Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

suknie ślubne Łódź

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
goodnight
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Cze 2010
Posty: 136
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw 2 Wrz 2010, 21:41    Temat postu: suknie ślubne Łódź Odpowiedz z cytatem

Które salony w Łodzi polecacie? Mam ochotę poprzymierzac sukienki, by zobaczyć jak w nich wyglądam, jednak nie chcę sie natknąć na niemiłą lub nieprofesjonalną obsługę a także chce mieć dobry wybór. Najbardziej interesują mnie salony w centrum, o niezbyt wygórowynych cenach i dobrym wyborze sukni. Jeśli ktoraś z was spotkała sie z sukienką typu rzymianka, chętnie dowiem się gdzie, ponieważ ten typ sukni podoba mi sie najbardziej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paula.slonko3
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Paź 2010
Posty: 3

PostWysłany: Czw 7 Paź 2010, 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aaaaaa
_________________
paula.slonko3


Ostatnio zmieniony przez paula.slonko3 dnia Czw 7 Paź 2010, 16:11, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
goodnight
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Cze 2010
Posty: 136
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw 7 Paź 2010, 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to nie jest odpowiedź na moje pytanie. jest osobny dział na ogłoszenia tego typu. a ponad to - znalazłam ogłoszenie niemal identycznej treści tutaj: http://ale.gratka.pl/ogloszenie/7579865_przepiekna_suknia_slubna_firmy_vanessa.html tyle że tam podajesz przynajmniej miejsce odbioru, a suknię oferujesz za 300 a nie za 400 zł. Kiepska reklama dla ciebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group