Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

aparat ortodontyczny na zęby
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
koteczek2211
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2012
Posty: 3670

PostWysłany: Pią 23 Mar 2012, 17:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm jestem coraz bardziej ku porcelanowemu. Fakt tysiąc więcej, ale do ślubu rok i 3 miesiące, więc na pewno go do tego czasu nie ściągnę. Wydaje mi się, że będę się w nim swobodniej czuła. Nie tylko w dniu ślubu, ale też na co dzień. W środę kolejna wizyta, więc zobaczymy co wyjdzie. Dziękuję Wam za odpowiedzi oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karola40sz
Gość





PostWysłany: Sro 30 Maj 2012, 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Noszę aparat od dwóch lat i przede mną jeszcze dwa.Czasem tak boli że siedzę i kwiczę ,ale wiem ile kasy w to włożyłam i ile wycierpiałam i robię to dla zdrowia przede wszystkim uśmiech Zęby mam już naprostowane teraz tylko cofamy szczękę górną do tyłu.
Zrobiła mi się szpara ostatnio dość spora pomiędzy jedynkami,więc widać coś tam ruszyło.
Zadrutowanym wytrwałości życzę lol lol
Powrót do góry
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Sro 30 Maj 2012, 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karola40sz napisał:
Zęby mam już naprostowane teraz tylko cofamy szczękę górną do tyłu.

Naprostowało się to, co widać, z korzeniami idzie wolniej uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karola40sz
Gość





PostWysłany: Sro 30 Maj 2012, 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dlatego dwa lata przede mną ;)Jest duża zmiana ,zęby się cofnęły i to sporo.Teraz mam szpary a jeszcze 2 lata temu jedynki zachodziły na siebie i na dwójki tak że nici dentystycznej nie dało rady wcisnąć.Muszę tylko wytrwać język
Powrót do góry
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Sro 30 Maj 2012, 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz to już z górki uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myszka71
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Cze 2012
Posty: 1

PostWysłany: Nie 10 Cze 2012, 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

do ślubu miałam ta " przyjemność " iść z aparacikiem na ząbkach, miałam stresa jak wypadnę , ale w sumie nie było tak źle ... No i nie to było najważniejsze uśmiech Faktem jest , że czasem ból przy noszeniu aparatu jest nie fajny , ale to zależy od wady zgryzu. Ale ortodontkę mam fajną i za każdym razem doradzała mi co mam robić . Jeśli ktoś potrzebuje , to polecam RS Dental na Mokotowie www.rsdental.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koteczek2211
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2012
Posty: 3670

PostWysłany: Nie 10 Cze 2012, 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piękna reklama uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pati_com
gaduła
gaduła


Dołączył: 04 Lip 2011
Posty: 370

PostWysłany: Pon 30 Gru 2013, 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

koteczek2211 napisał:
Hm jestem coraz bardziej ku porcelanowemu. Fakt tysiąc więcej, ale do ślubu rok i 3 miesiące, więc na pewno go do tego czasu nie ściągnę. Wydaje mi się, że będę się w nim swobodniej czuła. Nie tylko w dniu ślubu, ale też na co dzień. W środę kolejna wizyta, więc zobaczymy co wyjdzie. Dziękuję Wam za odpowiedzi oczko



Koteczek, juz pewnie jestes zadrutowana, wiec czekam na opinie aparatu porcelanowego uśmiech czy na teraz, ktoras z Was nadal nosi?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oriane
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Cze 2012
Posty: 109
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Pon 30 Gru 2013, 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja co prawda założyłam aparat już po ślubie, ale muszę powiedzieć, że jakbym miała w nim iść do ślubu to bym się nie przejęła. Mam górę szafirową, dół metalowy (orto nie zgodziła się na całość kosmetyczną) i zero kompleksów z tego powodu, wiele osób nawet tego nie zauważa. Uśmiecham się pokazując tylko górne zęby. Żałuję, że tyle zwlekałam. Moim zdaniem lepiej wyglądają moje zęby pod aparatem już trochę wyprostowane niż krzywusy bez język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pati_com
gaduła
gaduła


Dołączył: 04 Lip 2011
Posty: 370

PostWysłany: Wto 31 Gru 2013, 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oriane napisał:
Ja co prawda założyłam aparat już po ślubie, ale muszę powiedzieć, że jakbym miała w nim iść do ślubu to bym się nie przejęła. Mam górę szafirową, dół metalowy (orto nie zgodziła się na całość kosmetyczną) i zero kompleksów z tego powodu, wiele osób nawet tego nie zauważa. Uśmiecham się pokazując tylko górne zęby. Żałuję, że tyle zwlekałam. Moim zdaniem lepiej wyglądają moje zęby pod aparatem już trochę wyprostowane niż krzywusy bez język


Oriane, ja chce zalozyc wlasnie ten najmniej widoczny, czyli szafirowy. Natomiast slyszalam, ze jak ktos nie ma snieznobialych zebow to to po prostu zle wyglada. Mozesz mi te pogloske zdementowac lub potwierdzic? uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następny
Strona 9 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group