Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ciąża pozamaciczna

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maja_82
maniak
maniak


Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 1613
Skąd: z Asusa...:)

PostWysłany: Pią 9 Mar 2012, 22:25    Temat postu: Ciąża pozamaciczna Odpowiedz z cytatem

Czy spotkałyście się już z tą ciążą, czy ktoś z Waszego otoczenia, miał taki przypadek.
Jak była leczona?
Czy po później udało się bez problemu zajść w ciążę?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lady_S.
guru
guru


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 4114

PostWysłany: Pią 9 Mar 2012, 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koleżanka mojej mamy była w takiej sytuacji, niestety musiała mieć usunięty jeden z jajników. Nie pamiętam jaki miała mieć okres wstrzemięźliwości do zajścia w kolejną ciążę, ale chyba rok... Po trzech latach po tym wydarzeniu zaszła bez żadnych problemów w kolejną ciążę i teraz ma kilkuletniego brzdąca. Sytuacja miała miejsce jakieś 7 lat temu, więc nie wiem jak to teraz wygląda..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelina85
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 617
Skąd: Pomorze

PostWysłany: Pią 9 Mar 2012, 22:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja kuzynka miała, była operowana, miała usuwaną tą ciążę. W drugą ciążę zaszła chyba nawet nie rok po tej operacji. Teraz mają już ponad 2-letniego synka uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sob 10 Mar 2012, 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja kumpela też miała usunięty jajnik. Też rok mieli się wstrzymać, ale że później mieli problem z zajściem, to chyba udało im się po 4latach od usunięcia jajnika.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maja_82
maniak
maniak


Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 1613
Skąd: z Asusa...:)

PostWysłany: Sob 10 Mar 2012, 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zadałam to pytanie bo sama jestem po ciąży pozamacicznej, u mnie obeszło się bez zabiegu operacyjnego, byłam leczona metotraksatem, organizm wydalił sam.
Mieliśmy odczekać pół roku, czyli powinniśmy zacząć starania w grudniu 2011, ale z racji tego że bardzo długo nie miałam okresu wstrzymał nas lekarz do lutego. Teraz się okazało, że mam jakieś zrosty na lewym jajniku (w którym była ciąża) i boję się czy uda mi się zajść w ciążę bez przeszkód. Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pinesska
guru
guru


Dołączył: 21 Mar 2011
Posty: 2039
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob 10 Mar 2012, 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja koleżanka była w ciązy pozamacicznej, usunięto jej jajnika, mogli po 1 roku zacząć starania i zaczeli, ale trwało to 3 lata, teraz Malutka jest już na świecie od paru miesięcy.

ale wiem że dużo chodziła po lekarzach.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group