Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

co wam leży na sercu- piszcie, wspierajmy się
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz…
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lidka1986
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 325
Skąd: Jarocin

PostWysłany: Sro 25 Sie 2010, 14:09    Temat postu: ---------- Odpowiedz z cytatem

hej.. jak chcesz to ja jutro też moge byc na forum to pogadamy , moge wejśc obojętnie o której godzinie, jak ci pasuje, bo za chwile wyjeżdzam i juz mnie dzis na forum nie będzie
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
agnesi
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 259
Skąd: z daaaleka

PostWysłany: Sro 25 Sie 2010, 14:12    Temat postu: Re: ---------- Odpowiedz z cytatem

lidka1986 napisał:
myślisz że powinnam jeszcze raz podjąć ten temat i potem już o tym nie wspominac.. czy nie mówić nic w ogóle?


możesz pogadać z nim jeszcze raz powiedzieć mu ze bardzo tego chcesz itd wiesz poprostu dać mu do zrozumienia że bardzo tego chcesz i potem nie wspominać już nic bo niewiadomo kiedy podejmie ta decyzje.


No ja tez zaraz spadam niewiem czy jutro będę jak bedę to napiszę. pa pa
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lidka1986
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 325
Skąd: Jarocin

PostWysłany: Sro 25 Sie 2010, 14:14    Temat postu: ----------- Odpowiedz z cytatem

ok ja tez jak bede to napisze tutaj na forum i bede miała otwarte
miło pogadać, niby się nie znamy ale tak jakoś lzej na sercu:)uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
agnesi
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 259
Skąd: z daaaleka

PostWysłany: Sro 25 Sie 2010, 14:18    Temat postu: Re: ----------- Odpowiedz z cytatem

lidka1986 napisał:
ok ja tez jak bede to napisze tutaj na forum i bede miała otwarte
miło pogadać, niby się nie znamy ale tak jakoś lzej na sercu:)uśmiech


dokładnie oczko zawsze to lepiej jak ktoś doradzi czy pocieszy.
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lidka1986
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 325
Skąd: Jarocin

PostWysłany: Sro 25 Sie 2010, 14:19    Temat postu: -------- Odpowiedz z cytatem

to do usłyszenia jutro... mam nadzieje że jeszcze będziemy mieli szansę razem pogadac.. i głowa do góry będzie ok:)uśmiechuśmiechP)uśmiech miłego dnia
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
agnesi
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 259
Skąd: z daaaleka

PostWysłany: Sro 25 Sie 2010, 14:22    Temat postu: Re: -------- Odpowiedz z cytatem

lidka1986 napisał:
to do usłyszenia jutro... mam nadzieje że jeszcze będziemy mieli szansę razem pogadac.. i głowa do góry będzie ok:)uśmiechuśmiechP)uśmiech miłego dnia


pewnie że tak. jeszcze nie raz sobie pogadamy na forum oczko wzajemnie trzeba mieć nadzieję uśmiech pa pa cmok
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sro 25 Sie 2010, 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziewczynki, a moze by tak w "pomarudźmy sobie"pytajnik my tam zawsze marudzimy, wkurzamy się i biadolimy. bo widzę, że tutaj też o niezbyt przyjemnych sprawach Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lidka1986
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 325
Skąd: Jarocin

PostWysłany: Czw 26 Sie 2010, 8:15    Temat postu: ......... Odpowiedz z cytatem

to chyba bez różnicy na którym poście rozmawiamy... tak i tak trzeba rozmawiać ze sobą o problemach, nie można dusić tego w sobie...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lidka1986
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 325
Skąd: Jarocin

PostWysłany: Czw 26 Sie 2010, 8:21    Temat postu: złość!!!! Odpowiedz z cytatem

mam dziś wnerw!wykrzyknik wczoraj moja ciocia dogryzła mi do żywego.. powiedziała że jak dziewczyna nie urodzi dziecka do 26 roku życia to potem jej cieżko!wykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik!i w dodatku powiedziała to z tym swoim uśmieszkiem!wykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik no kurwa!wykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik! jestem szcześliwa w swoim związku..ale krew mnie zalewa gdy słysze takie brednie........ nie dosyc że już mi mówią że większość dziewczyn moich znajomych jest już po slubie i ma dzieci(oczywiście nie wspomniawszy że już większość jest po rozwodzie, bo ich mjałżenstwo nie przetrwało zbyt długo) to jeszcze teraz słysze że jak do 26roku życia nie urodze dziecka to potem moge mieć trudności........
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Czw 26 Sie 2010, 15:00    Temat postu: Re: ......... Odpowiedz z cytatem

lidka1986 napisał:
to chyba bez różnicy na którym poście rozmawiamy... tak i tak trzeba rozmawiać ze sobą o problemach, nie można dusić tego w sobie...

jest różnica tylko taka, ze staramy się tu otrzymać jako taki porządek i nie mieć kilku wątków na ten sam temat. naprawdę starajcie się najpierw przeszukać forum i jeśli jest już taki i taki temat to do niego dołączyć zamiast zakładać następny.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz… Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group