Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

10.07.2010 relacja z naszego ślubu i wesela

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
_zuzka_
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Wrz 2009
Posty: 31

PostWysłany: Pon 6 Wrz 2010, 15:11    Temat postu: 10.07.2010 relacja z naszego ślubu i wesela Odpowiedz z cytatem

Dzień przed....

Obudziłam się o 8, wskoczyłyśmy z mamcia i siostra do samochodu no i pojechałyśmy do mojej świadkowej na manicure ( no i ja na pedicure). Ok 17 dojechałam do miejscowości w której mieszkam, jeszcze szybciutko do sklepu po bransoletkę dla świadkowej i do domku. Na 18 do kościoła i jeszcze dodatkowy stres bo mój N. stwierdził ze się wyspowiada w sobotę na porannej mszy, ale nie dałam się tak łatwo, powiedziałam ze ma to zrobić dziś. Po spowiedzi siedząc już w ławce, pytam N czy kupił szampana na przywitanie gości a on do mnie z tekstem a po co... Nie wiecie nawet jak się we mnie zagotowało, ale stwierdziłam ze jestem po spowiedzi i nie będę się denerwować. Po kościele pojechaliśmy z mama i siostra na sale, zobaczyć czy wszystko ok, oczywiście nie spodobało się nam jak stoły są ustawione ale było za późno na zmienianie, bo już wszystko oprócz jedzonka na stolach się znajdowało, no ale cóż tak bywa. Właścicielka uspokoiła nas ze będzie dobrze. Później w domku jeszcze ostatnie porządki i przygotowanie do błogosławieństwa. ok 24 poszłam spać....
W dniu ślubu ...
Pobudka 6.30 umyłam się, ubrałam w lekkie ciuszki bo już było gorąco no i wyjechałam do fryzjera do innego miasta( jakbym nie mogla iść do swojej ale chciałam coś innego mieć na głowie), jechać okrężna droga do fryzjera i kosmetyczki musiałam wstąpić po moja świadkową, gdyż rodzinka nie chciała bym jechała sama autem w takim dniu bo to rożnie bywa. Oczywiście gdy tylko opuściłam granice mojego miasta przypomniało mi się ze nie wzięłam swojej kosmetyczki w której miałam fluid, do mojej wymagającej buzi. Telefon do mamy i zawijka do domu, na szczęście mama wyniosła mi już ja do bramy wiec nie marnowałam czasu na wjeżdżanie itd. Do fryzjera dojechałyśmy z ok 20 minutowym opóźnieniem, ale dobrze ze byłyśmy jako pierwsze zapisane, wiec nie czekałyśmy, po ok 2,5 godziny, w ślubnej fryzurce i makijażu biegusiem do autka i do domu, gdyż na 11.30 mieliśmy umówiona sesje zdjęciowa w plenerze. A t dojechać jeszcze ok 35 min trzeba, jechałyśmy przez jakieś wsie by nie czekać na światłach ( ja za kierownica w welonie). Wpadłyśmy do domu, byłyśmy same, świadkowa pomogła mi się ubrać oczywiście we dwie to strasznie trudne by nic się nie popsuło.ale dałyśmy rade, oczywiście sesja opóźniła się o pól godzinki. Pierwsza foteczka miała być dla rodziców, wiec cyknęliśmy ja w parku do fotografa no i w plener, plener był oczywiście 5 km od miejsca w którym byłyśmy u fryzjera i kosmetyczki, wiec jazda w kolko. NA plenerze ukrop ze nie dało się wytrzymać trwał 1,5 godziny bo o 16 mieliśmy ślub. Dojechaliśmy do domku było przed 15, zdążyłam wejść mama, babcia, koleżanki i rodzinka czekali już na nas. Zdążyłam jeszcze do łazienki wejść, tu słyszę muzykantów na dole no i wszystko w biegu. Za chwile przyjechali teście i inni goście, błogosławieństwo ( nikt nie płakał o dziwo, bałam się o swoja mamę, ale dzień wcześniej mama świadkowej powiedziała ze nie można płakać bo będę miała opłakane życie i chyba to ja powstrzymało, teściowi zakręciły się łzy ale przemógł się i nie płakał). Do ślubu jechaliśmy bryczka, czułam się jak księżniczka, piękna pogoda, znajomy dorożkarz. W kościele oczywiście kolejny mały stresik bo obrączki mieli nieść z mojej strony dziewczynka i chłopczyk z ze strony męża jego chrześniaczka no ale jego chrześniaczka się spóźniła na msze( raczej jej rodzice), wiec szli tylko z mojej, ale prześlicznie wyglądali. Ksiądz na pieknym kazaniu podarował nam kompas i zakonczyl slowami, zebyscie zawsze patrzyli w jednym kierunku.Po ceremonii oczywiście życzenia, prezenty, bociany, na sale wniósł mnie mąż razem z moim chrześniakiem na rekach. Toast, obiadek no i pierwszy taniec a później zabawa do białego rana. Na podziękowaniu dla rodziców byli bardzo miło zaskoczeni gdy podarowaliśmy im oprócz kwiatów także ramki z naszym ślubnym zdjęciem. w domku byliśmy chyba o 6.30 a o 15 poprawiny. Żałuje tylko ze tak krótko to trwało tyle przygotować i mija szybciutko, teraz z czasem myślę ze jeszcze bym dodała kilka rzeczy ale i tak był to najpiękniejszy dzień w Naszym Życiu.... uśmiech a co do pleneru, nie odkładajcie go na po ślubie, bo już nigdy nie będzie się wyglądało tak jak w tym jedynym dniu. U nas co prawda było baaardzo gorąco, ale foteczki wyszły przepięknie, gdy je oglądaliśmy wtedy dopiero poleciały mi łzy i coś ściskało w gardle... uśmiech
_________________




Ostatnio zmieniony przez _zuzka_ dnia Sro 8 Wrz 2010, 11:35, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marylka
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 334
Skąd: Derby, Wielka Brytania

PostWysłany: Wto 7 Wrz 2010, 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Życzę Wam wszystkiego co najlepsze!wykrzyknik uśmiech
_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Wto 7 Wrz 2010, 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkiego dobrego wykrzyknik uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niunia32
maniak
maniak


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1310
Skąd: Tychy

PostWysłany: Wto 7 Wrz 2010, 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gratulacje i wszystkiego najlepszego!
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maartusiaa_87
maniak
maniak


Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1013
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto 7 Wrz 2010, 14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gratulacje i wszystkiego najpiękniejszego uśmiech teraz czekamy na zdjęcia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MagdalenkaS
guru
guru


Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 8021

PostWysłany: Wto 7 Wrz 2010, 15:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I dużo dużo szczęścia!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AniaKicia87
guru
guru


Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 3846
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Wto 7 Wrz 2010, 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia uśmiech bukiet
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lady_S.
guru
guru


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 4114

PostWysłany: Sro 8 Wrz 2010, 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spełnienia w małżeństwie i ogromu miłości
gratulacje Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaja
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Mar 2010
Posty: 887

PostWysłany: Sro 8 Wrz 2010, 17:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję! Wszystkiego najlepszego dla Was uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sol
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Lis 2008
Posty: 299

PostWysłany: Pią 29 Paź 2010, 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkiego najlepszego uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group