Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Troche mi smutno- proszę o radę
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
the bride
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 500
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 24 Wrz 2010, 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj to może być cieżko.....my chcieliśmy albo czerwiec albo sierpień 2011 i niestety wszystko było pozajmowane....nawet na 2012 już się zdarzały czerwcowo-sierpniowe rezerwacje....ale może tylko u nas tak było;-)Trzymam kciuki za poszukiwania;-)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angelsita
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Cze 2009
Posty: 734
Skąd: Pomorze- Lębork

PostWysłany: Pią 24 Wrz 2010, 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lidka1986 to za późno lepiej wybierzcie się jakoś jeszcze w tym roku , bo potem nie moze byc wolnych terminów. My zamawialiśmy 1,5 roku wcześniej.
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sandra88
guru
guru


Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 2877

PostWysłany: Pią 24 Wrz 2010, 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my tez rezerwowaliśmy 1,5 roku wcześniej a jak byliśmy teraz w sierpniu u właściciela sali to juz miał praktycznie zajęte wszystkie terminy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lidka1986
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 325
Skąd: Jarocin

PostWysłany: Pon 27 Wrz 2010, 7:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam kochane.. za salą jedziemy teraz w czwartek lub piątek.... z restauracją może byc cieżko ale z tego co wiem to niedaleko mojego domu jest sala wiejska, i tam nie maja az tak dużo rezerwacji więc może bewdziemy mieli szczęscie......uśmiechuśmiechuśmiechuśmiech.....mogłabym sama iść się dowiedzieć, ale wiem że mój narzeczony tez chce iśc więc nie chce się wychylać i pojśc samemu, w końcu to nasza wspólna decyzja:)uśmiechuśmiechuśmiech...

byle teraz do końca wyzdrowieć i bedzie ok..... całą radośc odbierają mi kłopoty z żołądkiem.... kamienie, raka, guzy wykluczyło usg.......teraz już mnie tak nie boli, ale jeszcze mam mdłości i czuje klucie w brzuchu, albo dyskomfort..... lekarz dał mi helicyd ale po nim było mi gorzej.... teraz mam contracid i mam nadzieje ze mi się polepszy...... miałyscie jakieś podobne dolegliwości|? co brałyście? doradzcie........ dodatkowo pije herbatke rumiankową....\
a może to jakieś nerwy, stres...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
the bride
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 500
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 27 Wrz 2010, 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A robiłaś test na obecność Helicobacter pylori ?
Koleżanki mąż miał dość długo problemy z żołądkiem i nie był zdiagnozowany-zrobił test i wyszło,ze ma właśnie taką bakteryjkę.
Mam nadzieję,że choć troszke Ci się poprawia.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pon 27 Wrz 2010, 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pisanie jednego postu pod drugim nie jest koniecznie. jest opcja "edytuj" Rolling Eyes

poza tym, nie panikuj. może masz przewlekłe zapalenie żołądka, ostre zapalenie żołądka... nie wiem.... ale na raka to troszkę za wcześnie, więc nie masz się czym przejmować. nerwy sprawią tylko, że będziesz się gorzej czuć. test na bakterię HP na pewno Ci się przyda, więc poproś lekarza o skierowanie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
the bride
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 500
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 27 Wrz 2010, 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz też sama kupić test na obecność helicobacter pylori w aptece- nie jest drogi.....niestety wymaga ukłucia się igłą....co prawda wszystko jest w zestawie,ale to i tak cholernie nieprzyjemne.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sro 29 Wrz 2010, 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nieprzyjemne, ale ja ja takie ukłucie się igłą przeżyłam to każdy przeżyje, bo ja jestem panikara, jeśli chodzi o sprawy igieł i pobierania czegokolwiek. a i wynik jest z pewnością szybciej.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lidka1986
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 325
Skąd: Jarocin

PostWysłany: Pią 1 Paź 2010, 8:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam kochane forumowiczki... termin slubu ustalony na 20 sierpień 2011:)uśmiechuśmiechuśmiechuśmiech:)sala zaklepana......... i narazie tylko to:)uśmiechuśmiechuśmiech mamy załatwione.......niestety teraz zespół kamerzysta, fotograf....... uśmiechuśmiech

jeśli chodzi o dolegliwości żołądkowe to biore ranigast i jest lepiej... te leki od lekarza były za silne i żle się czułam.... moze to zwykła niestrawność, czytałam że niestrawność może trzymać nawet 3 miesiące....... dzis odbieram badania krwi, zapłaciłam za nie 48 złsmutny..... 18 za badania ogólne+ zelazo, morfologia..... oraz 30 zł za badanie na heliobacter pyoli(jesli tak to sie pisze:)wesoły, czyli bakterie odpowiedzialna za wrzody.......

a jak wasze samopoczucie dziewczyny?pytajnik mam nadzieje ze nie chwyta was zadna jesienna handra:(...... mi od momentu jak troche sie polepszyło to zaczelam sie tak bardziej cieszyc przygotowaniami do wesela, że jestem zareczona..... wtedy jak okropnie bolało nie cieszyłam się tak do konca nawet zareczynami.... zawsze gdzies w podświadomości były mysli o dolegliwościach, i czy to nie przypadkiem rak...... teraz gdy mi troche lepiej i doszłam do wniosku ze może byc to niestrawnośc już jest mi lepiej......
bużki
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lonna
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Sie 2010
Posty: 66

PostWysłany: Wto 5 Paź 2010, 8:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niestety źle znoszę chłody jesienne i mam aktualnie anginę smutny
ale deprecha mnie omija póki co:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 8 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group