Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Prawdziwa historia...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ness21
bywalec
bywalec


Dołączył: 19 Paź 2011
Posty: 148

PostWysłany: Pią 11 Lis 2011, 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poszedł teraz na studia,więc myślę,ze szybko wciągnię się w życie studenckie- imprezy,dziewczyny itd. Może w końcu zacznie z kimś być i przestanie mieć kompletnie czas na zagłuszanie naszego spokoju,o którym tak bardzo marzymy. Wiem że może nie powinnam tak mówić,bo dziecko powinno znać swojego biologicznego ojca itd. Ale jak to pan w urzędzie cywilnym mi powiedział,gdy poszłam pytać o nazwisko- nie ważne kto zrobił,ważne kto wychował. I tego się trzymam Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcys08
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 02 Wrz 2011
Posty: 638
Skąd: dalekoo

PostWysłany: Pią 11 Lis 2011, 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgodze sie w 100% że bedzie tak jak mówisz Ness bo skoro poszedł na studia poczuje wolność, zycie imprezowicza i nie po drodze bedzie mu dziecko a juz tym bardziej jak zwiąże sie z dziewczyna której nie w glowie miec faceta z dzieckiem i bedzie musial wybierac to pewnie podwinie ogon i uciekanie. Mysle ze to by bylo dla was najlepsze rozwiazanie bo przynajmniej nie mieszalo by sie dziecku w glowie i twoj narzeczony miałby spokoj i mogl sie cieszyc tym ze bedziecie niebawem rodzina.
Moge Ci pogratulowac dorosłości przy podejmowaniu decyzji, odpowiedzialnosci za corcie, a przede wszystkom samozaparcia i silnej woli zeby przezwyciezyc slabosci i nie dac sie otaczajacemu swiatu, bo jak wiemy wielu ludzi ocenia pierwsze wrazenie nie znajac dokladnie sytuacji. Ale nie ma co sie przejmowac bo ludziom zawsze bedzie cos przeszkadzalo... A ty mozesz byc z siebie dumna bo jako nastolatka pokazalas ludziom ze bylas w stanie urodzic, wychowac a przede wszytskim skonczyc szkole i dalej zyc, bo nie jedna dorosla osoba decyduje sie na dziecko, na rodzine a mija troche czasu i nie potrafi sie odnaleźć w sytuacji. A teraz musicie przetwac te chwile kiedy biologiczny ojciec sie miesza, bo mysle ze jemu tez o to chodzi zeby wam zaleźć za skórę... Minie czas i zaczniecie cieszyc sie ze wszytsko dobrze sie ulozyło, a uwieńczeniem waszej miłości i walki o Was samych bedzie kolejny wspólny dzieciaczek uśmiech Trzymam mocno kciuki za wasze szczeście uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Sob 12 Lis 2011, 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ness jesteś bardzo silna i bardzo Cię podziwiam uśmiech
Nie będe się rozpisywać bo Pralinka napisała wszystko to o czym sama bym napisała uśmiech

Dodam tylko od siebie że jeśli masz problem z pisaniem pism do sądu zapraszam na PW może będę mogła pomóc uśmiech Pismo jest ważnym elementem do wygrania rozprawy.
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asiulaaa019
guru
guru


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 5438
Skąd: wielkopolska

PostWysłany: Sob 4 Sie 2012, 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ness podziwiam cię, jesteś bardzo silną kobietą !
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ness21
bywalec
bywalec


Dołączył: 19 Paź 2011
Posty: 148

PostWysłany: Pon 6 Sie 2012, 6:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Asiulaaa019 napisał:
Ness podziwiam cię, jesteś bardzo silną kobietą !
Taki przymus z życia żeby być silnym. Chociaż bywa,że muszę sobie popłakać w poduszkę albo wykrzyczeć. Chociaż częściej mam już teraz takie "ataki" złości niż płaczu,a kiedyś było całkiem odwrotnie : )
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ness21
bywalec
bywalec


