Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Troche mi smutno- proszę o radę
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lidka1986
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 325
Skąd: Jarocin

PostWysłany: Wto 5 Paź 2010, 8:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

od momentu badań krwi biore witaminy + żelazo ponieważ mam duży niedobór.. norma zelaza dla kobiet jest 37- 135 a ja mam 41.....od monentu jak biore witaminy to jest mi lepiej.... dolegliwości żoładkowe mijaja a czasem wcale o sobie nie przypominają, na twarzy pojawiły mi się rumieńce i nie jestem już tak okropnie blada jak byłam........ więc mysle że moje kłopoty mogły byc spowodowane własnie brakiem odpowiednch witamin... no i to żelazo.........
zdrówka wam życze w te zimne dni:)uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
the bride
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 500
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 5 Paź 2010, 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tobie jak najwięcej zdrówka Wink I pamiętaj o witaminkach Wink Masz być przecież piękna i rumiana Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lidka1986
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 325
Skąd: Jarocin

PostWysłany: Wto 5 Paź 2010, 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdrówko jest najważniejsze........ jak coś dolega to nic nie cieszy......
zdrowia wam wszystkim:)uśmiechuśmiechuśmiechuśmiechuśmiechuśmiechuśmiechuśmiechuśmiechuśmiech
przyszłe panny młode nie chorujcie- bierzcie witaminki:)uśmiechuśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
the bride
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 500
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 5 Paź 2010, 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niby witaminki pomagają....ale to jakoś nie wszystko.Potrzeba jeszcze słonka!....chociaż od niedzieli to muszę przyznać,że u nas nie można narzekać;-)może dam radę wygrać w tym roku z jesienną deprechąWink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lidka1986
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 325
Skąd: Jarocin

PostWysłany: Wto 5 Paź 2010, 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj przydałoby sie cciepełko........ u nas tez słonce swieci , ale chłod jest wyczuwalny........... przydałoby sie tak 25-28 stopni ciepłauśmiechuśmiechuśmiech
na jesienna handre to czekolada......
lub spróbuj tak jak ja.... w piatkowy wieczor zrobiłam kapiel , wlaczyłam radio w lazience i zamiast swiecic swiatlo zapaliłam swiece..... relaksujacy zel z olejków eterycznych.... np. palmolive, sa swietne....... potem po kapieli goraca czekolada, balsam do ciała i dalej relaks przed komputerem i ogladanie komedii sposob na tesciowa:)uśmiech.......
taka relaksacja naprawde pomaga... najwazniejsze to nie myslec o negatywnych rzeczach.......
polecam:)uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lidka1986
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 325
Skąd: Jarocin

PostWysłany: Wto 5 Paź 2010, 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pomóżcie........ prosze o rade....... chce moją siostre poprosić o bycie świadkiem, ale nie wiem czy ksiadz zezwoli na to aby moja siostra była moim świadkiem....... chodzi o to że moja siostra jest 2-krotna mezatka.... za pierwszym razem miala slub kościelny, po kilku latach wzieła z mezem rozwód., nie ma rozwodu koscielnego..... drugi ślub wzieła w 2005r ale cywilny, bo kościelnego juz nie może..... nie może chodzic do komunii podczas mszy. ona jak i jej maz..... i pytanie czy może być moim świadkiem? orientowałam sie w zasadach kościelnych i jest tam tylko napisane ze swiadkiem musi byc osoba pełnoletnia mająca pelna zdolnośc do czynnosci prawnych i swiadoma dokonujacego sie aktu.... nie było nic o tym ze rozwodka nie moze byc swiadkiem...... ale z zycia wiem ze niektórzy księża nie wyrazają zgody aby rozwodka była swiadkiem......... pomóżcie.....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Wto 5 Paź 2010, 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świadkiem nie musi być osoba wierzaca, musi być pełnoletnia. Płeć tez jest obojętna, mogą swiadkowac dwaj mężczyźni. Świadek nie składa przysięgi tylko potwierdza podpisem wasze małżeństwo.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lidka1986
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 325
Skąd: Jarocin

PostWysłany: Sro 6 Paź 2010, 8:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mimo wszystko biore moją siostre na swiadkowa... tylko wiem ze słyszenia że ksieża w naszym powiecie, w zależności od ksiedza chatakteru- nie chca brac rozwodników na swiadków...........
u nas w kosciele ksiadz nie ochrzcił nieślubnego dziecka......i dziewczyna jechała do koscioła 10 km dalej.... a ksiądz powinien ochrzcić każde dziecko, bo ono nie jest niczemu winne!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Sro 6 Paź 2010, 8:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Guzik prawda! Chrzest to jedno, bycie świadkiem drugie. Najpierw dowiedz się najlepiej u swojego księdza jak jest przyjęte w parafii, a potem spekuluj na temat "słyszałam". Poza tym chrzest dziecka powinien wiązać się z wiara katolicka, a nie wymyslem typu - bo co ja zrobię jak nie pójdzie do pierwszej komuni Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lidka1986
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 325
Skąd: Jarocin

PostWysłany: Sro 6 Paź 2010, 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

akurat tak się składa że nie ochrzcił dziewczynie którą znam...... jak chcesz to napisz do niej na meila i sama się dowiedz.....ewafehler@interia.eu
jesli uważasz że ja spekujuje to sama ci powie
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 9 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group