Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

co warto obejrzeć, a na co szkoda czasu :)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 54, 55, 56  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Książka, film, muzyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Czw 6 Paź 2011, 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłam dziś z moimi dziećmi na "Bitwie Warszawskiej". Kolejna polska superprodukcja nie mająca nic wspólnego z rzeczywistością. Fabuła jak fabuła, trudno coś nowego sklecić jak treść ma być historyczna. Nataszka to taka laleczka porcelanowa z jedną smutną i jedną wesołą miną. Szyc ujdzie, choć też nic wybitnego nie pokazał. Zdjęcia, ujęcia były ładne trzeb przyznać (ale robił je chyba ten koleś, który dostał oskara). A co do pierwszego polskiego 3d... Moim zdaniem mocno przesadzili, bo doslownie WSZYSTKO było trójwymiarowe, co sprawialo wrażenie jakbyśmy patrzyli na taką pocztówkę trójwymiarową jakie kiedyś były. No i często, przy szybszych ujęciach strasznie się ten trójwymiar mieszał i nie widziałam w ogóle co się dzieje na ekranie.

Podsumowując: dla młodzieży szkolnej to nawet ciekawa lekcja historii (nie można powiedzieć, żeby film się mocno dłużył, a moje dzieci mówią, że ujdzie w tłumie język ), dla pozostałych: można sobie darować...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Pią 7 Paź 2011, 9:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agattt napisał:
No i często, przy szybszych ujęciach strasznie się ten trójwymiar mieszał i nie widziałam w ogóle co się dzieje na ekranie.

O! Też to miałam. A mąż mi wmawiał, że mam coś nie tak z oczami język

Jedynym dużym plusem tego filmu jest fakt, że trochę ludzi dowie się, że w ogóle było coś takiego jak bitwa warszawska Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pustynnaburza
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 98

PostWysłany: Sob 8 Paź 2011, 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wychodzę z założenia, że jak się nie ma pomysłu na fabułę, to się robi film 3D. Ta formuła dobra jest tylko przy bajkach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewaluna
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 623
Skąd: Z filmu Burtona

PostWysłany: Sob 8 Paź 2011, 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na Bitwę Warszawską się do kina nie wybieram,nie lubię tego rodzaju widowisk,które na myśl przywodzą kanon filmów szkolnych. Zresztą,draźni mnie Urbańska.

Nie polecam "Ciacho",rodzimej komedii. Żenująco niski poziom dowcipów,słaba fabuła,ograni aktorzy i zdecydowanie słabo nakręcone. Szkoda tracić czasu.

Zaczyna mnie irytować,że jest grupa aktorów w kraju,która zdominowała nasz rynek filmowy.Są wszędzie.Strach otwierać lodówę bo wyskoczy Kot albo inny Karolak. Jak można Karolaka obsadzać w roli Don Juana??Pomyłka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MagdalenkaS
guru
guru


Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 8021

PostWysłany: Sob 8 Paź 2011, 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy co kto lubi, mi się 'Ciacho' akurat podobało. Ale o gustach się nie dyskutuje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sob 8 Paź 2011, 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewaluna napisał:

Zaczyna mnie irytować,że jest grupa aktorów w kraju,która zdominowała nasz rynek filmowy.Są wszędzie.Strach otwierać lodówę bo wyskoczy Kot albo inny Karolak. Jak można Karolaka obsadzać w roli Don Juana??Pomyłka.


Zgadzam się! W każdym filmie Karolak, Adamczyk, Żmuda-Trzebiatowska Rolling Eyes Rolling Eyes

Magdalenkas napisał:
Zależy co kto lubi, mi się 'Ciacho' akurat podobało. Ale o gustach się nie dyskutuje


górnolotne to to nie było, ale jak dla mnie odpowiednie do obejrzenia w ramach jak ja to mówię "odmóżdżenia" oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Pią 14 Paź 2011, 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MagdalenkaS co do Ciacha- to ja też słyszałam opinie , ze głupi denny itd

no może i bez ambicji, ale ja kwiczałam i płakałam ze śmiechu - lubie takie nie wymagające myślenia filmy , żeby sie odstresować

dokładnie tak jak mówisz marta_ges - totalne odmóżdżenie uśmiech ale w kinie miałam ubaw po pachy uśmiech zalezy czego się oczekuje od filmu, ja się nie nastawiałam na nic ambitnego, chciałam się wyluzować uśmiech

a oglądałyście może " Baby są jakieś inne " ? bo zwiastun fajny, a chciałabym się wybrać

z Polskich filmów polecam
" Lincz"
" Kołysanka" - wątek księdza strasznie mnie ubawił
" Matka teresa od kotów"
- "dom zły"
" Huśtawka " - dla zwolenniczek romansów uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sob 15 Paź 2011, 0:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z polskich filmów koniecznie TRZEBA obejrzeć "Generał Nil".
Zawsze propaguję takiego rodzaju filmy wśród znajomych i rodziny- zwłaszcza ludzi, którzy chrzanią jakieś bzdury o tym, jak to za komuny było fajnie............
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewaluna
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 623
Skąd: Z filmu Burtona

PostWysłany: Sob 15 Paź 2011, 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelajn napisał:

a oglądałyście może " Baby są jakieś inne " ? bo zwiastun fajny, a chciałabym się wybrać


Sama jestem ciekawa tego filmu. Bardzo cenię "Dzień świra",Wszyscy jesteśmy Chrystusami",Nic śmiesznego.
Recenzje pozytywne i mimo,że rodzimych komedii unikam jak ognia to na ten film się wybiorę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sheryl
maniak
maniak


Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 1221

PostWysłany: Sob 15 Paź 2011, 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

............

Ostatnio zmieniony przez Sheryl dnia Wto 17 Sty 2012, 22:49, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Książka, film, muzyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 54, 55, 56  Następny
Strona 4 z 56

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group