Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

co wam leży na sercu- piszcie, wspierajmy się
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz…
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lidka1986
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 325
Skąd: Jarocin

PostWysłany: Sro 25 Sie 2010, 12:59    Temat postu: co wam leży na sercu- piszcie, wspierajmy się Odpowiedz z cytatem

wspierajmy się rada... tak trudno teraz znaleźć osoby którym z czystym sercem możemy się wypłakac i wykrzyczeć.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
agnesi
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 259
Skąd: z daaaleka

PostWysłany: Sro 25 Sie 2010, 13:07    Temat postu: Re: co wam leży na sercu- piszcie, wspierajmy się Odpowiedz z cytatem

lidka1986 napisał:
wspierajmy się rada... tak trudno teraz znaleźć osoby którym z czystym sercem możemy się wypłakac i wykrzyczeć.


Masz całkowitą rację. Ja szczerze pogadać i wypłakać sie mogę tylko mojemu T. do reszty nie mam zbytnio zaufania.
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lidka1986
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 325
Skąd: Jarocin

PostWysłany: Sro 25 Sie 2010, 13:11    Temat postu: poniżanie Odpowiedz z cytatem

mnie dręczą wspomnienia z dzieciństwa, przez co czuję że brakuje mi pewności siebie... od 4 klasy do 6 podstawówki i przez 3 lata gimnazjum dręczyły mnie trzy dziewczyny, które uparły sie na mnie tylko dlatego że byłam spokojną dziewczyną która nie ubierała się wystarczająco dobrze.. rodzice nie byli zamożmi, więc ubierałam się tak aby tylko mieć coś na sobie... one mi dokuczały z powodu wygladu,pisały mi na krzesle "lidka to ladna dziewczyna- w koszmarach", popychały, dogryzały, chowałam się przed nimi w przerwy gdy było skrajnie źle,nie było tygodnia przez te lata aby nie wrócic do domu z płaczem, albo w ogóle aby nie płakac.. gdy jakis tydzien miałam spokojny to było to prawdziwe wytchnienie... przezywały mnie itd... dziś mam 24 lata, jestem w szczesliwym związku, myslimy o slubie, choc zaręczyn nie mieliśmy, jestem zadbaną dziewczyną i pewna siebie... choc w głębi duszy czasem nie wierzę w siebie, mając przed oczami tamte czasy... nie czuje się dość atrakcyjna dla siebie, mam wrazenie że ktos zacznie znowu się ze mnie smiać.... gdybym wtedy była taka jaka jestem teraz to bym ku....a zaj....ała te s.....ki!wykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik!!przeszłam przez nie piekło i pietno nosze w sobie do dziś... niby to tylko głupie szkolne żarty ale niestety niektórzy nie mysla że takie zarty są poważna sprawą... niew wspomne ile dzieciaków zabija się albo ucieka bo nie sa akceptowani... drodzy rodzice bądzcie czujni, i obserwujcie jakjie dziecko ma stosunek do szkoły, czy nie jest poniżane....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lidka1986
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 325
Skąd: Jarocin

PostWysłany: Sro 25 Sie 2010, 13:13    Temat postu: - Odpowiedz z cytatem

witaj kochana agniesi... doskonale cię rozumiem.. jestem w związku od póltora roku.. czekam na zaręczyny.. i narazie tylko czekam... boje się że on rzuca słowa na wiatr choć jak rozmawialiśmy ze soba to niby chce zaręczyn i chce być ze mna... prosze pisz jaki masz problem, postaram się ci pomóc
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
agnesi
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 259
Skąd: z daaaleka

PostWysłany: Sro 25 Sie 2010, 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

takich panienek jest duuuuzo i powinny być tępione i tak samo poniżane żeby zobaczyły jak to jest super! Nienawidze takich "lasek"
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lidka1986
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 325
Skąd: Jarocin

PostWysłany: Sro 25 Sie 2010, 13:18    Temat postu: 0--- Odpowiedz z cytatem

jeśli chodzi o zaufanie to moge mu o wszystkim powiedziec... mam kolezanki ale nie mam do nich zaufania... jedna przyjaciółka jest od serca ale ona nie zwierza mi się ze wszystkiego więc ja jej tez... druga zanajoma jest tez mi bliska ale zaufania nie mam do niej wcale... jak byłam w poprzednim związku i przyjechałam do niej z moim byłym na kawe... przedtem mówiłam jej aby mu nie mówiła o naszych dawnych ekscesach z alkoholem i papierosami bo on nie akceptuje tego... i co sie stało... niby przez przypadek zaczęla się pytac kiedy wypijemy razem flaszke, a kiedy pytała się o papierosy to powiedziałam że nie pale, a ona na to " od kiedy?", efekt: zerwalismy ze sobą- z moim eks.... a teraz gdy jestem w zwiazku z innym- rozmawiam z nią ale ani razu nie pojechałam do niej z chłopakiem i nie mam zamiaru... nawet na głupią kawe
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
agnesi
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 259
Skąd: z daaaleka

