyrównywanie się poziomu hormonów.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Czw 23 Wrz 2010, 19:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja odstawiłam tabletki w lutym po paru latach brania ciągłego.

w lutym dostałam odrazu po odstawieniu...potem za miesiąc nic..a potem tak i znów cisza przez 2 następne. od maja dostaje z opóźnieniem..ale są.
a co do "ilości" to dopiero od dwóch cykli mam "normalne" miesiączki.. bo wcześniej to tak jak piszecie małe upławy... niby się zaczynał a wyglądał jakby się kończył.
teraz podczas pobytu w Pl.. byłam u Gin. i powiedział,że ok jest wszystko. że do pół roku ta bywa...podługim czasie brania. od organizmu zależy reakcja..i nic się na to nie poradzi za bardzo.
nawet na usg doglądnął,że byłam akurat po owulacji..więc cykle płodne są uśmiech

jeszce tylko siostra musi odebrać cytologii wynik.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monika1
guru
guru


Dołączył: 03 Maj 2010
Posty: 4301
Skąd: zachodniopomorskie

PostWysłany: Czw 23 Wrz 2010, 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki dziewczyny, mam na razie tak samo ja Ty Dorotko, ale dla pewności pójdę w poniedziałek do lekarza.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Czw 23 Wrz 2010, 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja sie szybiutko przestawilam na beztabletkowe cykle - od razu byly dluzsze i od razu bardziej bolesne. Ale tak jak pisaly dziewczyny - to sie moze miesiacami regulowac, wiec badz spokojna Moniko uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Czw 23 Wrz 2010, 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie też szybciutko się wszystko ustabilizowało. Dobrze, bo mogliśmy zcząć starania uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
_zuzka_
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Wrz 2009
Posty: 31

PostWysłany: Pią 4 Lut 2011, 22:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Troszke mnie tu nie było. wiec wracając do okresu. to po odstawieniu tabletek pojawiał mi sie regularnia, az do teraz w styczniu powinnien normalnei wystapic a tu 12 dni spoznienia, poszlam do gina bo myslalam ze to ciaza, a on do mnie ze mam za cienką sluzówkę i nie mozliwe zebym dostała miesiaczke teraz samoistnie, wiec przepisal mi hormony. co prawda przeczekalam weekend i mialam zacząc brac w poniedzialek, a tu niespodzianka okres pojawil sie w poniedzialek uśmiech Wiec wiecie jak to mowia kazda kobieta jest inna i wszystko zalezy tak naprawdę od "humorów" w organizmie uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stefania
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Sie 2013
Posty: 34

PostWysłany: Pią 18 Lip 2014, 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i wlasnie dlatego, by uniknac tego rodzaju problemow i stresow, postawilismy z moim facetem na najprostsze i najmniej ryzykowne rozwiazanie jesli chodzi o antykoncepcje, czyli unimil uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group