Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

pomysły facetów - potrzeba adrenaliny???
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Kobiety i mężczyźni
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rakolada
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 40

PostWysłany: Pon 23 Sie 2010, 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miss Independent, mój też ma wadę wzroku, ale nie aż tak dużą (-2), okulary też nosi. Dzięki za odpowiedź dziewczyny uśmiech Miałam w weekend poważną rozmowę, tzn. na początku kłótnię, a później rozmowę. Ustaliliśmy, że będzie jeździł ścieżką rowerową w zimie i w ogóle (nie ulicą). Myślę, że ścieżkę wybudują do zimy, jak nie to obiecał, że będzie jeździł chodnikiem i to jest dla mnie OK. Może sam zrezygnuje, jak zobaczy, jak trudno się jeździ w zimie w dodatku z butami wpisasymi w pedały. W każdym razie wynik tej rozmowy bardzo dużo mi dał, uspokoiłam się niesamowicie, a wyobraźcie sobie, że do tej pory nie umiałam nic z tym lękiem zrobić, tyleprób... Po raz kolejny też się przekonałam, że warto z nim rozmawiać, nawet jeśli sprawy są trudne, bo te rozmowy zawsze wychodzą nam na dobre, zawsze po nich widzę, że lepiej się rozumiemy, wiemy o sobie jeszcze trochę więcej. Zresztą M. zawsze stara się spojrzeć też jak to wygląda z mojego punktu widzenia, jak ja to odczuwam, może na początku się zacietrzewia, ale po chwili mu przechodzi. Tak więc dzisiaj czuję lekkość bytu uśmiechuśmiechuśmiech
_________________
;
;
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pon 23 Sie 2010, 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mój ma -7 i -8.... jak mu się coś tanie to będą kredki Sad

fajnie, że doszliście do jakiegoś porozumienia. rozmowa to najlepszy sposób. sama nieraz stwierdziłam, że jak przysiądziemy to zawsze się dogadamy Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rakolada
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 40

PostWysłany: Pon 23 Sie 2010, 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-7 -8 to już poważna sprawa, rozumiem Twoje obawy. W ogóle teraz widzę, że nie byłam osamotniona w tych lękach. Wczoraj siostra M. przyznała się, że bardzo się boi jak jej mąż gdzieś jedzie daleko, że zawsze oddycha z ulgą jak dostanie smsa, że dojechał. Czyli chyba to normalne, tak jak zresztą pisałyście.
_________________
;
;
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pon 23 Sie 2010, 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

normalne, normalne Wink ja najbardziej się martwię w sprawach, gdzie mógłby był wypadek bardzo łatwo, jedna chwila nieuwagi, ale mój teraz pojechał sam nad morze, pociągiem i też się martwiłam trochę zanim nie dowiedziałam się, ze już jest na miejscu.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Alicjamedia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 870
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 9 Kwi 2011, 7:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Roweru facetowi nie wybijecie z głowy.
Możecie jedynie spowodować, że będzie na nim bezpieczniejszy.
Bez względnie należy wymusić korzystanie z kasku.
Specjalne okulary. Mają podwójne działanie. Chronią oczy przed piaskiem i innymi drobinami, oraz powodują, że w czasie jazdy nie mruży się oczu, co wpływa bardzo na bezpieczeństwo.
Elementy odblaskowe.
W niektórych marketach są dostępne odblaskowe taśmy samoprzylepne. Oklejenie nimi roweru i plecaka powoduje, jego dobrą widoczność w każdych warunkach.
Kamizelka odblaskowa, taka jaką mamy obowiązkowo w samochodzie.
jest także przekazem dla kierowców: JESTEM ROZSĄDNY
To są proste sposoby na to, aby ich pasja stała się bezpieczniejsza.
_________________
alicjamedia.pl
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
fascco
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Lip 2016
Posty: 1

PostWysłany: Pią 22 Lip 2016, 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli facet chce się rozerwać to potrzebuje do tego przede wszystkim ładnej kobiety i pięknego auta. Zapewne większość posiada swoją miłość ale auto ? Teraz możecie w super niskich cenach zakupić nowy ford fokus niesamowity samochodów najwyższej klasy, sami zobaczcie na tą genialną ofertę !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucinda
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Paź 2016
Posty: 25

PostWysłany: Pon 17 Paź 2016, 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli Twój mężczyzna potrzebuje kopa adrenaliny, to może fajnym pomysłem na prezent dla Niego będzie wyczynowy rower: http://www.rowerzysta.pl/rowery-dirt.html
Taki, który jest bardzo zwrotny, solidnie wykonany i pozwala wykonywać różne akrobacje, skoki przez przeszkody etc. Co myślisz? uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Wto 8 Lis 2016, 16:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O tak świetnym pomysłem na prezent z dużą dawką adrenaliny jest na pewno jazda sportowym samochodem http://motoprezent.pl/ to coś co się musi facetowi spodobać lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kolutko
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Gru 2016
Posty: 1
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob 10 Gru 2016, 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie ma sie czego bac chłopy taka mają uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
roberti
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 5
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro 11 Paź 2017, 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niektórzy potrzebują takich drastycznych sytuacji, zeby poczuć, że żyją. Inaczej nie mają jak rozładować nadmiaru energii i wszczynają spory itp. To takie żywe typy osobowości. Jednak wraz z dojrzałością wiedzą, że lepiej odreagowywać nadmiar energii np jakimś sportem niż takimi ekstremalnymi czynnościami bądź właśnie takim negatywnymi sytuacjami typu kłótnie, szukanie dziury w całym żeby się wyżyć. Chociaż nie każdy dojrzeje do tego uśmiech
_________________
http://prokwiaty.pl TWOJA KWIACIARNIA ul. Włóczków 6 30-103 Kraków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Kobiety i mężczyźni Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group