Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

jestem w ciąży??
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agnesi
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 259
Skąd: z daaaleka

PostWysłany: Czw 23 Wrz 2010, 7:47    Temat postu: jestem w ciąży?? Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny pomóżcie.
Okres spóżnia mi się 3 dzień, temperatura 37,5 stopni mam taki śluz przeźroczysty i rano jest go strasznie dużo chodze siku bardzo często wczoraj robiłam test wyszedł negatywny ale @ dalej nie mam. Możliwe zeby jeszcze nie wykryłpytajnik Jak mogę poznać czy jestem w ciąży czy nie?? Chce wiedzieć bo zwariuje.
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Czw 23 Wrz 2010, 7:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli okres spóźnia sie do 7 dni, to podobno w normie.
Wydaje mi sie, że sa duże szanse, że jesteś w ciąży uśmiech Ja zrobiłabym test powtórnie (mojej koleżance wyszedł za 3 razem) uśmiech Za kilka dni umów sie do gina na wizytę i już uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agnesi
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 259
Skąd: z daaaleka

PostWysłany: Czw 23 Wrz 2010, 7:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale ja nie chcę iść do ginekologa w styczniu byłam w ciąży i poszłam i poroniłam przez niego Sad obiecałam sobie że jak znowu będę w ciąży to pójdę dopiero w 7, 8 tygodniu nie wcześniej ale chciałabym wiedzieć czy jestem w ciąży czy nie. jest jakiś sposób żeby to poznaćpytajnik Wy jesteście doświadczone niektóre bo już to przeszłyście to może umiecie mi pomóc jeśli tak to bardzo prosze...
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Czw 23 Wrz 2010, 7:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liziii robiła badania laboratoryjne, musisz jej zapytać uśmiech Sprawdzała poziom hormonów, o ile się nie mylę, ale to ja musisz pytać. Ja w takiej sytuacji jeszcze nigdy w życiu nie byłam, więc tylko tyle mogę powiedzieć uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agnesi
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 259
Skąd: z daaaleka

PostWysłany: Czw 23 Wrz 2010, 7:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ok. dziękuje:)
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw 23 Wrz 2010, 9:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jak pisze Ewa, zrób badania z krwi w laboratorium. Wtedy będziesz mieć 100% pewności. Chociaż jeżeli test wyszedł negatywnie to myślę że to raczej nie ciąża. Test w dzień spodziewanej miesiączki jest już bardzo wiarygodny. A jeżeli masz jeszcze jakieś wątpliwości to go powtórz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiSe
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 2269
Skąd: Poznań/Oświęcim

PostWysłany: Czw 23 Wrz 2010, 9:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a może zwyczajnie idź do innego ginekologa uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Czw 23 Wrz 2010, 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak wczesnej ciazy moze jeszcze nie byc widac na usg - tzn pecherzyk pewnie bedzie widoczny jesli usg nie jest sprzed 30 lat... ale zarodka mozna nie zobaczyc.

Najlepiej zrobic jedno z 2 laboratoryjnych badan:
1. badanie krwi - tzw proba ciazowa z surowicy - daje wynik negatywny lub pozytywny
2. badanie krwi beta HCG - wynik bedzie liczbowy i nalezy porownac z normami dla konkretnego tygodnia ciazy (wynik miarodajny dopiero od 3 tygodnia ciazy)

USG mozna robic juz w 5 tygodniu, niektore kobiety i lekarze wola poczekac do 7 tygodnia - wtedy juz widac czy cos siedzi, czy bije serduszko etc.

agnesi - twoje objawy moga byc ciazowymi ale nie muszą. Niektore kobiety od razu czuja czestrza potrzebe oddawania moczu bo rozpulchnia sie macica i uciska pecherz moczowy. Ale rownie dobrze moesz czesciej sikac bo np zlapalas jakas infekcje drog moczowych etc.
Ze sluzem ci nie pomoge bo moj ksiazkowy nie jest i ja troche intuicyjnie okreslam moment swojej owulacji, ale nie pamietam ile go mialam juz bedac w ciazy.
Jesli jestes niecierpliwa - zrob badanie krwi. Jesli nie - poczekaj jeszcze troszke, jedz kwas foliowy na wszelki wypadek i dbaj o siebie tak jakbys nosila w sobie drugiego człowieka. Nie zaszkodzi napewno uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agnesi
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 259
Skąd: z daaaleka

PostWysłany: Czw 23 Wrz 2010, 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liziii Bardzo ci dziękuje za radę no chyba będe musiała jakoś wytrzymać jeszcze choć strasznie się denerwuje bo chciałabym już wiedzieć
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Czw 23 Wrz 2010, 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agnesi - to co szkodzi isc jutro do laboratorium? to pierwsze badanie u mnie kosztowalo 15zł, beta kosztuje od 20 do 40zl nawet (ale mysle ze jak chcesz jedynie okreslic czy jestes w ciazy - a nie jak dlugo w niej jestes to wystarczy to z surowicy).
No i zawsze mozesz zrobic jutro rano drugi test - czasem ten jeden dzien wystarczy by hormonu bylo na tyle zeby test wykazal obecnosc ciaży.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 1 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group