Dołączył: 19 Paź 2011
Posty: 148

PostWysłany: Pon 6 Sie 2012, 6:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Asiulaaa019 napisał:
Ness podziwiam cię, jesteś bardzo silną kobietą !
Taki przymus z życia żeby być silnym. Chociaż bywa,że muszę sobie popłakać w poduszkę albo wykrzyczeć. Chociaż częściej mam już teraz takie "ataki" złości niż płaczu,a kiedyś było całkiem odwrotnie : )
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Czekająca
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Gru 2012
Posty: 9

PostWysłany: Sob 29 Gru 2012, 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Wszystkie Panie i Panów oczko
Jestem tu Nowa oczko

Widzę, że wątek jest dość stary, ale chciałabym się wypowiedzieć,

Moja historia (patrząc z perspektywy czasu jest dość banalna)

Urodziłam w wieku 17 lat, byłam w liceum, facet mnie zostawił ze wszystkim, ale co Cię nie zabije to Cię wzmocni.
Chodziłam do szkoły wychowywałam córkę , walczyłam w sądzie,
Nie powiem, że nie myślałam o aborcji, wtedy człowiek myśli o różnych aspektach.
Nie żałuje córka jest już duża, oczko
Ale większość z Was jest przeciwko aborcji.
Jestem ateistką. I jestem za aborcją- a dlaczego?? Gdyż widzę jak te młode kobiety zachodzą w ciąże, zostawiają dziecko, zaniedbują, dziecko idzie do domu dziecka. Żadna przyszłość dla takiego dziecka.
Jest to sprawa bardzo indywidualna, ale powinno być u Nas w Polsce zalegalizowane.
Wiem, że się nie zgodzicie z tym.
Ale chciałam się z Wami podzielić moją opinią..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ness21
bywalec
bywalec


Dołączył: 19 Paź 2011
Posty: 148

PostWysłany: Sob 9 Mar 2013, 2:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czekająca napisał:

Ale większość z Was jest przeciwko aborcji.
Jestem ateistką. I jestem za aborcją- a dlaczego?? Gdyż widzę jak te młode kobiety zachodzą w ciąże, zostawiają dziecko, zaniedbują, dziecko idzie do domu dziecka. Żadna przyszłość dla takiego dziecka.
Jest to sprawa bardzo indywidualna, ale powinno być u Nas w Polsce zalegalizowane.
Wiem, że się nie zgodzicie z tym.
Ale chciałam się z Wami podzielić moją opinią..



patrzac na ostatnie wydarzenia sama juz nie wiem czy moze i lepiej usunac plod niz spalic w piecu,utopic,udusic noworodka. metlik w glowie wywoluje fakt,ze niestety w ludzkich chorych glowach,bo nie moge tego inaczej nazwac u.roila sie mysl,ze mozna zabic juz nawet narodzone dziecko i pochowac w piwnicy,niz oddac do kolyski. Co nie zmienia jednak faktu ze aborcja jak i zabojstwo wiaze sie z tym samym_ pozbawieniem zycia czlowieka..
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oleczka1005
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Paź 2012
Posty: 205

PostWysłany: Nie 10 Mar 2013, 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a podziel się z nami Ness21 jak potoczyła się Wasza historia?? Dał Wam spokuj "tatuś na pokaz"pytajnik
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Nie 10 Mar 2013, 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ness21 napisał:

patrzac na ostatnie wydarzenia sama juz nie wiem czy moze i lepiej usunac plod niz spalic w piecu,utopic,udusic noworodka.


Najlepszym rozwiązaniem jest unikanie zachodzenia w ciążę. Dzieciaki powinny wiedzieć, że przypadkowy seks nie tylko prowadzi do niechcianych ciąż, ale też chorób przenoszonych drogą płciową.
Ktoś, kto bestialsko dusi, topi niemowlę, a potem pali jego zwłoki, albo ukrywa w kanapie, nie jest normalny, więc trudno oczekiwać od takich rozumowania na poziomie przyczyna-skutek. Tacy ludzie nie będą usuwać ciąż, bo skoro brzuch nie rośnie, to może nie jestem w ciąży, a skoro się nikt nie zorientował, to urodzę, a w ogóle, to może jakoś to będzie.

Aborcja jest zawsze złem i nie może być dostępna "na życzenie", bo inaczej spalę w piecu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group