PostWysłany: Sro 25 Sie 2010, 13:19    Temat postu: Re: - Odpowiedz z cytatem

lidka1986 napisał:
witaj kochana agniesi... doskonale cię rozumiem.. jestem w związku od póltora roku.. czekam na zaręczyny.. i narazie tylko czekam... boje się że on rzuca słowa na wiatr choć jak rozmawialiśmy ze soba to niby chce zaręczyn i chce być ze mna... prosze pisz jaki masz problem, postaram się ci pomóc


opisałam mój problem w dziale "opinie i porady na różne tematy" temat to "co się dzieje z moim okresem" jeśli potrafisz mi pomóc bardzo proszę o odp w tym temacie.
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lidka1986
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 325
Skąd: Jarocin

PostWysłany: Sro 25 Sie 2010, 13:21    Temat postu: ------- Odpowiedz z cytatem

oj powinny byc tepione.... i ponizane... denerwuje mnie gdy komuś ktos dokucza... gdybym pracowała w szkole to nie wytrzymałabym i sprała gówniary za dokuczanie i pewnie szybko by mnie wyrzucili z pracy:)uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
agnesi
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 259
Skąd: z daaaleka

PostWysłany: Sro 25 Sie 2010, 13:25    Temat postu: Re: 0--- Odpowiedz z cytatem

lidka1986 napisał:
jeśli chodzi o zaufanie to moge mu o wszystkim powiedziec... mam kolezanki ale nie mam do nich zaufania... jedna przyjaciółka jest od serca ale ona nie zwierza mi się ze wszystkiego więc ja jej tez... druga zanajoma jest tez mi bliska ale zaufania nie mam do niej wcale... jak byłam w poprzednim związku i przyjechałam do niej z moim byłym na kawe... przedtem mówiłam jej aby mu nie mówiła o naszych dawnych ekscesach z alkoholem i papierosami bo on nie akceptuje tego... i co sie stało... niby przez przypadek zaczęla się pytac kiedy wypijemy razem flaszke, a kiedy pytała się o papierosy to powiedziałam że nie pale, a ona na to " od kiedy?", efekt: zerwalismy ze sobą- z moim eks.... a teraz gdy jestem w zwiazku z innym- rozmawiam z nią ale ani razu nie pojechałam do niej z chłopakiem i nie mam zamiaru... nawet na głupią kawe


i dobrze robisz. Ja też miałam taką przyjaciółkę mówiłam jej o wszystkim i ufałam jej a ona chciała rozwalić mój związek pisała do mojego obecnego narzeczonego że chciałaby się z nim znależć pod prysznicem i inne takie a mi gadała ze pisze z kims innym potem kiedy odkryłam co mu pisała bo mój T. mi otym pow nagle zaczęła mieszać między nami rozgadywała o nas niestworzone historie itd kłóciliśmy się przez nia bardzo często od kiedy zerwałam z nią całkowity kontakt jest super i prawie wcale się nie kłócimy ale od tej pory ufam tylko jemu.... A jej tak nienawidze że dramat co najgorsze ona jest moją kuzynką i będziemy musieli ja zaprosic na wesele zły bezradny
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lidka1986
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 325
Skąd: Jarocin

PostWysłany: Sro 25 Sie 2010, 13:32    Temat postu: ---------- Odpowiedz z cytatem

wiem juz co jest.. masz nieregularne cykle, tak jak ja:)uśmiech...... ja co prawda nie byłam w ciązy, współczuje z powodu poronienia... przez pierwsze 4 miesiące w tym roku miałam regularny okres co 28 dni, a od maja mam czasem o dwa dni szybciej, czasem o trzy dni później... w tym miesiącu powinnam okres mieć 17 a dostałam dopiero dwa dni temu, i jak sie domyślasz przed okresem robiłam juz test czy czasem nie jestem w ciązy..lekarz powiedział mi że niektóre kobiety mają raz na 3 miesiące okres i nie ma się czym przejmować, także spokojnie uśmiechuśmiechuśmiechuśmiechuśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz… Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group