Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

podróżowanie samolotem
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Wto 6 Gru 2011, 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ło Lusi, a gdzie wybywacie?
Skoro to przelot krajowy to może zadzwoń i się dopytaj co i jak.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lusilla
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 6913
Skąd: inąd

PostWysłany: Wto 6 Gru 2011, 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lecimy do mojej mamy. Szybciej, wygodniej i w cenie biletu pkp.. Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Wto 6 Gru 2011, 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No proszę uśmiech Jeszcze trochę i PKP będzie miało puste pociągi jak tak dalej będą postępować z pasażerami. A przeloty krajowe tylko na to czekają uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Wto 6 Gru 2011, 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak trafiają się okazyjne ceny, to racja.. Lepiej szybciej samolotem, niż tłuc się pociągami. Szkoda tylko, że pewnie odprawa trwa dłużej niż sam lot;p
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cinnamonnek
maniak
maniak


Dołączył: 04 Maj 2011
Posty: 1536

PostWysłany: Pią 2 Mar 2012, 1:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja latam bardzo często, różnymi liniami.
Bardzo dobre wrażenie zrobiły na mnie linie lotnicze Thomas'a Cook'a, obsługa była bardzo profesjonalna, uprzejma. Jako, że mieliśmy lot ponad sześciogodzinny rozdawano nam specjalne poduszki - zagłówki oraz koce bez dodatkowych opłat. Panie stewardessy nie trudniły się handlem powietrznym, a rzeczywiście sprawdzaniem czy pasażerom niczego nie trzeba. Wielokrotnie podczas lotu podchodziły i pytały o samopoczucie, informowały na bieżąco o stanie lotu.... Do tego dostaliśmy również posiłek jak i napoje typu kawa - herbata., tak samo jak świetne linie lotnicze są Lufthansy i Tui - bardzo podobny standard obsługi.
Niesamowitym doświadczeniem był również lot Fly Emirates Wink

Definitywnie odradzam z tanich - Ryanaira... kiedyś latałam nim bardzo dużo (jedyne połączenie z miejscowością rodziców w PL) dopóki nie wprowadzili przedziwnych podatków, dodatkowych opłat lotniskowych, dopóki nie podnieśli ceny bagażu... nawet dziwne mam wrażenie, że siedzenia też się zrobiły mniejsze (miejsce na nogi). Panie stewardessy są nieuprzejme, często ignoranckie, jedynie zwracają uwagę na pasażerów gdy roznoszą płatne zdrapki, bądź handlują perfumami, alkoholem i tytoniem...
Definitywnie odradzam.
Średnie wrażenie także zrobił na mnie Wizzair....
_________________
Ciekawość zabiła kota, satysfakcja przywiodła go z powrotem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tęczówka
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 1822

PostWysłany: Pon 12 Mar 2012, 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj, ja również mam niemiłe doświadczenia z Ryanair. Traktują tam ludzi nie jak swoich pasażerów, tylko jak bydło. Tak jakby robili łaskę, że w ogóle wolno ludziom lecieć, mimo, że człowiek zapłacił i chciałby chociaż być godnie potraktowanym. Kultura osobista aż tyle chyba nie kosztuje Rolling Eyes. Wiem natomiast, że arabskie (Emirates) i portugalskie (TAP) linie lotnicze są bardzo dobre jeżeli chodzi o serwis i ogólną atmosferę nie tylko na pokładzie:).
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Sro 27 Cze 2012, 16:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Potwierdzam wszystko co napisała Cinnamonnek
pomijając już wszelkie opłaty, to są to chyba najmniej wygodne linie, nie wspomnę o wielu genialnych pomysłach dyrekcji Ryanair'a typu miejsca stojące, czy pozbycie się jednego pilota.
Natomiast jeśli miałabym coś polecić z tanich linii lotniczych no to EasyJet , całkiem dobry standard jak na ich ceny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
żaba
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 23 Sty 2011
Posty: 629
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sro 27 Cze 2012, 16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja latałam głównie wizzar i nie mogę nic źle powiedzieć na te linie. Z Ryanair'em no fakt gorzej to wygląda. Ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma. A głównie to cena gra rolę w wyborze biletu.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sro 27 Cze 2012, 17:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie bardzo dziadowskie były Air France- obsługa nieuprzejma, pali głupa i mówi wyłącznie po francusku, chociaż przecież angielski świetnie znają.
Lecieliśmy przez Atlantyk.
Mało miejsca, ścisk, wstrętne, obleśne jedzenie.....

British Airways -super. LEcieliśmy do Londynu- malutki samolocik, więc wiadomo- bez szału.
Ale - dobre jedzenie, w cenie wszelkie napoje typu cola, drinki język język ( mój pierwszy lot w życiu, najpierw się rozpłakałam, potem zaczęłam te drinki wciągać,żeby jakoś przeżyć). Milutko.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amelkaa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 837
Skąd: polska

PostWysłany: Sro 14 Maj 2014, 8:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja boje sie latania samolotem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 4 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group