Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kiedy podjąc starania o dziecko?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 36, 37, 38  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Kiedy planujecie podjąc starania?
Przed 30tką kiedy sytuacja materialna i zawodowa bedzie stabilna
49%
 49%  [ 65 ]
Po 30-tce kiedy sytuacja materialna i zawodowa bedzie stabilna
6%
 6%  [ 8 ]
Przed 30-tka niezaleznie od sytuacji zawodowej i materialnej
39%
 39%  [ 52 ]
Po 30-tce niezaleznie od sytuacji zawodowej i materialnej
0%
 0%  [ 0 ]
Nie chcemy miec dzieci
2%
 2%  [ 3 ]
Inna odpowiedz
2%
 2%  [ 3 ]
Wszystkich Głosów : 131

Autor Wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Nie 23 Mar 2014, 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aha to inna bajka. Ale z tego co rozumiem jest to bezpłodność uleczalna?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mel
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Mar 2014
Posty: 109

PostWysłany: Nie 23 Mar 2014, 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kasia_90 napisał:
Ale z tego co rozumiem jest to bezpłodność uleczalna?

Nie udało się wykryć u mnie żadnej choroby, która mogłoby być tego przyczyną i ja sama nie chcę jej szukać, choć lekarz daje mi jakieś nadzieje. Choć kilka osób namawia mnie, żebym go zmieniła. Rolling Eyes Na szczęście narzeczony mnie rozumie i jestem szczęśliwa, że mimo tego kocha mnie i chce ze mną być.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Nie 23 Mar 2014, 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie uśmiech ważne że macie to samo zdanie w tej sprawie i to tylko i wyłącznie WASZA decyzja uśmiech Być może kiedyś jednak zmienisz zdanie i się zdecydujesz to wyleczyć albo poprostu okaże się że wcale żadnego problemu nie ma oczko W każdym bądź razie mam nadzieję że cokolwiek zdecydujecie tak się stanie uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Nie 23 Mar 2014, 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciocia i tak namawia do ostrożności. Natura lubi płatać figle uśmiech

Najważniejsze, żeby Twój narzeczony w 100% był poinformowany, doinformowany itp. co do Twojego zdania, postawy itp. Żeby Ci potem nie zarzucał niczego to raz i żeby to nie było podstawą unieważnienia małżeństwa. No i grunt, żebyście się oboje zgadzali w tej kwestii i żadne nie robiło sobie nadziei niepotrzebnie , że "może kiedyś się odmieni itp." bo jak się nie odmieni - to patrz wyżej.
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mel
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Mar 2014
Posty: 109

PostWysłany: Nie 23 Mar 2014, 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

On jest świadomy tego i wiedział na co się godził, kiedy się ze mną związał. Nie zrobiłabym tego, żeby mu wszystkiego nie powiedzieć. uśmiech Sami nawet wyszedł z inicjatywą, że jeśli będę chciała, to zacznie ze mną chodzić do lekarza. Jestem dumna z jego postawy i czuję się wielką szczęściarą, że mogę z nim być. uśmiech I dzięki za radę, ale ostrożność to u nas oczko w głowie. oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Nie 23 Mar 2014, 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kasia_90 napisał:
Aha to inna bajka. Ale z tego co rozumiem jest to bezpłodność uleczalna?


Muszę, bo się uduszę.
Nie ma czegoś takiego, jak bezpłodność, z której można się wyleczyć. Jak się jest bezpłodnym, to klamka zapadła i dzieci mieć nie można.
Inna para kaloszy to niepłodność, z której jak najbardziej można wyjść.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Nie 23 Mar 2014, 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam źle to nazwałam ale to dlatego że Mel też napisała że jest bezpłodna i nie będzie chciała tego leczyć język przejęzyczyłam się poprostu język
EDIT: zwracam honor język Mel nic takiego nie napisała język "doczytało" mi się to język Moje przejęzyczenie uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamilka
maniak
maniak


Dołączył: 13 Kwi 2012
Posty: 1690

PostWysłany: Pon 24 Mar 2014, 6:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nheledore napisał:
kasia_90 napisał:
Aha to inna bajka. Ale z tego co rozumiem jest to bezpłodność uleczalna?


Muszę, bo się uduszę.
Nie ma czegoś takiego, jak bezpłodność, z której można się wyleczyć. Jak się jest bezpłodnym, to klamka zapadła i dzieci mieć nie można.
Inna para kaloszy to niepłodność, z której jak najbardziej można wyjść.


To w takim razie w tej kwestii i lekarzom zdarzaja sie przejezyczenia, bo jak 3 miesiace temu poszlam do doktorka co mnie wyleczyl z prolaktyny jak mu opowiedzialam wszystko co sie u mnie dzieje to postawil diagnoze: bezplodnosc wtorna
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aveline
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Maj 2014
Posty: 157

PostWysłany: Sro 28 Maj 2014, 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My chcemy zacząć się starać od razu po ślubie. Choć uważamy, że psychicznie jesteśmy gotowi już teraz. Chcemy jednak przeżyć dzień naszego ślubu na 100%, ja muszę się przebadać, tak samo narzeczony, bo wiek już nie ten... oczko Dodatkowo w tym roku powinna nam się ustabilizować sytuacja mieszkaniowa, bo teraz wynajmujemy małe mieszkanko i chcemy przenieść się na coś większego.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Wto 10 Cze 2014, 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie od jakiś dwóch miesięcy włączył się instynkt macierzyński,nie mogę się doczekać kiedy zaczniemy starania,ale patrząc na naszą obecną sytuację w tym roku nie mam co marzyć... smutny Już mnie męczy sytuacja z pracą no ale jeszcze chwilę poczekam może coś się zmieni...

Co do dojrzałego macierzyństwa moja babcia urodziła pierwsze dziecko w wieku 20 lat (moją mamę) a ostatnie w wieku 44 lat. Dziewięcioro dzieci to duże obciążenie dla organizmu,ale wszystkie dzięki Bogu są zdrowe uśmiech

Babcia męża pierwsze dziecko urodziła w wieku 36 ostatnie jak miała 42 i też wszystko było ok.

Mówi się że im młodszy organizm tym lepiej i dla matki i dla dziecka,ale z drugiej strony nie wiem ile w tym jest prawdy. Mam koleżanki w swoim wieku (23 lata) i niektóre miały większe problemy przy porodzie niż kobiety po 30 r.ż tak więc nie ma żadnej reguły... To są sprawy indywidualne i nie ma się czego bać.

Jestem zdania że jeżeli w ciąży kobieta będzie o siebie odpowiednio dbała wszystko powinno być dobrze,wiadomo że są różne sytuacje,dzieci nie zawsze rodzą się zdrowe ale na niektóre czynniki nie mamy wpływu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 36, 37, 38  Następny
Strona 37 z 38

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group