Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

praca
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz…
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lidka1986
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 325
Skąd: Jarocin

PostWysłany: Sro 30 Mar 2011, 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

_cZaRnA_ napisał:
Wiecie co ja to wiem, że w szkołach dzieci wyśmiewają sie z innych kiedy te nie mają markowych ciuchów, lub mega najnowszego telefonu, bo rodziców po prostu nie stać lub też mają jakiś zupełnie inny powód - chociaż też nie powinno być takich głupich uwag w szkołach, rodzice i nauczyciele powinnji dużo z dziecmi rozmawiać. Ale, że w miejscu pracy dochodzi do takich uwag, to faktycznie jest przykre i szokuje. Czasem Ci dorośli są gorsi od tych dzieci i czego tu chcieć od młodzieży. Skąd młodzi mają brać przykład. Prawdziwe ale jakże przykre.

no przykre:(smutny...dzisiaj zrobiłam imieniny w pracy.... szczerze nie miałam na to ochoty bo imieniny były 27 a w poniedziałek i wtorek byłam na l4 i dziś dopiero wróciłam no ale cóż podszedł do mnie kierownik z życzeniami i dopiero te baby wstały do życzen:(....i poleciałam po ciasto i postawiłam bo cóżuśmiech....do 15 mam umowę i byłam u głównego szefa co dalej ze mna a on powiedział że prawdopodobine coś sie uda gdzieś na urzędzie ale nie powiedział gdzie, więc jest nadzieja że jak dostane dalszą umowę to juz nie w tym wydziale:)uśmiech.

miałam odejść ale w tamtej pracy sie skomplikowało i mnie nie zatrudniąsmutnysmutnya kasa jest mi potrzebna, wesele, remonty mieszkania, więc poszłam do głównego szefa prosic o chociaż jeszcze rok umowy jak nie na stałesmutnysmutny

a jak bedzie chciał mnie zostawic na tym wydziale to cóż... jedyne pocieszenie jest takie: w sierpniu ślub i od razu chcemy starać sie o dzidziusia:)uśmiech więc jak Bóg pozwoli to długo w tym miejscu nie bedęuśmiechuśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
panna młoda 2011
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Lut 2011
Posty: 83
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią 1 Kwi 2011, 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

życzę powodzenia:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lidka1986
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 325
Skąd: Jarocin

PostWysłany: Czw 9 Cze 2011, 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witajcie. od miesiąca pracuję w zupełnie innym miejscem. ludzie super, a wręcz zaje.............. co tu dużo mówić. życzę każdemu aby w pracy była dobra atmosfera, bo jak nie ma dobrej atmosfery to nawet wymarzona praca nie cieszy. A ja teraz z ochotą wstaje rano do pracy, i jestem szczęśliwa że mogę pracować w zawodzie który lubię. buźki
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Aniusia
maniak
maniak


Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 1430
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro 15 Cze 2011, 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lidka1986 napisał:
witajcie. od miesiąca pracuję w zupełnie innym miejscem. ludzie super, a wręcz zaje.............. co tu dużo mówić. życzę każdemu aby w pracy była dobra atmosfera, bo jak nie ma dobrej atmosfery to nawet wymarzona praca nie cieszy. A ja teraz z ochotą wstaje rano do pracy, i jestem szczęśliwa że mogę pracować w zawodzie który lubię. buźki


ja niestety nie mogę tego powiedzieć, u mnie w pracy jest okropna atmosfera... ludzie są wredni i zawistni, każdy gada na każdego... Codziennie jak wstaję do pracy to mam kryzys tak mi się tam nie chce iść... smutny
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pustynnaburza
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 98

PostWysłany: Sob 5 Lis 2011, 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aniusia napisał:
ja niestety nie mogę tego powiedzieć, u mnie w pracy jest okropna atmosfera... ludzie są wredni i zawistni, każdy gada na każdego... Codziennie jak wstaję do pracy to mam kryzys tak mi się tam nie chce iść... smutny


Współczuję, może tzreba zacząć się rozglądać za czymś innym?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
w_chmurach
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 800
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pon 7 Lis 2011, 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do atmosfery to w sumie jest w porządku , gdyby nie szef który jest strasznym nerwusem wszystkim rzuca , wszystko kopie, rozbija szyby, nie da mu się nic wytłumaczyć , a na końcu powie , że to i tak twoja wina , niestety nie mogę go unikać mam z nim bezpośredni kontakt. No i jeszcze jeden z pracowników, który wszystkim utrudnia życie , ma chyba taki pomysł na siebie , faceci potrafią sobie z nim poradzić kiedyś nawet od któregoś oberwał , a ja nie umiem znaleźć na niego sposobu. ogólnie jest tak , że staramy sobie pomagać , jak ktoś o czymś zapomni coś zawali, a on dzwoni od razu z informacja do szefa i cieszy się z czyjegoś nieszczęścia, nie rozumiem tego zachowania , i pewnie nigdy nie zrozumiem.

Co myślę o zmianie pracy , to się nagle robi dobrze w firmie , troszkę mi szkoda , bo dużo musiałam się nauczyć i ogarnąć , żeby tu pracować, ale nie wiem czy to jest warte moich nerwów. jeśli chodzi o zarobki to nic specjalnego.
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Pon 7 Lis 2011, 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chmurko co to za szef który szyby wybija? Wybacz ciężko mi to sobie wyobrazić lol Choć dla Ciebie pewnie nie ma w tym nic zabawnego. Tacy cholerycy w pracy strasznie wpływają na psychikę głaszcze Spróbuj poszukać pracy w międzyczasie pracowania w swojej firmie uśmiech
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Pon 7 Lis 2011, 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja pamiętam jak kiedyś zarząd se impreze w robocie zrobił i jak następnego dnia przyszliśmy do pracy to syf kiła i mogiła...wykładzina ujeb*** sosem do pizzy. Potłuczone szklanki i kieliszki. Przez okna wyrzucali mopy i szczotki... Twisted Evil
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelina85
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 617
Skąd: Pomorze

PostWysłany: Pon 7 Lis 2011, 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja dziś o 19 mam zebranie w pracy. Pewnie będzie ciekawie. Mam nadzieję, że ja nic nie przeskrobałam oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
w_chmurach
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 800
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią 18 Lis 2011, 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A no taki szef , że jak jest zdenerwowany to czasem sobie w coś uderzy tym razem to była szyba. Potem się z tego śmieje. ja się uczę go olewać z góry na dół. Ale nie zawsze się da i mi się później udziela. Dostałam propozycje innej pracy jako menadżer restauracji i baru , ale troszkę się boje zaryzykować . Bo jak się nie sprawdzę to zostanę na lodzie.
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz… Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 5 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group