Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Suknia ślubna dla ciężarnej
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karo0olcia
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 19

PostWysłany: Czw 19 Sie 2010, 13:43    Temat postu: Suknia ślubna dla ciężarnej Odpowiedz z cytatem

Hej dziewczyny, czy są tu jakieś wychodzące za mąż ciężarne. Bo ja wychodzę za mąż w październiku i będę wtedy na początku 5-tego miesiąca ciąży a sukienkę będę miała taką:http://anusia.u.re.pl/blog/czytaj/1943.html
Myslicie ze nie będę wyglądała w niej jak pączek ? Oby mi tylko brzuch nie wyskoczył do tego czasu smutny bo jeszcze się okaże, że będzie za mała ..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kessowa
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 1

PostWysłany: Czw 19 Sie 2010, 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj uśmiech

Jeśli kupiłaś sukienkę i w tym momencie jest ona na Ciebie dobra, to raczej nie miej złudzen , że tak bedzie za 2 miesiące, chyba że suknai jest duzo regulowana a i Ty niewiele przytyjesz...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Czw 19 Sie 2010, 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od tego jak brzuszek bedzie Ci rósł uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karo0olcia
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 19

PostWysłany: Czw 19 Sie 2010, 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tzn. niby z tego co mowily Panie w salonie, to powiedziały, że z poszerzeniem nie będzie problemu, bo suknia jest na guźiki a przerobią mi na sznurowanie i bokami będzie można poszerzyć, ale ja się obawiamy oby mimo to nie była za mała uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Czw 19 Sie 2010, 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U niektórych dziewczyn prawie nie widać, że spodziewają się dziecka uśmiech Może sie okazać, że zasznurujesz sie bez rozszerzeń uśmiech
Bedzie pieknie wygladać, zobaczysz uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justii
maniak
maniak


Dołączył: 22 Mar 2010
Posty: 1117

PostWysłany: Czw 19 Sie 2010, 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Model sukni trochę mało ciążowy ale nie martw się- na pewno Panie w salonie coś pokombinują tak, żebyś pięknie wyglądałauśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Czw 19 Sie 2010, 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Suknie o takim kroju zawsze są mocno dopasowane, "ściśnięte" w talii, bo inaczej stracą fason. Ja bym takiego modelu będąc w ciąży nie wybrała. Poza tym nie jesteś w stanie do końca przewidzieć jak przez te dwa miesiące zmieni się Twoje ciało.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Czw 19 Sie 2010, 22:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niestety zgodze sie z Juliette.. Dopasowana uklada sie idealnie, ciezko powiedziec co będzie gdy zaokrągli sie brzuszek, a na poczatku 5 miesiaca raczej nalezy sie spodziewac kilku cm na plusie..Chyba ze w rodzinie kobiety mialy male brzuszki, to moze wyskoczy i pod koniec 5 miesiaca, jak czasem bywa..

karo0olciu, a w salonie zapewniono ci poprawki nawet na tydzien przed slubem? Sproobuj odebrac suknie jak najpozniej, zeby mozna bylo nawet na ostatnia chwile cos poprawic - poszerzyc i jednoczesnie dopasowac do brzuszka by suknia trzymala fason uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Pią 20 Sie 2010, 7:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja gdybym brała ślub w ciąży wybrałąbym typową ciążwkę, chciałabym się pochwali brzuszkiem a nie go ukrywać






_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MagdalenkaS
guru
guru


Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 8021

PostWysłany: Pią 20 Sie 2010, 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta środkowa piękna uśmiech marzy mi się suknia w tym stylu achh uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group