Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

PROSZĘ O OPINIE... ZDRADLIWA PRZYJACIÓŁKA
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lidka1986
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 325
Skąd: Jarocin

PostWysłany: Wto 31 Sie 2010, 9:18    Temat postu: PROSZĘ O OPINIE... ZDRADLIWA PRZYJACIÓŁKA Odpowiedz z cytatem

WITAM.. NIE CHCE SIĘC TUTAJ ZALIĆ, DLATEGO TEGO POSTU NIE ZAMIEŚCIŁAM W INNYM MIEJSCU...UWAŻAM ŻE TEN POKÓJ MOBIET JEST NAJBARDZIEJ ODPOWIEDNI DO TEJ ROZMOWY....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lidka1986
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 325
Skąd: Jarocin

PostWysłany: Wto 31 Sie 2010, 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oc sądzicie o sytuacji: znam się z ania od gimnazjum.... teraz mamy po 24 lata..... przez gimnazjum i liceum wszyatko było w porządku.... ale ostatnimi czasy nie moge jej znieść..... kiedy byłam w poprzednich związkach zawsze w obecności mojego chłopaka powiedziała coś negatywnego o mnie...... wtedy nie zwracałam na to uwagi........ w moim poprzednim związku byłam z moim eks u niej na kawie i wtedy przestałam jej ufać....... powiedziałam jej abyt nie mówiła że piłam kiedyś okazyjnie i paliłam bo on nie znosił używków... a ona powiedziała.. jedną rzecz zniosłam gdy spytała się kiedy pijemy bo ma urodziny... ale kiedy zapytała czy jeszcze pale, a ja powiedziałam ze nie a ona na to "od kiedy?pytajnik" to wtedy obiecałam sobie że już nigdy z kolejnym facvetem się u niej nie pojawie.. kolejnym bo z tym z którym wtedy u niej byłam rozeszłam się w ciągu jednego dnia...... teraz jestem z facetem od półtora roku i ani razu u niej nie byłam , choć mówiła że chciałaby w końcu poznać mojego faceta..... ZA ŻADNE SKARBY!wykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik!ona jest samotna i wiem że ciężko jej znależć faceta i widze po niej że chciałaby abym też była sama..... co byście zrobiły na moim miejscu?? powiedzieć jej dlaczego nie chce poznac jej z facetem czy zerwać kontakt stopniowo........pytajnik
PS. prosze jednocześnie o niezamykanie tematu, mogłabym o tym wspomnieć na pomarudzmy sobie, ale uważam że wydzielenie tematu spośród wielu tematów na pomarudzmy sobie jest czymś nowym, swieżym.... nie musi miec charakteru marudzenia.......
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Wto 31 Sie 2010, 13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no coż według mnie to raczej koleżanka niż przyjaciółka. Ja bym starała się zerwać kontakt jak najszybciej bo po co Ci taka koleżanka.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lidka1986
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 325
Skąd: Jarocin

PostWysłany: Wto 31 Sie 2010, 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po takim czasie znajomości ciężko jest zerwać kontakt.. ale czuje się źle przy niej, nie chce mi się nawet jechać do niej na kawe,.....poznała niedawno faceta z którym raz się widziała i potem tylko pisała.. a gdy on napisał że nie chce sie z nią konmtaktować bo się nioe dogaduje z nią to zaczęła płakać i zadręczać go wiadomosciami... wiem że to nie jest zdrowe podejście....... nie mogłam jej wytłumaczyc aby dała spokój że nawet go nie zna.... boi sie panicznie rozstań a kiedy mówię że będzie inny, to ona na mnie wsiada że może boję się poznac ją z jej facetem bo boje się ze ona mi go odbierze!wykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik! bez przesady......
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lidka1986
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 325
Skąd: Jarocin

PostWysłany: Wto 31 Sie 2010, 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co jej mówić? jak z nią rozmawiać? powiedzcie bo mi ręce opadają..........
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Wto 31 Sie 2010, 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zrób coś, żeby to ona się na Ciebie obraziła
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MagdalenkaS
guru
guru


Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 8021

PostWysłany: Wto 31 Sie 2010, 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam bym z nią nie rozmawiała albo prosto z mostu powiedziała co mi leży na sercu, co jej będę udawać, że jest dobrze jak nie jest?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lidka1986
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 325
Skąd: Jarocin

PostWysłany: Wto 31 Sie 2010, 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale mam jej od razu powiedziec: słuchaj nie poznam ciebie z moim facetem bo już raz przedstawiłaś mnie w złym swietle i wiecej tego nie zaryzykuje........ pytajnik a zaerwać kontaktu tak po prostu się nie da bo już próbowałam się nie odzywać a ona pisała co tam i czemu się nie odzywam...... jak rozmawiałam z nią podczas wyjazdu z moim chłopakiem i wiedziała że jest w pobliżu to chciała abym dała go do telefonu... wiedziałam że bedzie chciała na mniue narzekac ze nie chce go z nia poznac wiec udałam że trace zasięguśmiechuśmiechuśmiech i rozłączyłam się, wyłączyłam telefon i dopiero w nocy jej napisałam że telefon się rozładowałuśmiechuśmiech....... ale długo tak nie pociągne..... nie ufam jej i macie racje że mi o wszystko czas zakończyc tą znajomość...........
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Wto 31 Sie 2010, 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym na Twoim miejscu zakonczyla ta znajomosc. Do niczego innego, jak Twojego kiepskiego nastroju i nerwow nie prowadzi, dlatego nie ciagnalabym tego dalej i podziekowalabym kolezance - bo trudno po tym co o niej napisalas nazwac, ja przyjaciolka.
_________________




Ostatnio zmieniony przez Coni dnia Sro 1 Wrz 2010, 13:23, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Wto 31 Sie 2010, 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja z innej beczki. Nic Lidko do Ciebie nie mam, ale czy naprawdę całe zło tego świata przytrafia się właśnie Tobie? Wredne koleżanki w pracy, brak akceptacji, złośliwa przyjaciółka i jeszcze chłopak, który miał się oświadczyć, a nie robi tego Confused Może czasem problemów trzeba poszukać w sobie?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group