Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

chciałabym przytyć...
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pon 23 Sie 2010, 12:34    Temat postu: chciałabym przytyć... Odpowiedz z cytatem

takiego tematu nie znalazłam, choć temat o odchudzaniu jest dawno i ma się dobrze. pewnie dlatego, ze znaczącej większości kobiet wydaje się, ze ważą za dużo Wink co notabene nie zawsze jest prawdą.

ja teraz pójdę pod prąd i przyznam, ze chciałabym kilka kilogramów przytyć. nie żebym wyglądała, jak anorektyczka, w każdym razie jeszcze nie jest ze mną aż tak źle, ale nie potrafię przytyć tak, żeby mieć trochę ciałka. przy 1.65-1.66 ważę w tym momencie 48kg (schudłam, bo ost miesiąc dał mi w kość), w porywach 51kg i nie potrafię przytyć więcej. może macie na to jeszcze jakieś sposoby, które nie zawierają się w prostym stwierdzeniu "więcej jeść"pytajnik Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
niunia32
maniak
maniak


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1310
Skąd: Tychy

PostWysłany: Pon 23 Sie 2010, 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmm... moim sposobem na przytycie jest niestety większa ilość jedzonych fast foodów, słodyczy, jedzenie o późnych godzinach, kompletny brak sportu i ogólnie siedzący tryb życia. niestety ja mam tendencje do tycia i muszę sie pilnować
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Pon 23 Sie 2010, 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm przybranie na wadze (z własnej woli) jest chyba równie trudne jak pozbycie się nadprogramowych kilogramów. ja Ci chyba nie pomogę bo ja przytyłam wbrew własnej woli (źle dobrane tabsy). Moja koleżanka ze studiów prawie 5 lat starała się przytyć i nic. Tyle że ona ma tak dobrą przemianę materii, że tylko coś zje a już leci do wc, wszystko przez nią przelatuje. A nawiasem mówiąc w liceum była pączusiem...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pon 23 Sie 2010, 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

powiem Wam, ze słodyczy sobie nie odmawiam, w ogóle jem co chcę kiedy chcę, także nocą, nie jestem wcale miłośniczką sportu, jedynie dużo chodzę, ale ćwiczyć nie ćwiczę (co się zmieni, bo idę na kickboxing na jesieni Very Happy ) a ważę jak ważę Rolling Eyes wcześniej mi to w sumie nie przeszkadzało, ale od dłuższego czasu zauważam,z ę 2 kg tyję przez 2 miesiące a potem potrafię to rzucić w ciągu 2 dni Shocked Sad takim sposobem mam teraz niedowagę.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Pon 23 Sie 2010, 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja m am ten problem z Narzeczonym. Jest strasznym chudzielcem. W zimę przytył chyba ze 4 kilo, ale cóż z tego jak na wiosnę schudł w ciągu tygodnia. Do niedawna to ja ważyłam więcej w tym związku i mi było z tym strasznie źle...On przy wzroście 188cm waży ok74 kilo Shocked ale już mu obiecuję, że go podtuczę po ślubie uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MagdalenkaS
guru
guru


Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 8021

PostWysłany: Pon 23 Sie 2010, 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedz dużo orzechów, kiedyś słyszałam, że to dobry sposób Very Happy ale nie wiem ile w tym prawdy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Pon 23 Sie 2010, 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miss, mzoe tzw brain food? twaróg, czekolada (niby gorzka ale mleczna nie zaszkodzi), orzechy jak juz ktos zaproponowal...
Duzo białka, niekoniecznie sporo weglowodanow.

Na uczelni mialam kolezanke ktora byla instruktorką fitness - przez treningi spalała tak duzo kcal ze jak juz pozbyla sie calutkiego tłuszczyku (a ogolnie jest szczupłą osobą) to zaczeła spalac mięsnie.. I ostatecznie, po narazie z dietetykiem, kupila sobie odzywke białkową dla sportowcow. Wcinała na sniadanko taki koktajl, duzo sałatek z majonezem, normalne obiady, czasem cos słodkiego. Utyc nie utyłą z racji intensywnej pracy ale jesli Ty nie bedziesz za duzo spalała to moze uda sie przybrac na wadze?

Odradzam tłuszcze i słodycze - słodycze moga podniesc poziom cukru albo dorobisz sie jakichs robakow, słabych wynikow badan (moja siostra jadla mnostwo czekolady az dostala zakaz od lekarza bo wyniki miala fatalne...ale zyla glownie na slodkim), tluszcze tez nie fajnie, a to cholesterol, a to inne badziewia..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
deina
guru
guru


Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 2045
Skąd: Warszawa/Zatory

PostWysłany: Pon 23 Sie 2010, 22:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiek86 napisał:
Ja m am ten problem z Narzeczonym. Jest strasznym chudzielcem. W zimę przytył chyba ze 4 kilo, ale cóż z tego jak na wiosnę schudł w ciągu tygodnia. Do niedawna to ja ważyłam więcej w tym związku i mi było z tym strasznie źle...On przy wzroście 188cm waży ok74 kilo :shock: ale już mu obiecuję, że go podtuczę po ślubie :)


Mój liczy sobie 175 cm i waży ok. 60 kg. I niestety tak ma, bo wcina aż miło, a tyć nie tyje;)
_________________
And you who seek to know Me, know that the seeking and yearning will avail you not, unless you know the mystery: for if that which you seek, you find not within yourself, you will never find it without.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Wto 24 Sie 2010, 0:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak przytyć, to chyba łącząc węglowodany z tłuszczami, czyli po 'polskim obiedzie' ala schabowy z kapustą walnij sobie ciasteczko z kawusią.... wtedy się zawiązuje sadełko podobno Cool

Niby wszyscy mówią, że przytyć tak samo ciężko jak zrzucić, ale chyba próby przytycia są jednak przyjemniejsze.....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Wto 24 Sie 2010, 6:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

deina napisał:
Kasiek86 napisał:
Ja m am ten problem z Narzeczonym. Jest strasznym chudzielcem. W zimę przytył chyba ze 4 kilo, ale cóż z tego jak na wiosnę schudł w ciągu tygodnia. Do niedawna to ja ważyłam więcej w tym związku i mi było z tym strasznie źle...On przy wzroście 188cm waży ok74 kilo Shocked ale już mu obiecuję, że go podtuczę po ślubie uśmiech


Mój liczy sobie 175 cm i waży ok. 60 kg. I niestety tak ma, bo wcina aż miło, a tyć nie tyje;)


Mój P. też nie należy do okrąglutkich uśmiech Jest szczupły, przy wzroście 182 wazy 73 (na wagę wchodzi w ubraniu i z wszystkimi kluczami oczko ), a zjeść potrafi. Z tym, że mój dużo spala, bo pracuje fizycznie. Więc potrzebuje konkretnego jedzenia uśmiech Ale to i tak nie zmienia faktu, że wciąż nie tyje Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group