Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Oświadczyny na weselu
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
norton323
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Sie 2010
Posty: 1

PostWysłany: Wto 31 Sie 2010, 14:07    Temat postu: Oświadczyny na weselu Odpowiedz z cytatem

Witam!
Chciałbym prosić o radę.
W najbliższym czasie chce oświadczyć się mojej dziewczynie.
Zbliża się wesele mojej siostry, jest to dla mnie bardzo szczególny dzień i myślałem żeby tego dnia się oświadczyć, na weselu.

Tylko pojawiają się pytania...
Czy jest to dobry pomysł? Ten dzień to najważniejszy dzień państwa młodych, a oświadczynami skupię uwagę gości na nas.

Druga sprawa na weselu nie byłoby rodziców mojej dziewczyny.

Proszę o rady.

Pozdrawiam, Mateusz K.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MagdalenkaS
guru
guru


Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 8021

PostWysłany: Wto 31 Sie 2010, 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście uważam, że to nie jest dobry pomysł, bo dla Państwa Młodych to nie będzie fajne (ja byłabym delikatnie rzecz biorąc wkurzona, że ktoś psuje mi ten wyjątkowy dzień, w którym powinnam być z Mężem najważniejsza) mówisz że to dla Ciebie szczególny dzień, a dla Twojej siostry chyba jeszcze bardziej. Poza tym to może też być krępujące dla Twojej dziewczyny (no chyba że ona lubi takie akcje). A jeśli chcesz żeby to było w obecności jej rodziców, nie lepiej zorganizować wspólne spotkanie waszych rodziców i wtedy poprosić ją o rękę? Albo opcja druga, oświadcz się jej w jakichś romantycznych warunkach na osobności, a później z kwiatami do rodziców i prosić o rękę córki uśmiech Pozdrawiam i mam nadzieję, że pomogłam uśmiech

PS. Uważaj bo przyszłe i byłe Panny Młode zaraz Cię 'zjedzą' za Twój pomysł Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Elmuszka
moderator
moderator


Dołączył: 15 Sie 2010
Posty: 4494

PostWysłany: Wto 31 Sie 2010, 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no nie wiem... to zależy od Twojej dziewczyny- musisz po prostu pomyśleć, czy jej się to spodoba.
Ja bym nie chciała- za dużo ludzi, również tych obcych, poza tym skupiasz uwagę na Was, a to jednak jest dzień pary młodej i nie trzeba im zakłócać całej zabawy.
Nie lepiej zrobić to kameralnie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Wto 31 Sie 2010, 14:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bym nie chciała ani żeby ktoś sie oświadczał na moim weselu ani zeby mi się chłopak oświadczał na czyimś weselu...jak oświadczyny to w cztery oczy a nie z widownią całąwykrzyknikwykrzyknik! Byłabym raczej za jakimś romantycznym miejscem tylko we dwoje!wykrzyknik!

I po co Ci rodzice dziewczyny? No chyba, że chcesz tradycyjne zaręcznym to w tedy u niej w domu.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Wto 31 Sie 2010, 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja wręcz przeciwnie, uważam, że to bardzo sympatyczny pomysł. Nie zakłóciłoby to święta pary młodej bardziej niż wybór "nowych" młodych po oczepinach, a rodzinie sprawiłbyś miłą niespodziankę. Byłam kiedyś na takim weselu i nic nadzwyczajnego się nie wydarzyło, welon z głowy panny młodej też nie spadł przez to. Inna sprawa, że jeśli Twoja dziewczyna nie lubi takich "publicznych" występów nie ma powodu by narażać ją na stres i robić to przy wszystkich. Można jednak jeszcze podczas przyjęcia oświadczyć się gdzieś "na uboczu" np. na dworzu obok sali, gdzie towarzyszyłaby jeszcze ta ślubno-weselna atmosfera.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Wto 31 Sie 2010, 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wolalabym przezyc te chwil intymnie, tylko we dwoje. Ale to ja. Byc moze wy jestescie bardziej otwarci i wolicie to zrobic z duzą pompą! Jak w filmach oczko Wtedy, jesli para młoda nie mialaby nic przeciwko...
Nawet tak sobie pomyslalam, ze moglibyscie porozawiac z młodymi czy nie udałoby sie tego jakos zaaranzowac? A moze zrobic z Was nową pare młodą w trakcie oczepin? oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiSe
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 2269
Skąd: Poznań/Oświęcim

PostWysłany: Wto 31 Sie 2010, 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jestem na nie !

chyba , że Ty i Twoja dziewczyna złapiecie welon/ krawat uśmiech to wtedy fajna sprawa by była uśmiech hmmm może poproście parę młoda by sie postarała :0 ) dobrze trafić uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niunia32
maniak
maniak


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1310
Skąd: Tychy

PostWysłany: Wto 31 Sie 2010, 18:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem czy bym sama chciała zaręczyn na weselu. jak już koniecznie chcesz na weselu, to wg mnie lepsze by było wyjście do ogrodu, być sam na sam i tam poprosić o rękę uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Smużka
maniak
maniak


Dołączył: 25 Lut 2010
Posty: 1386

PostWysłany: Wto 31 Sie 2010, 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym w zyciu nie chciała, żeby mi się facet oświadczył na weselu (na moim weselu niczyich oświadczyn też sobie nie życzę).
Nie chciałabym dzielić z kimś bliskim lub dalszym swojej zaręczynowej daty... Czyli mieć taką samą (godzina, dzień, miesiąc i rok) jak ktoś z rodziny czy znajomych miał wesele..
Nie chcę.
Wolałabym mieć własny dzień, taki tylko nasz, tylko we dwoje...
A nie być frędzlem przy czyjejś imprezie. Confused

Mi się chłopak oświadczał na majowym wyjeździe, nad jeziorem, w malowniczym, romantycznym miejscu.. z dala od jakichkolwiek ludzi..
Było cudnie!
_________________
Ślub cywilny

Ślub kościelny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agusia_89_19
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Maj 2010
Posty: 63
Skąd: pomorskie

PostWysłany: Sro 1 Wrz 2010, 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście byłabym na nie z dwóch powodów:
1. na miejscu dziewczyny bym się denerwowała zbyt dużą publicznością i brakiem intymności
2. na miejscu pary młodej byłabym chyba trochę zniesmaczona. przeciez to ich dzień

no chyba że tak jak już wcześniej mówiło kilka osób twoja dziewczyna lubi takie zgromadzenia, a para młoda nie miałaby nic przeciwko. Po uzgodnieniu z nimi można by było coś fajnego zaaranżować uśmiech

tak nawiasem przypomniały mi się jedne oświadczyny:
Chłopak chciał być romantyczny i oświadczył się dziewczynie na rynku w środku miasta (nie pamietam czy było rozpoczęcie czy zakończenie roku szkolnego, w każdym razie masa ludzi) dziewczyna nic nie wiedziała i odrzuciła jego propozycję
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group